Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 596
  • 1 988
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 8 311

Май Инсоленс не е по-лек в никакъв случай. И двата са термоядрени.

В такъв случай обонянието ми е притъпено от силните парфюми, които ползвам.
Накарахте ме да се отбия до Бюти зоната да проверя да не би моят инсоленс да е бил нередовен, че вече пътува към друга собственичка.
Слава богу същият си е, моят нос едва го долавя и то като сладък и нежен.  Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 1 306
Аз първото Живанши имах предвид. Съвсем определено него, а не от 2007.

Simple Smile Категорично многолико е възприятието на ароматите. Категорично - това, което чувам и усещам в един аромат, съвсем не се покрива с чувстването от страна на всяка друга/всеки друг, който ги използва и оценява. Simple Smile

И категорично не е нужно да се припокрива с възприятията на останалите...най-малкото, защото ще се превърнем в огромна безлична маса... Mr. Green
Още веднъж искрени поздрави за описанията ти   bouquet

# 662
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Момичета здравейте !
какво ще кажете за този парфюм  Simple Smile ?!?

Exceptional-because You Are

# 663
  • Мнения: 37 256
аз също пиша по асоциации и лични усещания, дори рядко се старая да улавям конкретна нотка, особено ако не се набива директно в носа; не съм особено поетична в описанията  Embarassed

# 664
  • Мнения: 2 768
Благодарности на densi и eta, че ги откриха за мен   bouquet

Бях сигурна, че Ван Клийф ще ти хареса!  Grinning
Като го поносиш сподели как ти се струват базовите му нотки, защото на мен ужасно ми заприличаха на тези на Коко.

# 665
  • Мнения: 1 306
аз също пиша по асоциации и лични усещания, дори рядко се старая да улавям конкретна нотка, особено ако не се набива директно в носа; не съм особено поетична в описанията  Embarassed
А аз вече се старая да не ги търся отделните нотки  Peace , първо защото май не е нужно и второ защото не ги познавам всичките...някой,някъде ги е търсил,пробвал, смесил тези съставки, за мен остава просто да се радвам на аромата  Party

# 666
  • Мнения: 77
Много моля, за едно разяснение. Praynig
Съжалявам за невежеството, но все пак има разлика в кутииките.
А дали не е един и същ аромат...? Аз днес пробвах този, на който не пише "Angel"
Hug

# 667
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Благодарности на densi и eta, че ги откриха за мен   bouquet

Бях сигурна, че Ван Клийф ще ти хареса!  Grinning
Като го поносиш сподели как ти се струват базовите му нотки, защото на мен ужасно ми заприличаха на тези на Коко.



Съвършено права си, базата много прилича на Коко. 5-6 часа откакто е на ръката ми - още се усеща, особено при движение. А в началото е взрив направо, сега е спокоен и улегнал. Тежкар.

# 668
  • Мнения: 4 380

Май Инсоленс не е по-лек в никакъв случай. И двата са термоядрени.

В такъв случай обонянието ми е притъпено от силните парфюми, които ползвам.
Накарахте ме да се отбия до Бюти зоната да проверя да не би моят инсоленс да е бил нередовен, че вече пътува към друга собственичка.
Слава богу същият си е, моят нос едва го долавя и то като сладък и нежен.  Rolling Eyes


Понякога обонянието ни играе шегички. Има аромати, които аз изобщо не усещам. Въобще. newsm78 Което не значи че не съществуват. Други хора си ги усещат и се кефят на добра трайност при това.

# 669
  • Мнения: 1 645
Днес ми пристигна от Фрагрансекс Sun Moon Stars на Лагерфелд.
Ама много бързо тоя път Shocked за няма и седмица !!!
Сладурска бутилчица,напръсках се веднага...ще трябва да го понося,но на първо четене ми хареса-остричък но ненатрапващ се,лек пудрен завършек...мислех,че ще е по ориенталски и подправков,но аз го усещам повече като плодово-цветен Thinking Едни тъмни плодове-касис,капина,вишна може ви,боровинка....и виолетки,и някакво бяло цвете-като крем бих го оприличила.Дано да се сприятелим.Не бих го носила толква денем,по подходящ ми се струва за вечерен и специален случай...

От намаленията за сега сигурни са:
Kenneth Cole Black
Rumeur 

За още 1-2 ще се почудя още малко Mr. Green

# 670
  • Мнения: 2 768
Мими, ми Агента?  Grinning

# 671
  • Мнения: 1 645

Бях решила да си взема тестера от Мегашоп но го няма вече,все пак два пъти по евтин е от в Ягодата Thinking
Кво ще кажеш по въпроса ?!?!

# 672
  • Мнения: 1 241

Бях решила да си взема тестера от Мегашоп но го няма вече,все пак два пъти по евтин е от в Ягодата Thinking
Кво ще кажеш по въпроса ?!?!

Мими, Агента го има в Гет.бг, бях писала по-горе. 40 и няколко лв беше, тестер 100 мл.

# 673
  • Мнения: 224
А дали е хубав мъжкият Terre D'Нermes.Някой знае ли?

# 674
  • Мнения: 694
Някой може ли да каже нещо за този    bouquet
Невероятно шише! Къде ли са събрали такова голямо количество парфюм?! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт