Мами от Банкя :)

  • 14 723
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 6 201
Браво-браво за срещата.

Това със сухия въздух е много кофти, особено сега като сме хремави. Аз мятам една мокра дебела хавлия в единия край на радиатора сега.
В другите стаи купихме конвекторен радиатор ADAX и това ми направи впечетление, че не изсушават въздуха така.

И мен заглавието с жълтите павета ми харесва най-много. Между другото, сложиха ли ги? Че вече 10 дни сме мърдали само до личната лекарка.

# 256
  • Мнения: 56
 Здравейте момиченца!Аз също съм много щастлива от осъществената среща,макар и толкова кратка ама то с моето''шиле'' GrinningИ аз съм като децата вчера цял ден на всеки се хвалих за срещата Blush
 Брит тъй като едва се сега прочетох написаното  благодаря ви сърдечно и на теб и на сладката Точица за загрижеността Hug
 От заглавията си харесвам онова за крачетата и паветата Simple Smile
 А относно пилетата'' екологично чисти''предлагам да си реализираме една птицефермаи свинеферма и да сме спокойни,че ще получават добра храна бебетата ни. Laughing
 Софи,а ти с една лъвица никога не можеш да бъдеш сигурна и спокойна ще те държи на щтрек винаги ама и никога няма да ти е скучно GrinningА вчера като я чух как плаче и разказах на мама тя ме попита"а ти каза ли на момичето,че при теб това явление е вече 31год'' Joy
а пък за детските заведения напълно споделям мнението.Винаги много съм мразила детската градина и ако имам визможност изобщо не бих си пратила децата.Единственото положително е социализацията на хлапетата но пък всичко останало е отрицателно.Споделям мнението на Софи за негледането,болести и т.н.Ужас!
 Желая приятен и успешен ден на всички ви и целувки на сладките бебоци. Hug

# 257
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!

# 258
  • Мнения: 2 376
Добро да е Simple Smile Отивам  prostor 1ironing wash hang

# 259
  • София
  • Мнения: 1 185
Момичета, за вас! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343538.0, ако вече го знаете... нищо, аз да ви покажа!  Grinning

# 260
  • София
  • Мнения: 6 201
Мерси Лили  Hug

# 261
  • Мнения: 2 529
Не съм изчела цялата тема, но бързам да се включа  Embarassed Sunglasses  Simple Smile
Живеем от една седмица в Банкя - близо до кръговото на ул. "София".
Скоро ще пиша пак  Grinning

# 262
  • София
  • Мнения: 1 185
Добре дошла , kiki29!!!

# 263
  • Мнения: 2 376
Това го копирах от друг форум. Намерих в него много истина и исках да го споделя с вас  Hug:

Когато си мислиш, че не те гледам

Съобщението, което всеки възрастен трябва да прочете, защото децата наблюдават и правят това, което ти правиш, а не това, което казваш.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях, че закачи първата ми картина на хладилника и веднага поисках да нарисувам друга.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как нахрани изгубено коте и научих, че е добре си мил с животните.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как направи любимата ми торта за мен и научих, че малките неща могат да бъдат най-специалните неща в живота.

Когато мислеше, че не те гледам, аз чух как каза една молитва и аз знаех, че някъде има Бог, с когото винаги мога да говоря и се научих да вярвам в Господ.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как приготви храна и я занесе на приятел, който беше болен и научих, че ние всички трябва да помагаме грижейки се един за друг.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как отдели от времето и парите си, за да помогнеш на хора, които нямат нищо и научих, че тези които имат нещо трябва да дават на тези, които нямат.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се грижиш за нашата къща и всеки в нея и научих, че трябва да се грижим за това, което ни е дадено.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се справяш с отговорностите си, дори когато не се чувстваш добре и научих, че би трябвало да бъда отговорен когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях сълзите в очите ти и научих, че понякога биваш наранен, но няма нищо страшно в това да поплачеш дори.

Когато мислеше, че не те гледам, аз видях как се безпокоиш и исках да бъда всичко онова, което бих могъл да съм.

Когато мислеше, че не те гледам, аз научих най-много от уроците на живота, които трябва да знам, за да бъда един добър и творчески човек, когато порастна.

Когато мислеше, че не те гледам, аз те погледнах и исках да ти кажа “Благодаря!” за всички онези неща, които видях, когато ти си мислеше, че не те гледам.

Изпращам това на всички онези хора, които зная, че правят толкова много за другите като си мислят, че никой не ги вижда.

Всеки от нас, родител, дядо и баба, роднина или приятел оказва влияние в живота на едно дете. Днес казах една молитва за теб. Как ще докоснеш нечий живот днес? Просто чрез изпращането на това до някой друг може би ще ги накараш поне да помислят за тяхното въздействие върху другите.

# 264
  • Мнения: 363
Не съм изчела цялата тема, но бързам да се включа  Embarassed Sunglasses  Simple Smile
Живеем от една седмица в Банкя - близо до кръговото на ул. "София".
Скоро ще пиша пак  Grinning

добре дошла  Hug Hug Hug

с теб живеем почти врата до врата, така да се каже



мони77, аз съм наясно, че с мойта маймуна няма да ми е скучно, ама нали уж и Точица е лъвица, не му се чу гласа на детето!
а мойто ни дигна у въздуха и след това!

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 21:46 от софи1914

# 265
  • Мнения: 56
 Браво Брит!Много е мило написаното и е точно така.Ние си мислим,че малките не забелязват някои неща но се оказва точно обратното.Съдя по Алек много е наблюдателен и всичко чува дори в моменти в които изобщо не очаквам. Simple Smile
 Добре дошла на Кики!
 Софи ние си купихме овлажнител за въздух от Джъмбо за около 60лв.и сме доволни.Преди това нищо не ни спасяваше.И когато Алек започна да кашля и да хърка всяка вечер го купихме и сега нещата се оправиха иначе е опасно да не получат малките някоя астма(недай си Боже)!

# 266
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро момичета!


Днес пиша с молба, много съм харесала една нова детска количка, но за да си я купя първо трябва да продам моята. Ето линк към обявата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347495.0, ако чуете, че някой търси моля покажете! Мерси!!!

# 267
  • Мнения: 363
добро утроооо

# 268
  • София
  • Мнения: 1 185
В неделя много ниска активност във форума, предполагам поради висока активност в  luvbed  yes
Добро утро!


smile3523 Напишете ми идейки за разкрасяване на първа страничка, може и на лични!  smile3523

# 269
  • Мнения: 363
имаме си мишка  Shocked Shocked Shocked
в петък на пожар се изнесох с детето
сутринта пак на пожар върнах мъжо от работа
той още в петък запуши със силикон дупките дето са тръбите за газта и дзвера е останал вътре и сега се опитва да прегризе пяната, за  да избяга
а един биберон беше нагризан доста  #Crazy
направо ми се е.а майката, като се сетих за онова бебе, дето го беше нахапал плъх
обадих се веднага на фирма за дератизация и човекът е тука /долу в мазето с мъж ми/

Общи условия

Активация на акаунт