3D Studio MAX 3

  • 24 741
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 177
извинявам се тъпия въпрос но къде е това vol.4?

# 451
  • Мнения: 888
Eeeййййй..сега тръгнах да ти го търся и видях,че са го махнали торента от Арена  Rolling Eyes
Освен да ти го пусна по скайпа?Ама виж най-напред дали ти върши изобщо работа :http://evermotion.org/shop_display_item.php?item=89

Има там едно PDF-че.Дръпни го и виж дали ще ти свърши работа.Ако е да-си дай скайп-а да ти пусна моделите  Peace

# 452
  • Мнения: 177
Става,благодаря ти!
Но сега съм на работа и нямам скайп,довечера като се прибера удома?

# 453
  • Мнения: 888
Ами ще излизаме довечера,ама не знам кога точно.Ако искаш дай си Скайпа и когато мога-ще ти го пусна  Peace

# 454
  • Мнения: 259
И аз с нещо последно да те питам. Къде е това Чамфър??????????? Embarassed

# 455
  • Мнения: 888
И аз с нещо последно да те питам. Къде е това Чамфър??????????? Embarassed

 Crazy 
Ми начи..като си конвертираш обекта в Edit Poli,после отиваш на ниво Edge(ръбове) >там вече надолу е Chamfer(сксяване)  Wink

# 456
  • Мнения: 259
 Heart Eyes Станаха супер така!!!!!!!!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 14:30 от veenii

# 457
  • Бургас
  • Мнения: 64
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=142985&hit=1

това са evermotion vol.1 - 51 . Ако искаш свали си всичките или си избери които ти трябват.

Вайлет,честито за книгата. Това е голямо богатство,но наистина е много пари.

# 458
  • Мнения: 888
Heart Eyes Станаха супер така!!!!!!!!!!!!  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

 newsm10  Оправи ли го MultiSub-материала?Не е задължително той да се ползва,ама е хубаво да се овладее,щото помага много по принцип-вместо да правиш различни материали за всеки един цвят-се събират в една "топка" за един обект  Wink

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=142985&hit=1

това са evermotion vol.1 - 51 . Ако искаш свали си всичките или си избери които ти трябват.

Вайлет,честито за книгата. Това е голямо богатство,но наистина е много пари.

Ееее,mariana-galinka...зна4и там сам го гледала...забравила съм  ooooh!

# 459
  • Мнения: 259
Да направих го! В първия момент мисе стори сложно и не можах да го схвана, но после като разбрах е супер лесно и найстина много полезно! Ще ми върши много работа! още веднъж мерси много!
А ти какво направи с работата?
Тази другата книга Интериор хубава ли е?

# 460
  • Мнения: 888
А ти какво направи с работата?

Търся я  Laughing  Rolling Eyes

# 461
  • Мнения: 49
Момичета търся книга 3dstudio max Никъде няма Рових къде ли не .Хеликон,Пингвините,Офисуан. ooooh!Ако някой я  има и няма да я ползва Купувам Я Peace .Със 9 max .

# 462
  • Мнения: 888
Ами тя тая книга е доста отдавна изчерпана за съжаление.Ако някои се навие да си я продаде евентуално  Confused

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 14:46 от вайлет

# 463
  • Мнения: 49
Да де именно.Ако има хора които не я ползват,и тн .Баси що не ги продават тея книжки а се търсят масово.Странна работа.

# 464
  • Мнения: 177
Имам въпрос,за готовите модели от руския сайт в първата тема.
Като ги изтегля са си със текстурите,но като се опитам да ги отворя,ми дава някаква грешка,неразпознава файловете,а са там...Как да ги отворя?Никой ле не ги е ползвал?Някакви идеи?

Излиза прозорец,най отгоре пише  Missing Dlls

Общи условия

Активация на акаунт