Въртяща се четка ВЕЛФОРМ-заслужава ли си....

  • 37 198
  • 91
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 640
моята коса е средна към дълга, не съм очарована. До обем таа и не стигнах както с кръгла четка и сушоар Thinking

# 61
  • Мнения: 36
Здравейте, аз също от известно време искам да си избера сешоар, но ми се иска да ми изправя косата добре, моята коса е много лесно податлива, но колкото бързо се поддава, толкова бързо се разваля прическата ми. Мия си косата всяка сутрин, защото корените ми се омазняват за 1 ден, а и като се събудя сутрин съм като разплетена дамаджана... Ето защо искам машинка, която да щади косата ми, тъй като ще я ползвам всеки ден. Спрях се на babyliss brushing - http://www.babyliss.com/products/en/beliss/2735e.php, НО той е само 1000 вата и като чета мненията ви май това не е никак добре, но страшно ми харесват всичките му приставки, а и четките му се въртят....  Rolling Eyes Какво да правя?

# 62
  • Мнения: 36
Край, не издържах и си купих сешоара, още щом се прибрах го изпробвах с въртящата четка и ви казвам, че е супер, с предния сешоар, който имам от 100 години, косата ми изглеждаше като на сресана кукла, а с този е подредена, блестяща и жива. Не съжалявам грам! Само не знам как ги избират в Технополис продавачите, няма такива незаинтересовани хора, ако бях намерила сешоара в друг магазин изобщо нямаше да се поколебая да си тръгна на минутата. Както и да е, важното е, че съм доволна и ви го препоръчвам   bouquet

# 63
  • Мнения: 140
Koi model to4no si si vzela

# 64
  • Мнения: 1 416
А някой може ли да покаже снимка преди и след като си е оформил косата с въртящата се четка? Simple Smile Имам такава въртяща се четка на Ровента и не ме удовлетворява резултата, чудя се аз ли не мога да работя с четката Thinking И понеже има и доволни момичета и недоволни се питам как се получава при доволните.

# 65
  • Мнения: 36
http://www.babyliss.com/belissbrushing/
Ето това съм си взела, приставката за изправяне е хубава, но не става както с преса естествено, все пак пресата си е преса, най-много съм доволна от въртящата четка, косата ми е чуплива и много хвърчаща, не зная защо, но преди не беше такава, преди ми беше много хубава, в последните години е ужасна, когато я направя с въртящата четка стои прекрасно (поне на мен ми харесва) всичките ми приятелки забелязаха разликата и ми направиха безброй комплименти, това е показателно. Когато имам повече време ще кача и снимки за да видите.

# 66
  • Мнения: 36
Здравейте, направих и няколко снимки, само да уточня, че когато ми е напълно суха косата става доста разпияна и начупена.
http://diruxi.snimka.bg/daily/babyliss.467097.17110835

# 67
  • Мнения: 4 275
Durik, аз искам да изкажа благодарност за качените снимки!   bouquet
Много ми хареса крайният резултат!  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 1 243
durik, kolko parichki ti izleze Babyliss-a, koito si vze? Che se bqh sprqla na Rowenta, no v posledstvie se otkazah...

p.s. izvinqvam se za latinicata, no na laptopa ne uspqvam da si instaliram FlexType Sad

# 69
  • Мнения: 36
Радвам се, че ви харесва, на мен също ми харесва и косата ми остава така докато я измия, а по принцип не ми се задържат фризурите повече от няколко часа, дори преди години, когато бяха модерни тези тънки плитки в косата, на мен ми издържаше няколко часа и ластичките се късаха, като имате предвид, че ми слагаха превантивно по няколко ластички на една плитка.
Доволна съм от сешоара и не съжалявам за дадените парички. Става бързо - за не повече от 15 мин.
Bellucci, около 130 лв. е целия комплект.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 255
Аз имам ROWENTA CF 9000, но не ми върши работа. Даже не помня преди колко време я купих /т.е. за гаранцията/ ползвана е 3 пъти макс. и то, за да се уверя всеки път, че не ми се получава  Laughing /косата ми е дълга и много къдрава/. Ако някой иска да я купи може да ми пише на лични..

# 71
  • Мнения: 3
Вчера гледах четката на Ровента,но ми се видя много слаба казаха ,че е 400вата.Не става ли доста бавно като е толкова слаба?

Въртяща се четка с керамична основа, оформя и изсушава
2 размера четки включени в комплекта
2 скорости на въртене
2 температурни скорости + студен въздух
Керамично покритие
функция йоник за намаляване наелектризирането на косъма
Система за термобeзопасност
1000 W мощност 
Гаранция: 2 години


на този линк http://www.onlinetrading.bg/product/masha-za-kosa-rowenta-cf-922 … -brush-activ.html  има четка на ровента с 1000 в мощност  Peace   

а аз нека отправя също своя въпрос...

аз също много искам такава четка, изглежда перфектна, отзивите са добри... но проблемът е цената... е не само цената, ами и факта, че съм на 14 години и майка ми не се радва особено много на такива мои предложения... иках преса, но така ми се накараха само за въпроса, че и през ум не ми минава да попитам втори път...  Stop  а и като знам каква стана от пресите косата на една причтелка се отказах... моята коса си е права, само краищата и се завинтват накъдето поискат и отдолу ми бухва страшно много, а отгоре нямам обем... пробвах с сешоар и четка и горе-долу стана, но пак много-много не ми допада, дори като изключим факта, че направих мускули от тази тренировка...  Grinning  четката е супер, но на мен ми трябва нещо... не с толкова екстри, или иначе казано: не толкова джиджано!  Grinning  има две приставки, две температури, студен въздух... нямам нужда от такива екстри, а те оскъпяват продукта... няма ли нещо също качествено, да се върти и да духа въздух, но по-простичко?   Rolling Eyes   newsm78   моята коса е рядка, до раменете, сравнително права, но много корава! а аз с моите две леви, при това и пилешки, доникъде немога да стигна със четка и сешоар  Cry   моля, ако някой знае за нещо по-ефтинко, но ефективно като за мен (т.е. за нещо нереално  Whistling ) да пише!


а ако сте с дълга коса това според мен не трябва да ви спира, просто изправете първо по към края и на 2-3 пъти започвайте от по към корените, ако разбрахте нещо от това, което написах... ако не разбрахте, ще се опитам пак:  изправете първо краищата и постепенно се насочвайте към коените... все пак дългата коса винаги ще отнема повече време... ако пак не разбрахте нищо, съжалявам, неяо немога да измисля как да се изкажа... 

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 17:51 от gergeri

# 72
  • Мнения: 3
durik  може ли от комплекта да се закупи само въртящата четка? опитах да се разровя в линка, който си пратила, но всеки път щом натисна нещо сайта блокира... единствено видях на картинката, че комплекта е от 4 неща и понеже ти каза, че целия комплект ти е струвал 130 лева се зачудих дали може да се закупят частите му поотделно...  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 3
Моля ви, погледнете тази http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … roducts_id=142573   тази    http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … roducts_id=173401   или пък тази   http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … roducts_id=173400    няма да ми свършат работа?    втората е 80, това ми е лимита! незнам дали са качествени, но моята коса е до раменете, рядка е и сравнително права... само краищата ходят където си искат... дали ще ми свърши работа някоя от тези???     мм тази втората е от 4 юнии... пресничка... дано това да не означава, че има дефект Grinning тя особено много ми харесва, защото пак има две приставки, едната е със струя, другата очевидно без и с две степени на мощност... две екстри, които много много не ми трябват, но пък са на хубава цена... вие какво мислите?

ммм редактирам отговора: ето го новия ми любимец: http://www.pazaruvai-lesno.bg/index.php?main_page=product_info&a … roducts_id=173402   толкова ниска цена и всичко, което ми трябва без излишни екстри, дори е с кабел, а не със зарядно!!!... дали не сънувам??? а дали ще работи добре???? репутацията на ровента във форума е много добра, дано наистина да е хубава... вие какво мислите???

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 20:16 от gergeri

# 74
  • Мнения: 130
gergeri, по принцип маша не използвам, но за тях знам едно- тези с керамична повърхност са добрия вариант, който няма да ти съсипва системно косата!  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт