Шампанско с радостни сълзи, че ново ОКТОМВРИЙЧЕ пак се появи!

  • 11 454
  • 277
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 368
Манана, благодаря ти за отговора! Наистина мисля да звъннна на педиатърката да и кажа какви са симптомите. Тя ми даде вече рецепта за капки Саб Симплекс, а и съм си поръчала от Англия Инфакол, но той ще пристигне на 13.10. чак. , но не знам дали съм на прав път и дали трябва да ги почвам! Снощи докато беше сгушена в мене кротуваше, аз я държах така, че да и топля коремчето ( нямам проблем с операцията, не ме боли и не ми е проблем да я държа на корема ).

# 211
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Вече е официално http://dnes.dir.bg/2008/10/02/news3432726.html

А прабаби дали също може?

# 212
  • Мнения: 0
Добро утро  Simple Smile

Днес стискаме палци на двете мами с планово секцио и да видим дали няма да имаме и друго бебче  Simple Smile.

Аз да ви се оплача - вчера бях на преглед, оказа се, че бебо е към 2 800 гр.  Confused, много малко ми се струва. Аз не че много вярвам на обикновените видеозони, но все пак... Споделих на доктора, че много съм притеснена бебо да не страда заради малкото околоплодни води и как при тази хубава плацента /така казват и двамата ми лекари/ това бебе не расте и другата седмица ме вика на запис на тоновете /досега никой не ми е правил/. Та аз до края все ще съм на тръни.. не че е проблем бебето да се роди малко при положение, че е доносено, но аз съм си поставила една психологическа граница от 3 кг. и ако се роди по-малко сигурно ще умра от притеснения  Mr. Green. Оплаках ви се и вече мога да тръгвам за детската градина да водя баткото  Laughing.

Приятен ден на всички   bouquet

Хеленка, ами и на мен ми казват, че бебка е малка, ама аз все си мисля, че ще се окаже че не е толкова малка. Важното е да са здрави бебетата Hug При мен има и друго - все още си е седалищно разположена, което казват че прави измерванията по-неточни.

Честито на всички мами! Ех какъв бебевалеж  Heart Eyes
Късмет и на всички, които скоро ще получат своите малки съкровища, леко и бързо раждане!
  bouquet

# 213
  • Варна
  • Мнения: 154

Елиса къде ще да го има "Д-р Хаус" и със субтитрите ли е че аз направо съм се вманиачила по тоя филм  Crazy Едно време заради Спешно отделение исках да кандидатствам медицина, ама пустата му химия като я мразя, та си останах с икономиката  Twisted Evil

Ами ако имаш акаунт за арената ето до 4 сезон: http://www.DMCA-removal-from-Google//series_details.php?id=6&s=4

5-ти сега излиза и не е добавен в каталога, но можеш по име да си търсиш епизодите (до сега са 2 излязли нови)! Дам, страхотен е!

Ако нямаш за Арена акаунт и в Замундата ги има....  Wink

# 214
  • Мнения: 104
Енигма чела съм в темите на по-напредналите мами, че си стояха някои с плацента 3та степен бая време, не се притеснявай  Hug


Nadejda:))) моята обиколка на корема почти не е мръднала от 3 месеца, само по дължина расте, а за килограмите  Whistling

# 215
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Енигма, незнам коя степен плацента са ти казали че имаш.не си написала. Но аз пък ще ти кажа, че 3та степен е нормална за целия девети месец. И втора и трета степен имат калцирани участъци, но не спират да хранят бебето. Опастността от страдание за бебето идва от 4та, минаваща към 5та степен плацента.

# 216
  • Мнения: 2
Здравейте сладурки,
много ви благодаря за подкрепата, наистина сте прави природата си знае работата, нооо.
А и друго има newsm03, едни вече коликите ги тресат /за Нели се отнася/, а ние още контракции нямаме Joy Joy. smile3512
Нашия татко днес си тръгва и аз съм още по-тъжна.  smile3512 smile3512

Нелка, звънни на вашата педиатърка, и не се притеснявай. Нали беше поръчала и капки за колики ако не се лъжа. На моята племенница още на първия месец се появиха коликите. Присвиваше крачета непрекъснато и беше неспокойна, но всичко се оправи. Много си ви обичам всичките, много   love001 и  Hug Hug

# 217
  • Мнения: 8
А дали някой знае това за 15 дневния отпуск по бащинство,дали е прието и вие ще се възпползвате ли?

# 218
  • Мнения: 678
Галинче то тези разлики ще ги има докъм ноември месец  Mr. Green
Елиса мерси  Hug. Сдобих се с 3 епизода на филма от Замундата, но само за първи има субтитри  Confused
Хуната се прибира от разходка и ще ми е трудно писането  Joy

# 219
  • Мнения: 104
А дали някой знае това за 15 дневния отпуск по бащинство,дали е прието и вие ще се възпползвате ли?

не са го приели още, отдавна го мъдрят, мъж ми за това не си взе отпуск тази година, пази си го за бебчо  Blush

# 220
  • Мнения: 3 453
Хайдеееееее няма ли бебета днес!Чакаме ви! Laughing

# 221
  • София
  • Мнения: 183
Сега се връщам от ЖК. Бебка е 2600гр. Тонове нормални, няма контракции на записа (той коремът ми винаги преди или след това се втвърдява). Фундусът се е смъкнал, но главичката й още не е вклинена. "Талия" 104см. Разкритие нямам. Тазът ми се е разширил достатъчно (миналия път беше с 1,5см по-тесен). Плацента и води - ОК. С две думи няма да се раждаме до следващата седмица. единственото нещо сега, от което зависи дали ще ми разрешат естествено раждане е дали главата ще се заклещи на изхода преди плацентата (доста ниско е още). Ако плацентата мине пред главата няма да ме оставят да рискуваме отлепяне, било опасно. Еми каквото Господ е решил! Разреши ми другата седмица да дойда в Мис Каприз на лекцията на 9 месеца и ще се видя с тези от вас, които не са родили.  Simple Smile

Трикси, Манана ти е отговорила вече. Звънкай на педито!

Енигма, след датата на термина могат да те чакат още към 2 седмици но при всекидневно наблюдение (или поне през ден). Ако тоновете са добри няма място за притеснение. Ако не искат да ти ги мерят от септемврийките знам, че има кабинет в Тина Киркова където можеш да ходиш на запис, когато решиш.

# 222
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Майлили, в България не чакат две седмици след термин за съжаление.Или поне не съм чула за нито един такъв случай.

# 223
  • Габрово
  • Мнения: 404
Simple Smile Здравейте! Честито на новите мами. А днешни бебета няма ли да има? Не видях на последните няколко страници някой да има контракции... Май днес сме в затишие! а ето и моя отчет - бебка май върви едричка - доктора каза 2850 сега пък има още доста време до 25.10. Ехографа упорито показва предполагаем термин 1.11  Shocked което ме ужасява, защото първия път преносих 12 дни и помня колко изнервящо беше - не стига, че вече отвсякъде ми тежеше, ами и всеки ден ми звънеше тел с въпрос от някой близък или не чак толкова близък "айде бе още ли не си родила" пфууу, ужас!

# 224
  • на Земята
  • Мнения: 174
ЕЕЕЕЕЕИИИ,ТАКМО СЕ ЧУДЯ ЗАЩО МИС Я НЯМА 2 ДЕНА В СКАЙПА А ТО ЕТО ЗАЩО БИЛООО.
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ МИС! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ!
БЪРЗО ЗАВРЪЩАНЕ!  bigdance2 smile3525
На мамите с секцио днес-леко раждане!

Общи условия

Активация на акаунт