Ягодка и Саса - всичко за продуктите м.Октомври

  • 38 341
  • 659
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 434
На мен нищо не ми хареса от новите намаления.
А и при този курс...не ми е изгодно вече да пазарувам от там.  Crossing Arms

# 616
  • Мнения: 31 396
Въобще не си струва. Аз отдавна казах за Шанел специално, че е малка разликата, а сега е доста по-скъпо в Ягодата. Аз също прекратявам засега, но чета че според анолизатори долара ще спада.Дано, пак да си поръчваме.
Поничка ружа е прелестен.Честит със здраве да го ползваш.Обожавам ружове.
А червилата на Диор са направо архаични.

# 617
  • Мнения: 2 414
Аз се изкушавам само от червилата на Диор,но надали са в срок на годност. Rolling Eyes

# 618
  • Мнения: 6 639
Привет!Поръчах си малко на сляпо този ФТ .Някой ползвал го е?Доволни ли сте?
http://eu.strawberrynet.com/800/sproductDetail.aspx?ProdId=54787 … p;goChar=G#DETAIL

# 619
  • Мнения: 1 434
Моля препоръчайте ми хубави перлени сенки  ,препоръчайте ми   марки   и видове ..не държа да са от ягодата  Hug  bouquet
Много рекламират  тази палитра   http://bp1.blogger.com/_Erx69IlLIqY/SF_5u3vBQ6I/AAAAAAAAEtE/IXy7 … 008eyeshadow.jpeg

# 620
  • София
  • Мнения: 1 270
Получих си парфюмите от намалението Simple SmileМного съм доволна.Аз пък си мисля , че специално за парфюмите и при този курс си заслужава да се взимат от Ягодката.Още повече , че имам сериозни подозрения , че в Бюти зоната продават Дубайски ментета

# 621
  • София
  • Мнения: 155
и моите две парфюмчета са пристигнали, но нямам време да отида до пощата да си ги взема....
а между другото имам подарък от euro woman   bouquet

# 622
  • Мнения: 225
 Мдаа, от Бюти зоната си купих един парфюм на Ескада който има трайност точно 30 минути. А имах база за сравнение. Дубайски ли е незнам ама е менте.

# 623
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
и моите парфюми дойдоха много съм доволна армани за 20$ никъде няма да намеря нищо им няма а са и в срок  Grinning аз ще продължа да поръчвам само че ще сравня и цените у нас

# 624
  • Мнения: 776
Още повече , че имам сериозни подозрения , че в Бюти зоната продават Дубайски ментета

 ooooh! Наистина ли, по какво ги разпознавате? Само трайността или има и нещо друго? Аз мога да позная само турските ментета, които продават на Арена на крсотата, но дубайските Rolling Eyes. Извинявам се за отклонението Blush

# 625
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

# 626
# 627
  • Мнения: 289
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

Да, и на мен ми се видя абсурдно бутнат в нощната грижа с тоя фактор Wink

# 628
  • Мнения: 2 414
Някой ползвал ли е http://web2.sasa.com/SasaWeb/eng/product/viewProductDetail.jspa? … emno=103146903001
Нищо не разбрах от описанието му. newsm78 Май може да се използва като основа за грим.

# 629
  • Мнения: 1 270
Мелиса,  подсети ме да питам за желаещи за поръчка от Саса тази седмица  bowuu ?

Общи условия

Активация на акаунт