Обувки за бебе-от кога?

  • 14 042
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Първо му купихме буйки - беше на 8 месеца, а първите обувки т.е сандалки, когато проходи - на 10 месеца.

# 16
  • Мнения: 4 784
При прохождането.

# 17
  • Мнения: 4 335
Слагам му буйки някьде от 2-я месец,за фаца,сладурско ми е PeaceИстински обувки не сьм слагала,сега си взехме и от тези"проходилките"на Колев и Колев Wink

# 18
  • Мнения: 2 197
В момента, в който стана студено и обух обувки, т.е. била е на 6 месеца. Краката и ставаха много студени и обувките бяха абсолютно наложителни. Няма начин обувките на неходещо бебе да увредят крачето, освен разбира се ако не са по-малки като размер. Когато стана съвсем зима и взех декоративни ботушки с лепки отстрани и бях много доволна от тях. Започна да стъпва върху обувките си чак на 9-10 месеца.

# 19
  • Мнения: 11 004
Обувки с твърда подметка обух при първите опити за стоене изправена и прохождане - на 8 месеца. Дотогава носеше декоративни бебешки обувчици и ботушки.

# 20
  • Мнения: 781
Обух сина си на 20 дни с бебешки кецове за фасон, беше адски сладък с тях Peace От тези декоративните буйчици има поне 7-8 чифта. А едни ботушки купихме, които да носи сега зимата, да му топлят и да прохожда с тях Party
Абсолютен фен съм на малките бебешки обувки Mr. Green

# 21
  • Мнения: 525
Не съм купувала.
Детето си беше в термо чувал цялата зима, по чорапи.

Обувки взех в началото на лятото, когато правеше първи стъпки, но дори тогава не ги е ползвала активно.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Обувах само декоративни.

# 23
  • София
  • Мнения: 23 096
Ние вече сме кажи речи ветерани в носенето на обувки  Mr. Green Но от тези с меките подметки, слагам ги, за да ни е завършен тоалетът  Wink Не знам какъв номер са, те са ни подарък. Оттук нататък смятам да си носим обувки, особено когато излизаме навън и е студено  Peace

# 24
  • Мнения: 1 817
Щом не стъпва на крачета, няма нужда от обувки с твърда подметка. Вземи му топли терлички- боти.

# 25
  • Мнения: 6 713
Бебка е почти на 6 месеца и мисля да й взема някакви обувчици вече  Simple Smile
Иначе имаме от т.нар. буйки - може ли някой да каже как се обува туй чудо?? ooooh! ooooh! Много са ми странни! Thinking

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До 7-я месец малката беше с  обувки,с мека подметка.Към 8-я месец вече и взех с твърда

# 27
  • Мнения: 48
Обух сина си на 20 дни с бебешки кецове за фасон, беше адски сладък с тях Peace От тези декоративните буйчици има поне 7-8 чифта. А едни ботушки купихме, които да носи сега зимата, да му топлят и да прохожда с тях Party
Абсолютен фен съм на малките бебешки обувки Mr. Green
А какво представляват те и на номерация ли са? Сигурно въпроса ми е много аматьорски, но нямам никакъв опит и не ми е съвсем ясно... Може ли линк да видя какво представляват?  Wink Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 111
От 4-5 месец обувам буйки и кецове.
На 11 месеца взех обувките за прохождане на Колев и Колев.

# 29
  • Мнения: 1 091
На 9 месеца започнах да му обувам обувки за прохождане.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт