Помогнете за име на момиче!!!

  • 3 742
  • 41
  •   1
Отговори
# 15

Витана ми харесва - може би защото е българско, не ми звучи измислено... Майката на моя приятелка се казва така и съм свикнала с него.  Simple Smile
Александара е хубаво, но не бих се спряла на него, много е поулярно. В класа на сина ми имаше три момичета с име Виктория - наричаха ги голямата, малката... Не е приятно.
Арина ми харесва повече от Александра - разновидност на Ирина или Ярина (старинно име, от 'ярка' - 'сияйна, светла'). Също Алина.  Simple Smile


 

# 16
  • Мнения: 2 786
На мен Виолета ми харесва повече.

# 17
  • Мнения: 3 675
Какво по-хубаво от момиченце с име на цвете, Виолета е много красиво име.  bouquet

# 18
  • Мнения: 274
Аз съм за Александра Peace

# 19
  • Мнения: 4 555
Кръсти го с името, което на теб ти харесва най-много, дори и да не е едно от тези двете.

Иначе аз бих избрала Александра. Макар че от друга страна, при всички тези хубави женски имена, не си представям да се ограничавам с такива, които не ме устройват напълно.

# 20
  • Мнения: 3
Ванеса

Савина

Авита

Валерия

# 21
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Велена
Велина
Анабел
Ая

# 22
  • Мнения: 378
Велена ми харесва - името е старинно и означава "повеляваща; велика, прославена".

# 23
  • Мнения: 5 591
Виолета,Велина. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз бих избрала Александра. Peace

# 25
  • Мнения: 315
Ами ВАлина или ВАлена  Peace В от Виолета и Ал от Александра.

# 26
  • Мнения: 325
Александра. Производните някак си не наподобяват нито на едното,нито на другото име.Но това си е мое мнение.

# 27
Валена ми допадна.

От другите две избирам Александра.
Виолета ми напомня за бившата директорка на даскалото/леле майко,трябва да се прекръсти на Вампиреса/.Не мога да си представя невинно същество,казващо се Виолета.

# 28
Витана - хубаво и старо българско име.  Peace
И Велина, Велена ми харесват.


 

# 29
Василена, Василина, Веселина  Peace


 

Общи условия

Активация на акаунт