френски език (начинаещи)

  • 162 640
  • 759
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 008
Много хубава песен, Хриси!
Атанасов го прекарах да ме пусне, виж Манчева нещо не мога да убедя, че това, което и говоря, не са пълни глупости  Laughing

# 61
  • Мнения: 80
Хихи, ще стане, споко!

Bon courage! Hug

# 62
  • Мнения: 9
Bonjour, comment allez-vous?
  bouquet

# 63
  • Мнения: 902
Хриси-писи Crazy можеш ли да дадеш линк с музика за песента? да слушаме и четем. дайте някакви предложенияза коледни френски песни с текст, разбира се

# 64
# 65
  • Мнения: 85
Май съвсем го забравихме френския. Как и къде учите, споделете, моля? И аз трябва да се активизарам, че иначе ще забравя това което знам.  Embarassed

# 66
  • Мнения: 846
Аз се записах в кабината да го уча онлайн, мъка хора мъкаааа. Няма научаване тоз език с тез глаголи, времена и окончания.  Cry

# 67
  • Мнения: 7 008
A, не се оплаквайте. Аз уча фински, там да видите какво става с глаголите, падежите (17) и окончанията.
Френският е песен! Mr. Green
Има една много хубава малка книжка, на изд. Колибри - с таблици за спрежение на повечето ежедневни глаголи, както и системи, кой с кой си прилича. Не я виждам в сайта им, обаче. Само това намирам:
http://www.colibri.bg/resultsu.php?edu=92http://www.colibri.bg/r … sultsu.php?edu=92
Което е нещо подобно. newsm78

# 68
  • Мнения: 85
Аз уча онлайн от разни сайтове, и поглеждам от Кампуса.

Jalana, удачно ли е това онлайн обучение? Сподели, моля те!

Аз имам и друг проблем, свързан с френския. Два месеца вече не успявам да намеря учителка за 5-годишния си син. Моля, ако някой му хрумне нещо. На курс не мога да го запиша, защото ходи на детска. Но сега решихме даже и на курс да е, ако трябва няма да ходи на детска градина някои дни. Знам, че не е по темата. Моля да ме извините.  Embarassed

# 69
  • Мнения: 846
Да си кажа много съм доволна, да го бях открила това онлайн обучение и преди с английският, ама пусто му бях като кон с капаци  Laughing

От онлайн сайтове ми е трудно на мен, трябва някой да ме бута и ръчка, иначе не става. Та така, препоръчвам ви го на всички онлайн обучението независимо от езика. Май ще трябва да ми плащат комисионна за реклама  Laughing

# 70
  • Мнения: 7 008
Ех, ако имах време, с удоволствие щях да уча детенцето. Така обичам да се занимавам с деца  Crazy Трябваше да педагогика , не филология, ама късно се усетих.
Едно време колежките ми и те гледаха разни дечица с френски, ама сега всички завършиха и те нямат време Rolling Eyes
Може би да лепнеш някоя обява в ректората...по-малките курсове може и да могат newsm78
Какво туй онлайн обучение?

# 71
  • Мнения: 660

Какво туй онлайн обучение?

Да , да и аз искам да знам ! Peace  . jalana , сподели моля  звучи много практично , особено за моя случай !

# 72
  • Мнения: 651
В очакване на повече инфо за онлайн обучението да ви запитам...
някой да знае откъде мога да намеря Релакса-1...аз имам много учебници от мое време, но човека си е изтеглил релакса, сега го иска на хартия, а и иска сам да се обучава... не желае помощта ми  Confused привсе, че това ми е работата... срам ли го е...какво ли..
Опитах се да разпечатам, но има някаква парола и не ми позволява. Приложих всичките си умения да я заобиколя  Embarassed дори се опитах да го конвертирам в уорд, но не ми позволява.
Ако някой може да ми подскаже как да се справя...в името на общата кауза   bouquet

# 73
  • Мнения: 846

Какво туй онлайн обучение?

Да , да и аз искам да знам ! Peace  . jalana , сподели моля  звучи много практично , особено за моя случай !

Ами аз го споменах  Grinning, сайтът се казва кабината. Ето ви и сайта www.kabinata.com
Eй и да се обадите, ако се запишете  Mr. Green

# 74
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
От всичките езици, които съм учила /руски, френски, немски и английски/, френският ми беше най-труден. За съжаление го учих в основното училище до 7-ми клас и от тогава изобщо не съм се занимавала с него, демек нищо не помня Simple Smile. Но от всичките езици той най-много ми харесва, така че с удоволствие ще се впиша тук, за да си припомня някои неща. Помня падежите - ужааас!!!

Общи условия

Активация на акаунт