Есента при нас дойде, снежна зима чака СВИЩОВското дете

  • 14 641
  • 216
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
ianushkaa,бързо да оздравявате.
n_alex76 ,леко раждане !
Момичета,как сте в тези лоши дни?На мен нещо ми е много тъпо,ама то и времето си е такова.
Не ми се работи само ми се спи,а пък моя звяр е като побеснял питбул след ясла Mr. Green,не мога да я укротя Sick
Айде цунки от мен
Всички болни да оздравяват Hug

# 16
  • Мнения: 2 140
Благодаря Ви момичета!   bouquet
Днес имаме  една година с милото съвместен живот!



Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 20:19 от n_alex76

# 17
  • Мнения: 2 015
n_alex76, честита годишнина!Бъдете живи и здрави, обичайте се и правете много деца(плод на вашата любов) Mr. Green!Леко раждане Hug!
Ето малко снимки от партито
        тук

# 18
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug Михаелче,Сисе много ме е яд че не успяхме да дойдем!До последно бях 100% сигурна  че ще дойда ,но дуди се разболя!Дано да сте  радушно приели поздравите  ни  и да сте изкарали супер!
 n_alex76 ,желая ви много щастливи мигове заедно ,да се радвате на малката принцеса която скоро ще бъде с вас! Hug


Айде сега мой ред да почерпя! Mr. Green
Станах на 24 днес!Стара чанта но лачена!
Mr. Green



# 19
  • Мнения: 362
  Яничка честит рожден ден!!!   Hug   bouquetБъди все така лъчезарна и позитивна.Обичам те!!! Laughing Ех Яни ти ако си стара аз незнам какво да кажа Mr. Green

 Алекс честита годишнина  bouquet

 Мише,Сиска много са сладки и щастливи малчуганите Heart Eyes

 Ние уж сме по добре,аз съм с лека хрема,Явор почти не кашля но от няколко нощи спи много неспокойно пищи насън ,реве незнам какво е това чудо  ooooh! дано отмине бързо че да се наспим.

# 20
  • Мнения: 11 682
Яничка честит рожден ден!!!      Желая ти най-голямото щастие на света   bouquet

Айде моля, моля да не си говорим за годините  Mr. Green

Честита памучна сватба  luvbed - сто години семеен живот!

Сиска страшен купон! Съжалявам, че се наложи да го пропуснем  Cry

# 21
  • Мнения: 883
Яничка, честит рожден ден! Много щастие и любов!

Скрих ти 10  свещички! Бъди дете докрай!

До мама Мима: Миме, днес вечерта взех един дъждобран за количка от магазина и се уговорих ако не става да го сменя с нещо друго, но за мое щастие ни пасна идеално на количката!  Hug
Някой ползвал ли е чаят за кърмачки на Хип? Има ли ефект?

# 22
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Диди, нямаш проблем обаждаш се и сменяме. Много бях чела за този чай за кърмачки но не съм го пила. Ядях месца, и пиех течности и кисело мляко на воля. Успешно кърмене 7 месеца.
Яничка, честит рожден ден! Ако ти си стара ние другите да тръгваме на почивка от социалното министерство тогава Embarassed newsm78
Ако знаете с каква глупост днес се сблъсках в детската градина, чак не е за вярване. Отивам да си взема детето и виждам на гардеробчетата чанти с ябълки и имената на децата. Госпожата ми се извинява че за Диди нямало понеже заповедта за пресен плод не се отнасяла за децата тръгващи по рано на училище. Да е жива и здрава госпожа Масларова ама как с лека ръка са разделили децата браво!

# 23
  • Мнения: 49
Яничка,честит рожден ден,много щастие и усмивки.
Миме,ама това е дтрашна простотия.Ние сме малко настинали и до края на седмицата сме си в къщи.
Айде че моите диваци се прибраха Laughing

# 24
  • Мнения: 2 015
Яничка, честит рожден ден  bouquet!!Бъди жива и здрава, много обичана и желана жена Hug!
П.п. Ей, хубава зодия сме ние Везните Mr. Green!

# 25
  • Мнения: 2 140
 bdbaloni ,ianushkaa !
Бъди здрава, щастлива и много обичана!


# 26
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
 Hug Hug Hug
Благодаря ви момичета!Много сте мили !Желая и на вас много усмихнати дни!
 Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 2 015
n_alex76, страхотна торта!Да не си я правила ти newsm78?

# 28
  • Мнения: 2 140
angel_82 , направих я с Copy и Paste hahaha
Да си призная повече седя на работа,отколкото в кухнята,ама след като се роди, живот и здраве, бебка може да ме хване музата.
  chef

# 29
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
angel_82 , направих я с Copy и Paste hahaha
Да си призная повече седя на работа,отколкото в кухнята,ама след като се роди, живот и здраве, бебка може да ме хване музата.
  chef
Mr. Greenи аз мислих че си я измайсторила!Но да ти кажа честно май след като се роди бебка изобщо няма да имаш време за готвене!Аз съдя по себе си! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт