Мами от Банкя :)

  • 14 697
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Добро утро!





Софи, мерси, че си ги написала!  Hug Дали да не ги подредя последователн датите или да си останат по двойки?  newsm78

Мони, срещата..... трудна работа щото бебоците по различно време правят различни работи. Ние например излизаме след 12!

Момичета, пуснах анкета в началото на темата, за да очертаем часовете, в които най-много от нас излизат, за да направим среща! То щото сме много ама хайде. Можете да изберете повече от един отговор. Аз гласувах 12-14 и 14-16ч.!

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 09:36 от Bankq

# 46
  • София
  • Мнения: 1 185
Ох, не съм излязла от профила Банкя! Предния пост е от мен.  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 376
Здравейте! Simple Smile
Аз попълних анкетата, но нещо май през последните два дни си стоим в двора. Последно като излизахме ни наобиколиха на няколко пъти цветнокожи и нещо беше дискомфорт... особено когато бебчо ревна да яде.
Ако обаче нещо се уговорим ще дойда, стига да не съм възпрепядствана.

аз съм на 13.12, а Точица на 20.08.

# 48
  • Мнения: 56
Здравейте!Благодаря ви че сте ме вписали.Относно срещата аз съм готова да дойда,ако трябва ще излезем по-късно и така.Я чакайте да ви попитам нещо.Някоя от вас дали не познава жена от Банкя за гледане на дете.Търся спешно жена да ми помага за гледането на Алек,че съм с рискова бременност и оставащите два месеца трябва да ги изкарам повече на легло.Става въпрос за 4-5 часа предиобед,като разбира се аз ще съм с нея.Може да е пенсионирана учителка(ама да е читава) Simple Smileили пък медицинско лице.Моля ви ако някоя от вас има инфо да ми пише на лични и ще се разберем.Благодаря ви предварително!Лек ден!

# 49
  • Мнения: 290
Здравейте!
monny77-Добре дошла при нас!Къде точно живееш в Банкя?
За детегледачка немога да ти помогна,нямам такава информация,няма ли баби;лели и т.н които да ти помагат?
Лидиа - Бравоооо но теб-Страшна си!
Защо не ги подредиш по дати и месеци.Така ще може да се вписват на първа страница актуалните рожденници за месеца.Май не обясних много добре но се надявам да си ме разбрала.
Моят рожден ден е на 19.10;на Ради е на 23.12,а на Иво на 07.06.
Мерси за съвета-точно това бях направила и за 2 дни ръката ми мина.Сега вече нищо ми няма,явно я бях преуморила.
Миа къде се загуби,отдавна не си писала-как са децата,и ти как си,тръгнахте ли вече на градина?
Брит как така са ви наобиколили ц.......жи?В какъв смисъл и къде?
Софи1914 много се радвам ,че всичко се е оправило при вас.А за Нова Година винаги е било така. Ние тази Нова година ще си бъдем в къщи с децата.
Приятна вечер Ви желая!

# 50
  • Мнения: 2 376
Хриси, първо исках да седна в гадинката при общината. Изведнъж още не паркирала една неприятна двойка роми ни наобиколи, взеха да ми говорят нещо и се настаниха на мойта пейка. Ние се изнесохме в градинката пред банята и тъкмо да седна да нахраня бебчо, хоп  друга групичка ни се натресе.
Може и да  не е нищо, но аз не съм свикнала да излизам сама и се впечатлих.

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте и от нас мили мами! Ходим на ясла вече и скоро не сме се включвали. Сега се учим да спим там, но нещо опитите ни са неуспешни, реве по цял час и пречи на другите деца. Аз чакам в люлин, не мога да се връщам до Банкя за толкова малко време и общо взето, детето на градина а аз пак заета. Утре пак ще пробваме и ще пиша. Нашите рожденни дати са:на Даниел-18.07, моята 02.06
Britt  и аз не обичам да излизам сама, при мен същото се получава, само да си изберем люлка и веднага идват  и то не само деца, ами цялата рода. По принцип нямам нищо против тях, но .......някои са гадни

# 52
  • Мнения: 56
 Здравей Хриси!Ние живеем на ул."В.Левски".Това е първата пресечка в дясно след църквата.Много близо сме до парка,до пазара.А вие?Относно гледането на Алек наистина няма кой да ми помага от близките.Аз съм от Бургас и цялата ми рода си е там.Бабите и двете работят и наистина няма кой за сега.Аз също бих предпочела близък човек но няма как.До сега се справях с положението сама но сега лекарите казаха 4е момента е критичен за бременността ми и затова трябва да се вземат мерки.И така.А бе тя не е за разправяне.

# 53
  • София
  • Мнения: 6 182
Здравейте пак от нас.
Завърнахме се от посещение при свеките. За съжаление се върнахме сополиви и разлигавени.

Аз съм родена на 06. Май, Ева е на 19. Януари, а Жоро на 09. Януари

И ние сме основно на двора, но понякога и излизаме основно в интервала 12-16 часа. В четвъртък даже ще дойде една майка с наборче на бебока от Люлин, та със сигурност ще сме навън до 17 часа.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 185
Предлагам: Среща 16.10. (четвъртък), 15ч, пред банята и ще решим на къде да тръгнем!!! Какво мислите?

# 55
  • Мнения: 363
Лидия, още веднъж да отбележа, че без тебе темата няма да е същата!  newsm51
а банята къде е?!?

радвам се, че и другите моми се появиха!  lovekiss
така като гледам рождените дати, има няколко лъвици и няколко козирога!

Хриси,
ние миналата година си бяхме у нас на Нова година и като се сетех, че мойта приятелка е в Син сити и ми идваше да се удавя в тоалетната!  Joy

мони,
не мога да ти помогна, душа, но ще се моля за теб всичко да е наред!  newsm17
и на 31.12. всички да пием по едно,две /малки, големи, бутилки/ за бебока ти!

брит, момата гука ли вече? нашта само като е сърдита, а онази вечер в банята се чу едно мощно "айййййййй" от кеф!  Joy
иначе като й кажеш колко е красива и вади най-голямата усмивка! newsm03
не е скромна като майка си! Flushed
баща му да му мисли квато е кокетка от сега!  smile3508
пушка щел да си купува, каза, за феновете й!
ето ти нещо полезно за Точица - http://www.bg-mamma.com/site/content/view/371/58/

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 09:22 от софи1914

# 56
  • София
  • Мнения: 1 185

Добро утро!

Софи, банята е втората снимка на първа страничка!

# 57
  • Мнения: 56
Софи благодаря ти.Относно пийването, по-рано трябва да е от 31.12 Laughing
За срещата утре съм сагласна дано да мога да дойда.Иначе лек и приятен ден на всички ви!

# 58
  • Мнения: 290
Здравейте и от мен.
За срещата ще се постарая да дойда,ако утре майстора,който ни лепи плочките приключи по-рано.
Момичета пийнете по едно за наше здраве-Днес с моя мъж имаме годишнина от сватбата.

# 59
  • Мнения: 363
много готина снимка, ма пак не знам къде е банята  ooooh!

мони, ето още една мама като теб - бременна и с малко дете http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338854.0
смятам, че имате какво да си кажете!

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 17:30 от софи1914

Общи условия

Активация на акаунт