Различна големина на зениците ???

  • 16 620
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Консултирай се с лекар Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 946
Vache, разгледах и нашите снимки. С повече взиране и зуум се вижда и на тях. То и на вашата снимка, за да видя разликата, трябваше да я сейв ас и много зуум.  Peace

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По същия начин, като момиченцето на Ваче съм и аз. Не е установен проблем със зрението.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Vache, разгледах и нашите снимки. С повече взиране и зуум се вижда и на тях. То и на вашата снимка, за да видя разликата, трябваше да я сейв ас и много зуум.  Peace

Абе видима е разликата при Александра. Ето линк към друга снимка. Виж отдолу коментарите.
http://www.4coolpics.com/author_photo/998/21389.html
Ето по-скорошна...
http://www.4coolpics.com/author_photo/998/145208.html
Наистина е по-видимо когато е по-тъмно, защото тогава зениците се отварят. А, знаеш ли какво може да направиш... аз го тествах тогава. Дали зениците реагират еднакво. Аз вечерта взех една подвижна лампа и я приближавах до очите и гледах как реагират. Разбира се не светиш директно, а отстрани малко. А твоето човече е мъничко и внимавай с това упражнение. Просто направи така, че да се променя светлината и гледай дали се свиват еднакво бързо и двете, да не изостава в реакцията едното. На Александра реагират еднакво. Аз и затова се успокоих. И въпреки всичко отиди да я види лекар.
Страно е защото и на моята щерка лявата е по-голяма. Дали пък не е нещо свързано с това, че двете половини на тялото са различни  Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Разгледах ти албумчето. Много сладка беба  Heart Eyes Обаче нямаше подходяща снимка, на която да видя зениците. Явно е снимано на доста светло, а те се свиват тогава.
Ето от мен една снимка, тук е на 7 месеца Александра
http://family.webshots.com/photo/1126623480039817362WHmZPY

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Vache, снимките, които показваш са много хубави. Направени са от човек, който умее, а сигурно и с добър фотоапарат.
Ето тук мисля, че се виждат различните зеници

снимка
и особено тук
снимка

и тук снимка

снимка

снимка

снимка

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 10:30 от saxophone

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
Да,личи си! По мое мнение разликата е като на моята Саша  Wink Заведи детенцето на лекар и не се притеснявай предварително ако зениците си реагират нормално, то това е важно!

П.С. Виж на последната дето ти я пратих как силно си личи, а там е на 7 месеца, така че явно си е вродено това. Само тази снимка не съм правила аз, така че не е от задапаратното устройство  Mr. Green

# 22
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
И моят мъж е светлоок,дали само при тях го има това,или просто си личи по-ясно?
Но като ви гледам децата- това да им е кусура! Прекрасни са!
Ваче,ела да снимаш и мойта,каква ти е тарифата?  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 13 206
И моят мъж е светлоок,дали само при тях го има това,или просто си личи по-ясно?
Но като ви гледам децата- това да им е кусура! Прекрасни са!
Ваче,ела да снимаш и мойта,каква ти е тарифата?  Wink

Кажи къде и кога  Grinning Нямам тарифа, е така за кеф си снимам деца поне засега...

П.С. сериозна съм  Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 1 946
.....
Кажи къде и кога  Grinning Нямам тарифа, е така за кеф си снимам деца поне засега...

П.С. сериозна съм  Wink

О, и аз искам!  Blush  Може ли направо да дойдем в някой парк/градинка, където вие се разхождате, за да е по-лесно за теб и да го съчетаеш с игра за малката...? Някой път, когато имаш време и желание...


А иначе по темата - ще ходим на очен на 24ти. В Очна клиника до 18та поликлиника.

# 25
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
24.10????? толкова късни дати ли дават?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 946
всъщност не, предложиха ми най-рано 13ти, обаче аз на 23ти ще имам направлението. помислих си, че 10 дена по-късно няма да се окажат фатални...  Rolling Eyes

# 27
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 301
аха. надявам се да сте ок. моля те ми кажи какво са казали. като разгледах май много дечица са така. може би които имат по-светли очета се вижда по-ясно.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 194
Виждам, че ще ходите на консултация с офталмолог и според мен е задължително, но за твое успокоение - аз също съм с различни по големина зеници-очите ми са светли и се забелязва, но никога не съм имала каквито и да било зрителни проблеми.

# 29
  • Мнения: 121
Здравейте моят син е на 8м. и малко и има същият проблем нищо че е с тъмни очи.Аз не бях забелязала но таткото го видя още като беше малък на около 30-40дни.Ходихме на лекар и направихме очен преглед не се установи че има проблем с очите но ни казаха като стане на около 1г.да ходим пак

Общи условия

Активация на акаунт