Отслабване и цикъл

  • 9 844
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
...постигнах желаните резултати, а какво ми дойде на главата...
Тединце, а първият път колко свали с тез диети, сега тез кг ли Се опитваш да запазиш или нова цел гониш? В момента как се храниш, нали не си пак на някакви ограничителни режими? Според мен ако вкараш храненето в здравословните и балансирани норми няма да Ти се налага да мислиш за странични ефекти на лекарствени препарати, просто защото сам организма Ти ще нормализира хормоналните нива!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 177
Първоначално свалих около 5-6 кг. Целта ми сега не е да свалям още, а да задържа постигнатите килограми. Искам да уточня, че не ги свалих със строга диета. Лятото и плажът дадоха  едно рамо  Laughing Вярно , че през деня гледам да няблягам на плодове, а вечер си позволям други работи, но аз так си се храня по принцип. Така беше и лятото. Сега съчетавам липсата на движение с тренировки по тае бо.  Сякаш усещтам , че съм качила малко. Но който и да питам , ми казват, че си втълпявам. Мисълта ми беше, че разнообразявам менюто си, не стоя гладна и не се чувствам изтормозена, а и нямам вид на такава. Но пустият МЦ не идва  и не идва  Sad

# 17
  • Мнения: 2 959
...Но пустият МЦ не идва  и не идва...
О, ще дойде, морско Момиче, само трябва да му дадеш подходящата храна. Само плодове през деня и вечерта от време на време нещо по калорично няма да сложи край на хормоналните Ти терзания. Ами разпредели добре храната Си през деня, разчитай на Тае- бото за спорт, повече ходене и усмивки, и не се притеснявай! Храни правилно организма Си и той ще Ти отвърне скоро! Как успяваш да разпределиш времето Си м/ у двата красиви морски града? Зърнени ядеш ли, протейн, зеленчуци имаш ли в менюто Си?

Общи условия

Активация на акаунт