Здрав матрак за здрав мерак

  • 6 195
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Анту,
еднолицев, двулицев...? Какъв е твоя?
Злобчо, видя ли го на живо?

# 16
  • София
  • Мнения: 2 806
  ЕКОН  PeaceНяма какво да му издъниш, защото е пенолатекс и е перфектен.
И нашият е на Екон, засега съм доволна, да видим колко ще издържи.

# 17
  • Мнения: 35
Анту,
еднолицев, двулицев...? Какъв е твоя?
Злобчо, видя ли го на живо?

Още не съм го видял на живо , това ще направя тези дни. Peace

# 18
  • Мнения: 4 519
Еднолицев е нашият, имат и двулицеви.  Peace

# 19
  • Мнения: 105
И ние за нашата Приста си поръчахме в събота Голд Аполо 125/190 еднолицев. Довечера ще го вземем от магазина и ще споделя после как е. Размер 125 нямат много фирми. Отделно леглото ни е с ракла отдолу, няма подматрачна рамка и не можем да осигурим пространство за дишане на матрак от латекс.
Забравих да спомена, че има 5 години гаранция.

# 20
  • Мнения: 27
 Hug Мисля си, че матраците с прожина са кофти и се амортизират. Ако имаш пари - купи си Магнифлекс, ако не, по моя пример -латексов матрак на Бяла Русенско, прелест!

# 21
  • Мнения: 7 640
И ние за нашата Приста си поръчахме в събота Голд Аполо 125/190 еднолицев. Довечера ще го вземем от магазина и ще споделя после как е. Размер 125 нямат много фирми. Отделно леглото ни е с ракла отдолу, няма подматрачна рамка и не можем да осигурим пространство за дишане на матрак от латекс.
Забравих да спомена, че има 5 години гаранция.

и цената да кажеш Praynig

# 22
  • Мнения: 18 542
Изобщо не ми е ясно как хората още купуват пружинни матраци и после мрънкат че се продънвали и им изкачали пружините. Латексовите са хиляди пъти по-добри и като удобство и като качество пък, ако щете и като цена.

# 23
  • Мнения: 214
Нашият е от Екон - http://www.ekon-bg.com/bg/penolatex.php  160/200 - 465 лв.
В АЙКО има немски матраци, също са хубави - http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=6&tid=16.
Забрави за еднолицевите матраци и тези с пружините, след като го потребявате толкова активно.  Wink

# 24
  • Мнения: 7 640
аз не мрънкам от пружинения матрак, нищо не е изкочило за десетина години.
Доволна съм.
Всяко нещо си има живот- латексовите да не би да ползвате повече от 10години. На тях основният им недостатък пък са скърцащите посматрачни рамки- това не харесвам.

# 25
  • Мнения: 18 542
Първо не съм се обърнала конкретно към теб  Wink
Второ , нищо не ми скърца на мен сега (метална рамка с дървени ламели в пластмасови обувчици.), пък те и пружинните матраци скърцат често - личен опит.

То е ясно, че няма нищо вечно, но 10 години са си предостатъчен живот на един матрак, а пружинните които издържат толкова са рядкост. Най-малкото се деформират на мястото на което сядаш преди да легнеш или хлътват там където ти стои дупето нощем хем аз съм лека.

Както и да е, ползвай си го със здраве още 10 години щом си доволна Simple Smile
Никого не карам насила да си купи латекс, просто смея да кажа, че имам по-широк поглед над нещата по отношение на матраците.

В крайна сметка всеки сам преценява в какво да вложи парите си
 Peace

# 26
  • Мнения: 1 269
  ЕКОН  PeaceНяма какво да му издъниш, защото е пенолатекс и е перфектен.Кой луд да спи в/у пружини , напарво се чудя newsm78

http://www.ekon-bg.com/latex/menu2.html
newsm10

# 27
  • Мнения: 35
Изобщо не ми е ясно как хората още купуват пружинни матраци и после мрънкат че се продънвали и им изкачали пружините. Латексовите са хиляди пъти по-добри и като удобство и като качество пък, ако щете и като цена.


Благодаря ви момичета  Peace Купих двулицев латексов Hug

# 28
  • Мнения: 18 542
Очакваме отзиви в скоро време  Wink

# 29
  • Мнения: 4 519
Тъкмо щях да ти пиша, че бия отбой в рекламата на нашия.  Confused Снощи легнах в половинката на мъжо, усетих неравност някаква. Неголяма, но я има.  Confused Питах го не му ли пречи - въобразявала съм си. Ама аз съм като принцесата и граховото зърно.  Grinning Скоро изобщо няма да имам спалня, всичко ще махам, но за децата оттук нататък ще купувам латексови. Ако не реша да спят на рогозки на земята, като японците.  Laughing
Успех с новия матрак, с кеф да си го ползвате.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт