Няма да имаме топла вода

  • 2 567
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И аз чакам  до 6-ти, след което ако я няма топлата вода си купувам бойлер и им тегля една дълга...и развод с Топлофикация.... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 288
dalka, подкрепям идеята ти за форум обяви! Кратки, за ежедневието, важни само за нас - потърпевшите и актуални за момента. Да не стават повод за разправии в нет-а. Иначе, е вярно, че мизерниците пуснаха топлата в лозенец вчера, ама ето че има и много други с такава грижа, за съжаление. Дано и при тях потече скоро топлата, че е голяма мизерия без.

# 17
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ако не ти харесва начина, по който Топлофикация изпълнява или по-скоро не изпълнява своите задължения - наемаш адвокат, осъждаш ги и после си купуваш къща с двор и локално парно. Е, за внуците, но все пак ...
Аз идеално разбирам бизнес отношенията. Моите такива с Топлофикация са коректни двустранно - аз получавам услуга, за която чинно си плащам. Както и всичките ми съседи, за което им благодаря.  С изключение на няколко аварии, оправени в рамките на деня не съм имала проблеми с услугата. През зимата радиаторите ми са на 2 и температурата е 30 градуса.

А защо всичко трябва да става чрез съд, насила? Толкова ли е сложно взаимоотношенията да бъдат коректни от самото начало? Защото при теб може да е така, но всички като теб ги каня зимата да ми дойдат на гости - да видят колко е топла топлата вода и колко са топли радиаторите... И това след смяна на подстанцията, смяна на тръби и неколкократно продухване на парното миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт