Фотошоп - 3

  • 32 282
  • 529
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 804

Почерпете се, днес съм рожденичка.  Blush

# 511
  • Мнения: 2 616
Зеленика, много красиви рамки, бе, много ми харесаха.
Вес, сега разбрах на кого прилича Ивчо, тоя малкия човек ти е удрал кожата, бе жена. Да взема да ти пратя малко снимки на Мартин аз, стига си рамкирала чуждите интернетски деца Simple Smile

Честит рожден ден, дами!!!! newsm59

# 512
  • Мнения: 1 516
Веси , и аз , и аз да се наредя на опашката, ако се чудиш кого да рамикираш  newsm44

Честит рожден ден на Зайка Байка и Медовинка! Бъдете щастливи, момичета!
Сега си сръбвам кафенце с тората,а мохитото си го запазвам за довечера Mr. Green!

# 513
  • Мнения: 1 884
Mедовинка и на теб честит рожден ден тогава  Laughing
Много здраве и късмет!


# 514
  • Мнения: 276
Зайка Байка, Медовинка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!   Много здраве, любов и успехи !



Веси, присъединявам се към адмирациите за рамките ти Heart Eyes Пък ако ти се рамкират форумски деца - давам две  гУспожици

# 515
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364

За Зайка Байка и Медовинка.   bouquet

# 516
  • Мнения: 804
Благодаря ви от сърце,момичета,за пожеланията.
Времето днес е прекрасно, радостно ми е на душата, снимки щраках на общо основание и утре сядам да видя какво ще излезе от тях.  Wink
Днес за коментари не ме търсете.  Blush Hug
**********
Зайке-байке, ЧРД, и на теб.   bouquet  bouquet  bouquetДосега не бях имала астрален близнак, радвам се,че тук го намерих.  Hug
Бъди здрава, много щастлива и обичана от всички.

# 517
  • Мнения: 2 336
Честит рожден ден на Зайка байка и на Медовинка!!!
Да са живи , здрави и много щастливи!

# 518
  • Варна
  • Мнения: 893
Честит Рожден Ден момичета!   bouquet

# 519
  • Мнения: 276
 Hug Да взема да ви почерпя отсега и аз , че утре /25.10/ имам рожден ден, но заминаваме от тази вечер на диво място /без нет/ и ще се върна чак в неделя вечер Hug





# 520
  • Мнения: 2 818
Леле, каква скорпионска тема само! (тия дни май половината пишещи (ще) имат рд Simple Smile )

Честит Рожден Ден, Медовинка и Зайка Байка! Силно вдъхновение ви желая!   bouquet

# 521
  • Мнения: 451
Честит Рожден Ден мацки!Много здраве,щастие и много успех   bouquet



Весе страхотни рамки   bouquet Hug

Две скромни от мен :



# 522
  • София
  • Мнения: 2 377
Леле що купон се заформи, с толкова много рожденички  Grinning Gift  bigdance2 Gift

Честит празник Mедовинка,  zaika baika  , ma cherie!!! Много много да сте щастливи!!!


Мама Писанке, втората рамка е супер сладка, а на Софито ще и изям бузките  Heart Eyes

# 523
  • Мнения: 2 270
Ухааа много рожденнички.Честит рожден ден момичета.Здрави и щастливи.

Веси Нямам думи да изразя възхищението си.Браво Браво и пак Браво
Мама писана-и двете са хубави,но жълто розавата ми легна на сърце.  bouquet

Аз имам рожден ден след 2 дни ,но днес ще ви почерпя с един скрап,че заминавам да празнувам на Арбанаси

ето го  и него.Дано ви хареса.

Рамка


елементи
http://www.4shared.com/file/68209945/8f6d2110/elementi_1.html?di … Verified=9b512adc


фонове
http://www.4shared.com/file/68166754/ba589a95/fon6.html?dirPwdVerified=9b512adc




Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 17:14 от ani69

# 524
  • Мнения: 1 884
Ани ами Честит рожден ден и на теб предварително, весело изкdрване и да покажеш снимки от Арбанаси, много го обичам!!! Ние се киприм да сме там за Нова година но се чудим още в кой хотел да отседнем. Всъщност или там, или Троян, но май клоним към Арбанаси...

Общи условия

Активация на акаунт