Теста казва ДА а доктора НЕ

  • 6 764
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 699
dorait   дано всичко е наред.При моя проблем никой не искаше да ми пуска кръвен тест-казваха че няма смисъл и не дава гаранция-представяте ли се  #Crazy Жалко че не бях по-запозната тогава.

# 61
  • Мнения: 388
Два теста полажителни - мисля, че си бременна. Дано всичко да е наред. Докато чакаш кръвни резултати за всеки случай почвай да пиеш фолиева киселина Simple Smile . И успех!

# 62
  • Карлово
  • Мнения: 328
И с мен се случи същото когато бях бременна, казаха че не съм а на теста имаше  две чертички, ходих на няколко прегледа и все твърдяха че не съм бременна, но аз за себе си някак чувствах че има малко човече в мен.Отидох след няколко седмици и казаха че съм бременна.
Думите на доктора бяха :"Не може да бъде" Simple Smile  Не може ама може! Wink
Той предположи че оплодената яйцеклетка не е влезнала в тръбата и за това не се е видяла...нещо такова беше.

# 63
  • Мнения: 3 092
Когато се обадих на доктора ми че съм бременна , той ми каза да изчакам 3 седмици преди да ми запише час , защото след 5 дни закъснение е много рано за преглед .
Дано и при теб да е това -просто да е рано. Hug

# 64
  • Мнения: 1 131
При мен беше абсолютно същата ситуация.Три положителни теста-АГ-то казва не си бременна.Отидох същия ден при друг лекар-вътрематъчна бременност в 6 г.с.
Не се шашкай-сппоред мен си бременна,но лекаря,при който си ходила е некадърен или видеозона му е дупотопен.
Успех и да се похвалиш с първата снимчица от качествен Ултразвук.

# 65
  • Мнения: 3 675
По-добре кръвен /той е най-сигурния/, пък може би е доста рано и лекарят не може да види ембриона.Късмет и безпроблемна бременност.

# 66
  • Мнения: 41
Много ми е интересно какво ще се окаже Simple Smile)) Че и на мен събота теста ми показа 2 чертички, но утре ще ходя на лекар. Мацка, май сме забременели едновременно, хихи, и на мен последния цикъл ми беше на 24 август...
И знаеш ли - всичко ще е наред Simple Smile))) Ще видиш Simple Smile

# 67
  • Сливен
  • Мнения: 894
мисли позитивно Hug
и пий фолиева к-на Peace

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Всички уринни тестове отчитат на един принцип - повишена концентрация  на Човешкия Хорион Гонадотропин (ЧХГ), наричан още хормон на бременността. Щом теста ти е отчел  EFPследователно е открил хормона, което означава, че бременност има 100% . Дали е извън маточна или не - това само лекар може да ти каже. Стискам палци всичко да е наред и пиши какво е станало на прегледа. 

# 69
  • Мнения: 2 803
И според мене си бременна. EFP

# 70
  • Мнения: 151
И според мен си бременна. Успех!  bouquet

# 71
  • Мнения: 4 527
Че си бременна - бременна си, то е ясно.
Истината е, че или е рано да се види, или е извънматочна. Стискам палци да н е, разбира се, но за съжаление има и такава вероятност.
Точно така, това е по-важното в случая! Успех на авторката, дано всичко е наред!   bouquet

# 72
  • Мнения: 1
Здравей,според мен си бременна но както са ти казали по горе кръвен тест е най-сигурно. Ако се окаже че си и моят последен цикъл беше на 24 август -станахме три бременни този месец.Успех и да пишеш какво става Laughing

# 73
  • Мнения: 290
И аз мисля,че си бременна,но най-добре чуй още едно мнение от специалист!
 HugСтискам палци и дано утре след прегледа да се похвалиш!

# 74
  • София
  • Мнения: 1 230
Следя темата и чакам с нетърпение резултата!!!

Успех!

Личен опит: 1 положителен тест с 2ра бледа чертичка и 1 седмица закъснение, на другият ден гинеколога видя плодният сак. Всичко зависи от опита на доктора и добрата апаратура.

Общи условия

Активация на акаунт