Обичате ли парфюми? - 6

  • 128 486
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 303
Има ли голяма разлика м/у Pure poison и Pure poison elexir?

# 16
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Какво ще кажете да спретнем една класация на най-харесваните парфюми? Топ 10 например.
Peace

# 17
  • Мнения: 31 207
Какво ще кажете да спретнем една класация на най-харесваните парфюми? Топ 10 например.
Peace
Чудесна идея.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 094
Аз пък от Cristobal получих страхотна мигрена, дори не се престраших да го пробвам 2ри път, а имах цели 100 мл  Confused

Лоша работа, освободи ли се от него?

# 19
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
аууу ненавиждам кристобъл,ужас,много ми беше гаден Sick

# 20
  • Мнения: 929
Има ли голяма разлика м/у Pure poison и Pure poison elexir?
мисля че има, ама не съм сигурна - ползвала съм само Pure poison.

# 21
  • Мнения: 31 207
Сдобих се с Ангела на Т. Мюглер. Страхотен е, отдавна не съм оставала така очарована от парфюм.
Незнам защо имах негативно мнение за този парфюм, но добре, че прочетох тук няколко положителни отзиви.  bouquet
Честит да ти е. Прекрасен е нали? И като аромат и като флакон. Не случайно е обявяван многократно за най-добрия ориенталски парфюм на  всички времена. Обаче или си влюбен в него или те отвращава завинаги. Средно положение няма.Казват че е много разпространен. Аз не мисля така. Никога не съм усещала близки или не толкова да ухаят на него. Може би цената спира. Между другото това е безспорният фаворит на всички фолк певици в България. Wink

# 22
  • Мнения: 77
Какво ще кажете да спретнем една класация на най-харесваните парфюми? Топ 10 например.
Peace
Чудесна идея.  bouquet
Здравейте и тук!Прекрасна идея!

Densi, красноселското магазинче наистина е много скъпо. Първия път, когато отидох, той ми каза, че човекът, който е бил вносител на Hermes, му е приятел, затова има тези парфюми. Аз, понеже съм доста импулсивна, много харесах Кели Калеш и попитах дали е единствено шише. Той ме успокои, че дори да го продаде, ще вземе нов от склада.
Дори и аз обаче, не давам толкова лесно 100 лева и реших да помисля. Е, щом няма внос, какво правят тези парфюми в склада, отлежават ли? Освен това, те не са били в магазина изобщо. Чак след като ти, или някой друг е попитал за Hermes, са ги изложили. Това го разбрах случайно, по съвсем друга линия. Ей такива работи.

Между другото, кой е твоят квартал? smile3503

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,каква е разликата между Angel и ANGEL INNOCENT на THIERRY MUGLER.Влюбена съм във втория,но с какво се различава от първия?

# 24
  • Мнения: 2 414
densi,в предната тема прочетох,че си видяла Флауър бомб в магазинче в София,може ли да ми кажеш къде точно,защото много искам да го помириша? Praynig

# 25
  • Мнения: 31 207
magdarina точно така.Аз попитах първа за Хермес в Събота, нямаше никакви. Не ги и познаваше продавачката. В Неделя отидох пак и вече имаше 6 или 7 от тази марка. Всичките по 110 лв. Кофти?Казвм нали нямахте Хермес. А тя "Така ли съм ви казала? Имаше хора и затова" #Crazy Заинтересувах се сериозно и сега питах едни познати, които са сериозна във вносителския бизнес на парфюмерия и ми казаха да не купувам оттам. Значи го хванахме в лъжа господина. Приятел вносител на Хермес. Да бе да. Сега като се замисля, те някак се изплашиха момичетата, защото много питах. Видяха че знам за парфюми и цени и престанаха да говорят въобще. Едната даже пожела да души Кокото с което ме напръска по ръката предишния ден. Казах че след къпания не е останал, но тя "останал е, останал, това е оригинал, стой с дни". Аз лично повече няма да ходя там след събрана информация. Лошото е че се съмнявам вече и в Хермес в мегашоп. Ще се поръчва от Чужбина за най-сигурно. На никой не му е приятно да го излъжат.

Мелиса в същия магазин на пазара на Красно село е Бомбата.

# 26
  • Мнения: 2 414
Мерси много.  bouquet
Страшно съм изненадана,мислих,че никъде в България го няма. Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 8 932
Сдобих се с Ангела на Т. Мюглер. Страхотен е, отдавна не съм оставала така очарована от парфюм.
Незнам защо имах негативно мнение за този парфюм, но добре, че прочетох тук няколко положителни отзиви.  bouquet
Честит да ти е. Прекрасен е нали? И като аромат и като флакон. Не случайно е обявяван многократно за най-добрия ориенталски парфюм на  всички времена. Обаче или си влюбен в него или те отвращава завинаги. Средно положение няма.Казват че е много разпространен. Аз не мисля така. Никога не съм усещала близки или не толкова да ухаят на него. Може би цената спира. Между другото това е безспорният фаворит на всички фолк певици в България. Wink
E, разби ме с тия фолк певици. Добре, че нямам контакти с тях да не се, да не се конкурираме. hahaha Иначе и аз не съм го подушвала на моите познати, така че ще изпъквам. Flutter

# 28
  • Мнения: 77
Densi, сега като казваш всичко това, ми светна и нещо друго.
И двата пъти, когато ходих, неколкократно, човека "натърти", че няма никакво съмнение, че всичките му парфюми са оригинални.
Та всъщност, самия този факт, вече става притеснителен. Ако не го беше казал толкова пъти, нямаше да се усъмня.
Ами...който каквото сам си направи...
Мисля, че е много полезно, да се споделят такива впечатления, така ще има по-малко "опарени" Hug

Ти не каза в кой квартал си...Предлагам ти, някой ден да дойдеш в Борово, в магазинчето за което говорих. На "Т.Каблешков", срещу "Бетис"
Защото, аз доволна-доволна, но не знам. След като дойдеш, ще ми кажеш какво мислиш. За цени и всичко останало.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 14:10 от magdarina

# 29
  • Мнения: 2 414
magdarina,би ли споделила малко повече за магазинчето в Борово? Praynig
Има ли по-редки парфюми-например Флауър бомб,Агентите и т.н. и какви са горе-долу цените на парфюмите?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт