Търся информация за мебели Ломбардо

  • 12 043
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3
Хей мами!Къде се губите?Някой има ли отговор на моя въпрос?

# 16
  • София
  • Мнения: 13
Здравейте, някой от вас има ли по скорошно впечатление от тази фирма за мебели Ломбардо?!

До колкото разбрах, Ломбардо е само сайт на който са се публикували мебели на фирма Арта България (преди Арта да си направи сайт).
Реално Арта България са тези които правят мебелите. Ето и сайта им: Мебели Арта България

# 17
  • Мнения: 3
благодаря vmk за това че ме отрази:))исках да разбера дали някой е ползвал услугите им скоро и какво е мнението за тях,но може би още някой ще се включи да се надяваме!

# 18
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да споделя моят опит с Ломбардно. Аз съм крайно недоволна от тях: закъснения на поръчката и сериозни проблеми при монтажа. За изготвянето на проекта наистина не мога да се оплача - момчето беше изключително мило, любезно и пълно с идеи (подсети ни за доста неща). След това, обаче, настъпи кошмара. На 1во място закъсняха с 2 седмици с монтажа, а ние адски бързахме. На посоченият ден за монтаж никой не се появи. Пристигнаха чак на следващия и то в 7 вечерта с идеята, че до късно щели да работят. При монтажа на кухнята ни пробиха една тръба и се наложа да разкъртим чисто новата, боядисана стена. Освен това всички плоскости се режеха върху новият ни ламинат. За мръсотията, която оставиха след себе си просто няма да говоря. Мебелите са хубави и доста професионално изпълнени според мен, но монтажът и закъсненията ни отказаха повече да поръчваме при тях.

Та можете ли да ми препоръчате друга фирма, която да прави мебели по поръчка - говорим главно за холни секции и портманта.

Общи условия

Активация на акаунт