КГБ = Клуб на Готините Баби - 43

  • 24 397
  • 593
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 16 024
А, ще я трогна аз нея. От 2-3 дни съм наложила режим - не се занимавам с кучето.Не разхождам, не давам храна и вода.  Щом го иска да си го храни, да го извежда. След известно време ще започна и да не му чистя. Идва и ме пъди

# 586
  • София
  • Мнения: 4 177
Айша, ти сериозно си се заела с възпитанието, относно грижата за животинчето. Има ли ефект-дали го храни и извежда? Да не страда горкото, ако и ти го зарежеш.

# 587
  • Мнения: 7 386
             Влизам само да ви пожелая ЛЕКА НОЩ , че съм капнала,а и малко да заредя и да се поразсея,че много ми дойде тези два дни.
                                                       

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Айша много трудно миличка ще стане сега ти през цялото време си се грижила за това животинче и те просто нямат тренинг ...Аз също бях така като имах куче от четерима само аз се грижех за него и какво ли не правих за да ме отмени някой но не и не така 12 години и половина ... ooooh!

Римар и аз сега като съм без мъж си готвя от магазина Blush не си струва за сам човек да тропам тенджерите . Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дидия лека нощ и дано всичко се оправи при вас .. Hug Hug Hug Лягай да си починеш че сте се утрепали от тичане и проблеми. Hug Hug Hug Hug Hug
Мимито и тя се губи  newsm78 newsm78
ЖАБЧЕ сега сигурно тропкат хорце и танцят с Краси. Crazy Crazy Sick Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз съм готова с темата но ще я пусна по късно дано поизпишем до края страницата .. Hug Hug

# 589
  • Видин
  • Мнения: 961
Добра вечер!
 HugДа драсна някой ред в страта тема, че в новата незнам кога ще пиша.
Ние утре рано сутринта тръгаме за София.Данчо постъпва в болницата, а аз съм кълбо то нерви вече. Ако имам възможност ще се обадя да се видим със софийските момичета,  но не обещавам.
Дени  вече пита кога ще се върна, че на него ще му е мъчно без двамата и направо цирка е пълен Crazy
Дидиа, и ти не ми звучиш много добре.Дано нещата се надерят за всички по-най добрия начин.
Лека нощ, приятелки и хубави сънища! Hug Heart Eyes Hug

На Жабчето и Мастерчето празника е сигурно в разгара си Simple Smile

# 590
  • София
  • Мнения: 472
Може би ще завърша темата, че най-малко съм писала. Вчера и днес бях на семинар "Споделената тайна на здравето". Аз обичам да ходя на разни лекции от които научавам доста неща. Но този път надмина очакванията ми. Много интересна информация- дадоха ни и материали в папка и диск - въобще на ниво. Е, изостанаха ми туршиите, но и за тях ще има време.
Жабче, като чета рядко не съм разбрала - тя сватбата била в неделя, а пък аз я мислех за събота. Но пожеланията си остават!
Яжке, честит лаптоп - сега всеки втори пост ще е от тебе.
Жаки, стискаме палци и ако имаш нужда от нещо обади се.
Дидия, ако е нещо с родителите ти - кураж и много сила.Човек е роден и за радост и за болка.
Лека нощ и успешна седмица, мили бабетки. Обичам ви и ви целувам всички.

# 591
  • София
  • Мнения: 16 024
Жаки, Дидиа - не се отчайвайте. Аз като стане нещо лошо - винаги си казвам, че няма да го мисля и всичко ще се нареди от самосебе си. И накрая така става.
Миналата есен като се наложи да ми правят операция 2 дни - все си мислех, че още не съм подготвила Ани да живее сама и затова всичко ще се оправи. Така и стана, само малко събрах очите на светилата от Военна болница за 3 дни. Ама ми мина и сега ми се радват.
За кучето - не ме интересува. Нямам сили вече, ако го храни добре, ако не да и тежи на съвестта. Може и грешно да е така, но трябва да се стегне девойката. Днес например го тъпка с храна и сега е прехранен. Да се учи, нали деца ще гледа.

# 592
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Жаки стискам палци да мине всичко добре и да се оправяте по бързо .  Praynig PraynigPeace Peace Peace Peace
Майче добре си дойде че хептен те забравихме бе Hug Hug Hug да те забрави злото  Joy Joy Joy Joy Joy

# 593
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МОМИЧЕТА ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА!!!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=338205.0

Общи условия

Активация на акаунт