Есен идва вече,мама ми ПЛЕТЕ елече

  • 70 061
  • 395
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 884
Привет!
 poison_avi , и аз ако оплета блузката, ще стои точно като блузон, като туника. Мисля, че преждата ми е по-дебела, за това май ще си спестя последния ред от мотивите, предпочитам я късичка. Но ще решавам в крачка, ако се носи като туника, може да се комбинира с някакъв широк колан...което също не е зле.

# 16
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте дами   bouquet
Аз пак с един въпрос. Малко ми е неудобно вече, но ще попитам  Blush
Някъде из темичките в един от американските сайтове за продажба на детски шапки видях една прекрасна шапчица на върха на която имаше цифричката 1 оформена като свещичка, а самата шапка беше като торта. Моля жената, пуснала сайта ако не я затруднява да ми даде линка, че не мога и не мога да го намеря  Blush И благодаря предварително

# 17
  • Мнения: 129
Snejana_G, аз съм поръчвала от сайта на статекс  Peace поръчката ми беше за близо 2 кг прежда (комбинирахме си заявката с една приятелка) и доставката от пловдив до панагюрище с куриер еконт ми излезе 6 лв. някъде толкова ще ти е цената за 300-400 гр, защото влизаш в тегло на пратката от 0 до 0,5 кг. всъщност може да влезеш в сайта на еконт (или друг куриер разбира се) и там има калкулатори за цена на пратката и ще се ориентираш  Peace

# 18
  • Мнения: 4
сайта за шапките е www.yellbaby.com  Мисля че е този.Има много хубави идеи но без схеми. дано ти послужи.

# 19
  • Мнения: 498
Шапката със свещичка  http://www.yellbaby.com/hats/DL2195.jpg

maika mu na titi благодаря ти! Значи и до Пирдоп ще е там някъде.

# 20
  • Мнения: 440
Тъкмо днес ми се въртеше в главата идея за заглавие на нова тема и вие вече сте я почнали.
Петър плет ПЛЕТЕ, през пет плета разплита
Петка плет ПЛЕТЕ...
Мама шал ПЛЕТЕ, през 5 реда разплита... Mr. Green

Нещо такова забавно Laughing

# 21
  • Мнения: 1 287
Нашата пратка от Стенли беше около 2кг и с Лео Експрес ни излезе транспорта 8,40лв,отделно около 2лв имахме наложен платеж.

# 22
  • Мнения: 3 550
Амели, много се радвам, че поне отвреме-навреме можеш да се включиш. Ангажирай съпруга с детето да си имат занимавка и двамата и довършвай започнатото.  Grinning
На мен ми остават още 2 реда, за да довърша пончото, което очевидно няма да нося тази есен.  Sad
Видяхте ли октомврийския брой на сп. "Детско плетиво"? Великолепен е!

# 23
  • Мнения: 3 550
Разгледах сайта за конкурса и познах една шапчица с цвете и пчеличка  Grinning Може да има и още "наши" участнички, но да не съм внимавала.

# 24
  • Мнения: 1 280


Дано да съм успяла да кача снимката,че ми е за първи път.. Blush  Това е пуловера,който завърших,все се каня и аз да покажа нещо,че само питам за това и онова....

# 25
  • Мнения: 129
Нашата пратка от Стенли беше около 2кг и с Лео Експрес ни излезе транспорта 8,40лв,отделно около 2лв имахме наложен платеж.
значи еконт в такъв случай са по-евтини  Peace аз пък  преведох на статекс парите по банкова сметка и така си спестих паричките за наложения платеж, които май са някакви проценти от стойността  newsm78 то в края на краищата 2-3 лв. са си чисти 1-2 гранчета прежда  Laughing

# 26
# 27
  • Мнения: 1 287
Пинкито,чудесен ти е пуловерът!Поздравления!Със здраве да си го носиш и още много такива да произведения да сътвориш.

# 28
  • Мнения: 1 287
Нашата пратка от Стенли беше около 2кг и с Лео Експрес ни излезе транспорта 8,40лв,отделно около 2лв имахме наложен платеж.
значи еконт в такъв случай са по-евтини  Peace аз пък  преведох на статекс парите по банкова сметка и така си спестих паричките за наложения платеж, които май са някакви проценти от стойността  newsm78 то в края на краищата 2-3 лв. са си чисти 1-2 гранчета прежда  Laughing

Майка му на тити,ето ти линкове на куриерите,с които работят Статекс и техните разценки.При Еконт експрес можеш сама да си изчислиш колко ще ти излезе.

http://www.econt.com/page.php?page=calculator
http://leoexpres.dir.bg/_wm/catalog/?df=14&GDirId=40b40e9801fec

# 29

Общи условия

Активация на акаунт