може ли 4д да греши.

  • 8 656
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Мила радвай се, че бебенцето ти е добре.
По принцип Кръшков е страшно добър лекар и в 99% от случаите това което казва е вярно.
Да изляза малко от темата, но знаеш ли часове преди той да изроди сина ми го попитах колко горе-долу тежи бебето, получих отговор "Ами ехографа показва 3150, но според мен е 3500 +- 20гр.".
Е сина ми се роди 3520 Hug

# 16
  • Мнения: 9 814
Не знам дали 4Д греши, често грешат хората, които боравят с него.

# 17
  • Мнения: 1 900
Да може. Аз имам черно на бяло написано от ехографско изследване с 4Д, че сина ми е момиче. Wink
Важното е детето да е здраво.
Важното е специалиста да знае какво гледа, а не само качеството на апаратурата.
А между другото на мене Кръшков ми каза момче в 20 г.с. и така и излезе. Wink

# 18
  • Мнения: 1 168
Моята АГ казваше, че пола е най-сигурен е като се роди детето.
И моят така - даже ми обясняваше, че тестисите слизали по-късно, при някои бебта в последния момент или даже при раждането - така че, принципно има възможност да има грешка! Но на практика - кой знае!

# 19
  • Мнения: 4 753

Ми зависи от лекаря,а не от ехографа........

Определено...  Peace

# 20
  • Мнения: 1 668
Димитрова светилото ми каза в 20 седмица, че Иван ще е момиче. Моят лекар от 15 та ми обяснява въобще да не се навивам на момиче, но аз тъпо и упорито вярваах на по-добрата техника и уж по-голямото светило. Е, лекарят ми с келавия 2 д беше прав

# 21
  • Мнения: 1 796
Ми зависи от лекаря,а не от ехографа

Ехографът не греши, но човешки грешки стават Peace

# 22
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Вероятността е малка, но да може да се бърка. Имам две познати с изненада след раждането след прегледи с 4д!

# 23
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Вероятността е малка, но може да бърка. Каквото и да е, да е живо и здраво! Hug

# 24
  • Мнения: 805

Радвай му се каквото и да е! Аз винаги съм искала две дъщери и ето че сега съм бременна с втората. Хаха, само да не излезе син накрая...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Когато ясно се видят тестиси и пенис, няма как да е грешка и да се роди момиче. Казвам го от опит, защото ние имаме няколко снимки от 4 Д на атрибутите, и се виждат толкова ясно, че няма как това да е грешка. знам че грешка е възможна в по-ранните седмици, до 20та например, когато може тестисите още да не са слезли, бебето да се крие и такива разни. Но види ли се веднъж ясно, няма грешка.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
На мен д-р Марков ми каза пола на 4д още в 13 г.с и не сгреши , тъй като го потвърди в 22-23 г.с и сега на всеки преглед го потвърждават.Според мен не е важен апарата, а специалиста зад него.В 13 г.с. няма развити още полови органи , но той си има други начина , за да види пола така че зависи от специалиста.В 13 г.с "специалисти" с добра апаратура ми казваха, след като знаех пола от Марков вече и исках и второ мнение да отида на врачка, защото те не можели да гадаят  Wink
Да ти е живо и здраво каквото и да е   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 311
Не знам дали 4Д греши, често грешат хората, които боравят с него.

Техниката трудно може да "сгреши", виж задклавиатурното устройство  Wink е друга работа.

Ако за теб е толкова важно какво е, изчакай оше няколко седмици и иди при друг специалист.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Моята бременност я следиха двама лекари. Първият още в началото на 4-ия месец при прегледа с ехограф ми каза, че ще имам момче, даже изкара снимка за таткото  Laughing. Другия лекар ме преглед на ехограф някъде в 8-ия месец, когато вече би трябвало да се вижда всичко много ясно и ми каза, че ще си имам момиченце. Месец по-късно родих момченце  Laughing. Затова съм напълно съгласна с това, че устройството не греши, а грешат тези, които не знаят как да работят с него и най-вече да разчитат това, което то им показва. Пожелавам ти живо и здраво бебче     bouquet

# 29
  • Мнения: 529
Мен също ме гледа др.Кръшков на 4д и ми каза не 100 а 200% момче и наистина мъжките атрибути се виждаха много ясно имам и снимки.Но аз мисля,че докато не се роди нищо не се знае.

Общи условия

Активация на акаунт