Теста казва ДА а доктора НЕ

  • 6 749
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
  bouquetЧестито   bouquet
Леко бременеене и здраво бебче  Peace

# 16
  • Мнения: 1 031
И от мен Честито и леко бременеене!
При втората ми бременност - втората чертичка беше много по-бледа и така и не стана по-наситена.
А за течението - задължително се консултирай с лекар Naughty

# 17
  • Мнения: 1 733
Ами рано е, наистина за ехографа. Що се отнася до течението - май много мами го имат в началото на бременността си (дори и аз), но това в никакъв случай не значи, че е за подценяване.
Успех и щастлива бременност!

# 18
  • Мнения: 1 488
Ако си бременна и ти закъснява с 2 седмици, значи може би си в 4 г.с., което наистина е рано да се види на ехограф. При мен и в 5тата г с не се виждаше, чак в 6тата. Дано си бременна! Praynig
Всичко хубаво, лека бременност и накрая едно здраво, сладко бебче  newsm32

# 19
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 322
Честито, Renxy.

Ти поне имаш чертичка, дори бледа, аз си бях бременна и без чертичка.
Ти на вагинален ли беше или коремчето ти мазаха. При първия по-добре се вижда,

# 20
  • Мнения: 298
Ами рано е, наистина за ехографа. Що се отнася до течението - май много мами го имат в началото на бременността си (дори и аз), но това в никакъв случай не значи, че е за подценяване.
Успех и щастлива бременност!

# 21
  • Мнения: 432
Днес отново отидох на преглед заради течението и тя ме препрати към Майчин дом.Правиха ми ултра звук и доки каза че има бременност  но плода е много малък за г.с която би трябвало да съм.Можело и да се дължи на нередовната лелка т.е. да не е на колкото се очаква.Каза ми че нямало смисъл да ме приемат в АГ-то  никой нищо не можел да направи дори ако...Обаче лекарката която първоначално ме прие и ме прати на УЗ казва че трябвало да постъпя въпреки че няма гаранция за нищо.Ох не знам какво да правя.Посъветвайте ме ако на някой му се е случвало.Моятя лекарка казва аз да реша ако искам да карам болничен у дома.Довечера ще го обсъдим и с таткото но съм тотална паника вече . Praynig

# 22
  • Мнения: 111
Здравейте момичета, днес доста ме притесни доктора..... сутринта си правих два теста Шуър и двата с две много ясни чертички, всичко така ме болеше все едно е ПМЦ закъснява ми с 6 дни а роследната менструация ми беше на 24.08 и да спомена,че последно правихме секс на 10 и 11.09 след това започнах да се чувствам отпаднала всичко ме болеше и не ми беше до секс.... и така след като днес отидох на лекар който не се слави с много добра репутация но просто не можах да открия друг освен в окръжна болница...та въпросният лекар ме гледа с вагинален видеозон и ми каза че няма бременност и ме изплаши с това че може да е извънматочна. Незнам как ще издържа до вторник когато си записах час при друга лекарка. Ако някой може да ми даде съвет ще му бъда много благодарна. Мерси предварително!   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 1 250
Само се успокой!Сигурно не е лесно,но притеснението само може да ти навреди.Не мисли най-лошото.Другите ще кажат по-добре,но щом теста е положителен,значи си бременна.Може още да е рано да се види с ехографа.Стискам ти палци и  Hug

# 24
  • Мнения: 111
Благодаря за успокоението дано наистина съм бременна  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 1 250
Ами според мен няма как тест да показва,че си бременна,а да не си-нали теста е открил хормона на бременнастта newsm78-дано се включат и по-опитните във форума,че аз влизам от скоро. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 111
аз съм съвсем нова и тъкмо мислихме сериозно да започваме с опитите и тези тестове ни изненадаха днес

# 27
  • Мнения: 1 334
Пусни си кръвен тест.

# 28
  • Мнения: 111
може ли толкова рано?

# 29
  • Мнения: 1 334
Кръвния тест дори отчита бременност преди уринния Peace

Общи условия

Активация на акаунт