Отговори
# 15
  • Мнения: 439
Честито,лека бременност и от мен...и аз имах подобно зацапване в началото,но след това всичко беше наред Peace

# 16
  • Мнения: 528
Честито и от мен  bouquet
Лека бременност.

# 17
  • Мнения: 645
  bouquetЧестито лека и безпроблемна бременност

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Grinning Честито , лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet

# 19
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честито   bouquet
лека бременност

# 20
  • Мнения: 298
Честито и лека бременност.  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 201
Честита бременност!  bouquet
Пий си Дуфастона и почивай повече! Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 37
Честито  bouquet!Горещо ти препоръчвам Д-р Алфред Якуб да ти следи бременноста по ЗК.Той работи в родилно на Окръжна болница,а консултациите води в ДКЦ Чайка.Много внимателен и отговорен.Аз имах сериозни проблеми в 5-ти месец,приеха ме в болницата и там Д-р Якуб ме обгрижваше сякаш съм му близка роднина,съвсем безкористно при това.Не само добър лекар,но и Човек!  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 290
Горещо ти препоръчвам Д-р Алфред Якуб да ти следи бременноста по ЗК.
Peace

Друг вариант - д-р Мирчева. Нея я препоръчват Танев, Николов, за следене по ЗК, а това са лекари и хора, на които аз се доверявам в преценката си.
 Hug и лека бременност

# 24
  • Мнения: 1
Здравей и аз съм от Варна и чакам вече всеки момент да родя.Ходих на женска консултация при д-р Елена Димитрова.Тя изражда в окръжна болница,да ти кажа честно преди бях при д-р Марков във военна болница ,но акушерката там е отвратителна и се преместих при Димитрова в 4 ия месец-много съм доволна и всеки път те гледа на видеозон,което според мен е хубаво. Тя работи в мед.център ЕКВИТА близо до ВИНС-а ,ако искаш ще ти дам телефони.

# 25
  • Мнения: 27
Аз родих секцио при д-р Елена Димитрова и съм страшно доволна. С много добри впечатления съм и от д-р Якуб, така че който и да избереш от двамата няма да сгрешиш.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 188
Аз също родих при д-р Елена Димитрова! Изключителен Човек и Професионалист. Обръща внимание на пациентите, не претупва прегледи. Много съм доволна. И още 5 деца да имам, всичките при нея ще ги родя. Изключително много обичам тази жена!
Успех!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт