~~~ "Отчаяни съпруги" Сезон 5 ~~~

  • 52 954
  • 689
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 011
Тоя новият съпруг на Ииди къв е? От кво точно е бил болен? Или аз съм разбрала погрешно, че е болен от нещо.
[/b][/color]
Още не се разбира какъв е, явно има зъб на някого от улицата.
А иначе не е болен според мен, а ходи при психиатър за да се справи с агресията. Нали в САЩ така процедират - задържат те за някакво престъпление и обикновено освен присъдата те задължават да ходиш на психолог или някаква група за взаимопомощ за справяне с проблема ти / или някаква зависимост например/.

# 76
  • Мнения: 2 255
Разбира се, че Габи ще се справи с пухкавото си дете. Затлъстяването е болна тема на Америка. И за миг не се съмнявам, че до края на сезона детето ще дърпа Габи да ходи на тенис (или каквото там се сетите) и ще яде само броколи  Mr. Green
 

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Кога  излиза следващата серия?

# 78
  • Мнения: 2 257
В неделя.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 337
LOVE Сю ве4е не е  с Майк ,а тайно спи с бояджията си,който всъщност даваха в последния епизод на предния сезон...МАйк е жив,но е станала катастрофа ,след която са се разделили- то4но какво се е слу4ило тепърва ще стане ясно Peace

# 80
  • Мнения: 1 993
То е почти ясно какво е станало, Майк изкрещя, че не може да мине през това отново - терзанията и самообвиненията, когато си блъснал човек.

# 81
  • Мнения: 1 629
Хора и аз съм гоялм фен и ще следя  Hug

# 82
  • Мнения: 2 229
Габи си е родила децата, когато Иди я попита защо се е занемарила, тя отговори "I HAD two children", което буквално си значи "Родих две деца"! Peace

Много се радвам, че не са убили Майк Heart Eyes, но малко ми се стори дебилна причината за раздялата им. Tired След великата им любов, минала през какви ли не перипетии, така да ги разделят...и аз подозирам, че мъжът на Иди може да е бащата на умрялото момиченце, но ще видим. Изобщо не ми е симпатичен, обаче, с тая руса коса, точно на психопат мяза! ooooh!

...Това моиче наистина е много дебело.
А да не говоря за Габи. Беше моя фаворитка, а се е превърнала в такава грозница.
Нещо не ми харесват съпругите тоя сезон. Всички са станали много грозни.
Дали това не се дължи на ЕГН-ето. Въххх...


Много си груба. Tired Габи била "грозница". ooooh! Габи си е също толкова хубава (не казвам красива, защото за мен по-скоро Сюзън е красива, Габи е чаровна и хубава), колкото и в предишните сезони, просто е без грим, с къса коса и развлечени дрехи. Tired Ако за теб красотата се изразява в това да имаш 3 тона грим и маркови дрешки, толкова по-зле за теб. Една хубава жена, като Габи, и чувал да й сложат на главата, ще си личи, че е хубава. bowuu

Извинявай, но тази част от поста ти, която цитирам, е изключително груба отвсякъде, за ЕГНто няма да го коментирам дори... ooooh! ooooh!

# 83
  • Мнения: 14 514
аз също не мисля, че са станали грозни. сюзън дори, която по принцип не харесвам ните в лице нито в тяло, ме впечатли. катрин си е кажи речи същата (косата май е малко по-къса), бри също, линет е още по-готина.
иди също се е разхубавила, не знам как, може би с пластична операция, но е по-хубава от преди.

# 84
  • Мнения: 619
Иди не се ли самоуби ?!

# 85
  • София
  • Мнения: 6 011
Иди не се ли самоуби ?!
Тя не искаше наистина да се самоубие, а само да умилостиви Карлос, който и беше ядосан, че не иска да забременее. Беше ицчислила всичко до секунда, така, че Карлос да я спаси. Тръгна да се беси, ритна стола точно на време, но Карлос го спря една съседка /не помня коя точно/ и за малко наистина да се обеси. Карлос я спаси в последният момент.

# 86
  • Мнения: 3 988

Даммм, точно това каза. И най-вероятно си ги е родила сама. Аз поне така мисля.  Peace

# 87
  • Мнения: 14 514

Даммм, точно това каза. И най-вероятно си ги е родила сама. Аз поне така мисля.  Peace

и аз така разбрах, но не помня защо в миналите серии излезе, че не може да има деца след като падна по стълбите като беше бременна, облечена в онази тясна синя рокля?

# 88
  • Мнения: 289
иди също се е разхубавила, не знам как, може би с пластична операция, но е по-хубава от преди.

Иди ми изглежда доста отслабнала. Страхотни са всички, а Габи дори и като занемарена домакиня е красива  Peace
Аз обожавам тялото на Сюзън  Crazy

# 89
  • Мнения: 1 993
Нали и затова заплодиха китайката, защото не можеше да забременява. Явно проблемът е решен.

Общи условия

Активация на акаунт