Ирисова диагностика.....Малко странно ми се стори

  • 14 455
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Когато реших да пробвам с хомеопатия, отидох до: (съжалявам .но забравих фамилията) казва се Валентина, но не останах доволна.За ирисовата отидох до Сашка Николова в Пловдив.

# 16
  • Мнения: 2 480
Здравейте,  вчера водих малката на ирисова диагностика. Прегледаха е всичко е ок. Странно ми се видя, че лекарката ни изписа хомеопатични лекарства, за изчистване и имуностимолатор.След което ми обясни че няма проблем да пие хомеопатични и в същото време ако се наложи да пие и антибиотици.С една дума може да е лекуваме с хомеопатия и с традициона медицина.Другото което ме шашна е : С нас бяха и моята кума с детето си. На тях им изписаха абсолютно същите лекарства, но за други проблеми.Незнам какво да мисля.
Кажете си мнението моля.
Ами това знаят, това изписват! И китайците действуват по подобен начин-1лекарство за 15болести! И никаква статистика не могат да покажат-колко са излекувани, колко наполовина, колко въобще не.
А колкото до ирисовата диагностика-има доста по-съвършени методи от нея.

# 17
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Здравейте,  вчера водих малката на ирисова диагностика. Прегледаха е всичко е ок. Странно ми се видя, че лекарката ни изписа хомеопатични лекарства, за изчистване и имуностимолатор.След което ми обясни че няма проблем да пие хомеопатични и в същото време ако се наложи да пие и антибиотици.С една дума може да е лекуваме с хомеопатия и с традициона медицина.Другото което ме шашна е : С нас бяха и моята кума с детето си. На тях им изписаха абсолютно същите лекарства, но за други проблеми.Незнам какво да мисля.
Кажете си мнението моля.

И ние отидихме  при нея, най-вече заради ирисовата диагностика. Доктор Тошков ни е много далече, а на детето ми не му се отразява добре пътуването и решихме първо да отидем в Пловдив. Защо си отишла след като имаш съмнения? Доктор Николова работи със стандартна апаратура за ирисова диагностика и изписва хомеопатичните на Боарон, защото могат  да се комбинират с традиционната медицина. Тя няма възможността да поеме изцяло  всички хора и лечението им от всичко, от което се разболяват и затова лекува паралелно с традиционните лекари. Няколко пъти ми повтори, че лекува само хронични заболявания, не грипни сътояния, моментни неразположения и т.н.

# 18
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
В интерс на истината , не бях се информирала изобщо преди да отида.Което е в мой минус.Незнаех че д-р. Николова работи с хомеопатичните на Боарон.С две думи отидох почти на сляпо.Затова  се изненадах и ми се стори странно, за самият преглед и лекарствата които ни изписа.

# 19
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Опитай лечението месец поне и ако не си доволна просто слагаш чертата и толкоз. При класическата хомеопатия ме шокира това, че не се дават никакви традиционни лекарства. Детето ми е с астма и ако получи пристъп инцидентно какво трябва да направя на стотици километри от хомеопатката си.

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Права си Michel, аз докато пробвах класическата хомеопатия , трябваше да чакам организмът да се пребори с вируса, докато детето имаше 39 градуса температура.Което за мен е абсурдно.Имам и други подобни случки свързани с хомеопатията.Затова и се отказах, някои казват че не съм готова още за този вид лечение.Като чуя за хомеопатични лекарства, просто на момента се отказвам.Така стана и с ирисовата диагностика.

Общи условия

Активация на акаунт