ден на отворени врати??

  • 1 310
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 354
Ас съм ЗА! Ходих на такова посещение в АГ "Селена", където раждах и информацията ми беше много полезна - обясняват всичко, което те интересува.
Все пак си е друго да видиш мястото преди да отидеш, а не да се натресеш там със започнало раждане и после да съжаляваш!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия път не съм. Тогава нямаше такова нещо  Rolling Eyes
Втория път ходих на запис на тонове, махаха ми серклажа, преглеждаха ме, така че ми беше позната обстановката. Много по-спокойна и уверена се чувствах  Peace

# 17
  • Мнения: 197
Здравей,е искам да се заричам но там кадето раждах аз ,не искам повече да ходя не съм доволна едно отнушение направо не е за говорене ,все едно бях отишла да раждам в тях а не в болница .Добре ,че беше лекарката която  ми водеше консултациите по време на бременността ,иначе сестри и санитарки и тези който бяха при бебетата крещеха като луди ,не даваха информация за бебетата и не минаваха на консултация сутрин  #Cussing outаз раждах секцио и не можех да отида да си видя бебето цели три дни така и никои не се сети да ми го донесе да го видя  Cryдо като аз не се раздвижих и не отидох сама а като влезнах там ,леле мале какво ме очакваше   #Crazyто бяха крясъци то беше чудо имах чувството че съм някъква крадла някъкво извън земно същество.Тогава се разплаках  Cry и отидох при завеждащ отделение но уви там ме очакваше същото  Sad Cry .Нека не изпадам в подробности защото за седем прекарани дни мога да напиша цял роман ,единствено съм благодарна на лекарката която ми прави операцията ,тоест моята гинеколожка но за съжаление тя не беше постоянно там .Дори сега като се сетя ми се плаче не бих отишла да раждам пак там  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт