Ягодка и Саса - всичко за продуктите м.Октомври

  • 38 338
  • 659
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: X
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

Купих си крем за ръце на тази марка наскоро и беше развален, изключително престоял и пресечен. Не казвам, че и с този крем положението ще е същото, но аз не бих рискувала.

# 631
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

Купих си крем за ръце на тази марка наскоро и беше развален, изключително престоял и пресечен. Не казвам, че и с този крем положението ще е същото, но аз не бих рискувала.
аз пък ползвах един техен душ гел и останах доволна беше намален и нищо му нямаше

# 632
  • Мнения: 3 094
Ягодата както винаги са едно към гьотере - много от продуктите ги пъхат където им хрумне.

Искам да се изкажа за червилата - в темата за Скъпата и евтината козметика, знаещите споделика,че червилата съдържат съставки, които практически ги правят неразваляеми дълги години, т.е. самото им Пе Ха не позволява развиването на бактерии. Така че аз ще си помисля и ще избера едно червилце.......не че нямам близо 50 червила  у дома. Grinning

# 633
  • София
  • Мнения: 164
Червилцата и на мен са ми слабост, само дето забравям да ги слагам Embarassed, но друго си е като разпъна сергийката сутрин, моя мъж става е така Money
Някой би ли ми обяснил за какво точно служи това, защото пише че може като основа за ФДТ, а може и без него т.е. означава ли ,че има някакъв цвят и става ли и за тъмни кръгове?
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=70104&goChar=E#DETAIL
Намерих си мостричка на Ювена от серията Юведикал/серум за под очите и кремче, пак за същата зона/-Действително много нежни като консистенция, много бързо попиват и не ми дразнят очите-това за мен е много често срещано явление. Дадоха ми и книжка с подробни описания на продуктите, може ако искате да я изпратя на skrita в първата тема да закове част от обясненията.

# 634
  • София
  • Мнения: 1 936
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes
А всъщност тази марка Perlier каква е? На мен изобщо не ми е позната...
А крема за 30г. възраст подходящ ли е след като е Age-Defying?

# 635
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes
А всъщност тази марка Perlier каква е? На мен изобщо не ми е позната...
А крема за 30г. възраст подходящ ли е след като е Age-Defying?
italianski

# 636
  • София
  • Мнения: 1 270
Този крем някой ползвал ли го е? Много ми е странно, че е сложен при night care, а е със SPF 15?! Дали нещо не му е наред, за да е намален толкова?! Rolling Eyes

Аз се изкуших от цената и го поръчах за майка ми.Ще пиша като дойде.

# 637
  • Мнения: 1 685
Мелиса,  подсети ме да питам за желаещи за поръчка от Саса тази седмица  bowuu ?

Кога ще организираш-ще се мушна довечера да поразгледам,не че имам някакви спешни нужди Crazy ама все нещо интересно ще изскочи Twisted Evil

# 638
  • Мнения: 1 270
Кога ще организираш-ще се мушна довечера да поразгледам,не че имам някакви спешни нужди Crazy ама все нещо интересно ще изскочи Twisted Evil

най-вероятно петък срещу събота, че ми е най-спокойно

# 639
  • София
  • Мнения: 1 825
Винаги в петък срещу събота съм попадала на много съблазнителни мостри. Така съм се запасила с такива... ooooh! и все не мога да се спра.

# 640
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
получих си парфюмите много съм доволна Laughing Grinning Laughing

# 641
  • Мнения: 49
Купих All about eyes rich, но мисля, че не ми понася добре - дали бъркам някъде при нанасянето или просто не е за мен - очите ми подпухват. Какво бихте ми препоръчали

# 642
  • Мнения: 1 434
Купих All about eyes rich, но мисля, че не ми понася добре - дали бъркам някъде при нанасянето или просто не е за мен - очите ми подпухват. Какво бихте ми препоръчали
При мен няма подпухване  но ми  щипеше особено първите няколко вечери    щипише страшно неприятно дори мислех да го  подарявам или  хвърлям ,ефекта е много  добър от него   редуцира тъмните  кръгове ,и погледа е свеж ..друг  ефект  не търсех .
Хубавото е че  щипането изчезна,и  ще го изразходя гледам да не слагам прекалено  близко до  миглите ..
Много съм доволна от Ре нутрив на Есте   и това ще е следващия  околочен Peace

Последна редакция: чт, 30 окт 2008, 18:39 от Bluevelvet

# 643
  • Мнения: 606
с риск да стана нахална пак ще попитам,но много се чудя дали да не си поръчам това сетче на ЛАНКОМ.Интересува ме кремчето за лице за каква възраст е имате ли представа,а тази емулсия как точно се ползва.Нещо като измиващо средство ли е?Ми не мога да ги намеря поотделно,че да попрочета малко инфо  Thinking Rolling Eyes
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?brandid=&lCa … 226&CatgId=15

# 644
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
с риск да стана нахална пак ще попитам,но много се чудя дали да не си поръчам това сетче на ЛАНКОМ.Интересува ме кремчето за лице за каква възраст е имате ли представа,а тази емулсия как точно се ползва.Нещо като измиващо средство ли е?Ми не мога да ги намеря поотделно,че да попрочета малко инфо  Thinking Rolling Eyes
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?brandid=&lCa … 226&CatgId=15

май тази серия е за възрастна кожа

Общи условия

Активация на акаунт