~~~ "Отчаяни съпруги" Сезон 5 ~~~

  • 52 880
  • 689
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
и аз тук, къде без мен  Wink
след малко ще гледам серията, а като ви чета вас - явно е интересна и съвсем нямам търпение  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 381

Този новият да не излезе бащата на загиналото при катастрофата детенце?Нещо много луд ми се вижда.... Shocked Crazy
И той умишлено се премести в квартала.На края на серията каза,че само един човек трябва да се притеснява.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 337
еее ако е така щеви призная Hug  Майк зна4и пак ще го дебнат...разкатаха го това мом4е...то не бяха амнезии,катастрофи две при това...убийства,затвори...голям зор за него Crazy

А друго се 4удех..в предните сезони след като Габи направи спонтанен аборт нали ходиха на изследвания и се оказа,4е е незвъзможно да има деца и затова търсиха да осиновяват и т.н...даже майка й беше по това време се появила...как така за 5 години роди 2  newsm78 newsm78 Някой нещо да знае???

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 337
а кой казва 4е са осиновени??

# 19
  • Мнения: 2 312
Кога се очакват субтитри на български? Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 210
В коментарите под торента в замунда пише, че превода на половината субтитри е готов! Предполагам съвсем скоро ще станат, това е популярен сериал и бързо се справят с буквичките  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 1 381
какво направи Иди в миналия сезон,че другите я намразиха.Спомням си сцената когато четирите отидоха и и казаха,че всичко беше до тук.Но не си спомням какво направи?

# 22
  • Мнения: 2 312
В коментарите под торента в замунда пише, че превода на половината субтитри е готов! Предполагам съвсем скоро ще станат, това е популярен сериал и бързо се справят с буквичките  Sunglasses
Hug

какво направи Иди в миналия сезон,че другите я намразиха.Спомням си сцената когато четирите отидоха и и казаха,че всичко беше до тук.Но не си спомням какво направи?
Заплаши ,че ще разкаже на всички за "бременността "на Бри

# 23
# 24
  • Canada
  • Мнения: 277
Ей как ми хареса серията Party

Радвам се 4е Майк не е умрял, ина4е на Сюзън каква драма ще й измислят...така пак ще може да се разкъсва между двамата мъже Flutter...
Ами близнаците не ви ли се струват много големи за 16 годишни? Не мога да ги възприема Скаво с толкова големи деца...
А пък Габи може поне малко грим да си сложи, за толкова все ще си открадне време. LaughingИна4е моми4енцата са ми много сладки...
А за мъжа на Иди мисля 4е разпита който дадоха е от полицията, а за 4овека който трябва да се пази е Майк според мен...ще видим
 

# 25
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Ехееее, тя изписана темата бе. Аз чинно ожидам субовете на нашеница.

# 26
  • Мнения: 2 550
Готина серия.
Обаче сигурно пак цял сезон ще поддържат интригата с новия образ куку-съпруг на Иди, и чак накрая ще узнаем цялата истина.
И аз си мисля, че Майк му пречи...то все той е виновен за нещо  Joy

П.С. Децата явно не са осиновени, сигурно ще разберем истината. Или Габи е забременяла, или са ползвали сурогат  Simple Smile
Пухкавото дете е голяма скица.

# 27
  • Мнения: 328
Благодаря ви аз за серииката.  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes
Сега я тегля и като се свали ще я гледам нарочно не чета че искам да е изненада.Малко без суб няма мнго да разбера кво си приказват ама поне ще гледам Wink.Ако трябва до 3 сутринта ще стоя на компа  #Crazy Joy
Кага бяха другите серии по 1 на седмица ли беше newsm78

# 28
  • Мнения: 3 988
За новия мъж на Иди си мисля, че ако дебне Майк, ще е скучно.  Flutter Майк вече го дебнаха. Сигурно е някоя нова интрига, поне се надявам.  Party
А разпитът беше с психиатър/психотерапевт, не беше съвсем полицейски.

# 29
  • Мнения: 19 303
Децата на Габи са осиновени. Тя го каза на Иди. Възможно е да са ги осиновили от роднина на Карлос и затова да говорят за дебелия ген в семейството на Карлос.
Много тъпо, че са я направили такава занемарена и дебела. Една част от удоволствието ми да следя сериала беше да гледам тоалетите й.
А Майк не казаха, че го гонят. Сюзън е блъснала жената и детето. Майк я напуска, защото не издържа на самообвиненията, които тя има заради инцидента.
Или поне аз така разбрах.

А този новия кой ще преследва според вас?

Общи условия

Активация на акаунт