До кога да перем с бебешки прах?

  • 3 410
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
До годинката стриктно перях с бебешки прах. Сега, както ми падне !
PeaceИ аз така, дъщеря ми е на 1г.и 1месец.

# 16
  • Мнения: 1 546
Перях със Сано до към 7 месец, после започнах да пера дрешките на дъщеря ми с Персил Сензитив. Смятам поне до годинката, че и повече да пера нейните дрехи отделно. Wink

# 17
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
С бебешки прах перях до 1 годинка. След това си взех течния Персил Снзитив и от тогава не съм го сменяла. И моите дрехи си пера с него. Много съм доволна.

# 18
  • Мнения: 59
До 7-8 месеца с Персил сензитив , после като нашия прах - Персил Голд или Ариел , защото се оказа че другите прахове не ни изпират петната.

# 19
  • Мнения: 958
А само Персил ли имат серия Сензитив ?

# 20
  • Мнения: 493
До 7-8 месеца с Персил сензитив , после като нашия прах - Персил Голд или Ариел , защото се оказа че другите прахове не ни изпират петната.

Точно така и при нас Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 5 757
Аз все още ползвам Тео бебе, не знам и аз защо, може би просто ми харесва да ми мирише така.  Simple Smile Случвало се е понякога и с нашия прах да изпера дрешките му.

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
от няколко седмици пера с нашия прах вече, няма проблем

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз всички дрехи пера с Персил Сензитив Peace

# 24
  • Мнения: 780
До 1 г перях с Персил Сензитив-и нейните и нашите дрехи.Сега-с какъвто прах имам.

# 25
  • Мнения: 899
Интересува ме темата, прочетох отговорите, но половината майки са написали как практикуват без да уточнят възрастта на децата си, което не помага особенно  Crazy

# 26
  • Мнения: 1 121
Аз пък никога не съм ползвала бебешки прах. Винаги пера с Ариел.

# 27
  • Мнения: 304
около годинката Peace

# 28
  • Мнения: 4 433
На годинка и половина е и още пера с Тео бебе

# 29
  • Мнения: 566
До 2 годишна я перях отделно с персил сензитив,но после смесвам дрехите с нашите и пера с Ариел за бяло и Персил за цветно.Единственото което продължавам да отделям са чорапите на мъжа ми и моите .И честно да ви кажа незнам защо го правя ,страх ме е от гъбички , ох айде че се отплеснах.Мисля че всичко е въпрос на собствен избор .

Общи условия

Активация на акаунт