Движение на българските майки ПЛОВДИВ-17 тема

  • 16 869
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Здравейте!
Специално искам да честитя рожденния дeн на Вики на ВяраВики!!!
Да е жива и здрава, все така чаровна и да радва всички   bouquet
Верче - весел празник и много хубави емоции   bouquet
Честито и от мен на Вики! Безгрижно детство ти пожелавам с много весели игри!

# 16
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Относно снимките на рисуваните бутилки
Момичета, не съм много добра с компютъра и се нуждая от помощ
Не знам как да кача снимките тук

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Пак съм аз
Искам да попитам по колко деца има горе-долу във всеки от домовете които посещавате?
Ще ми се и аз да мога да дойда, но работното ми време е "плаващо"
Работя във фирмата на мъжа ми и съм на повикване, когато има много работа. Така трудно мога да си направя
предварителни планове. Ще продължа да следя във форума пътуванията ви и при възможност с радост ще се присединя

# 18
  • Мнения: 475
Честит рожден ден на малката Вики!

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
antom, във всеки дом бройката е различна. Между 40 и 60 деца. Ще трябва да следиш темата, ние предварително пишем колко деца има в дома в който ще ходим.

пп. По тоя повод, нека отговорниците за Нареченски бани да пишат колко са децата и нуждите.

# 20
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
благодаря за отговора mili
Между 40 и 60 си е добър ориентир.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 706
В Наречен са 41деца, спешни нужди поне засега нямат, това ми казаха миналата седмица като звънях в дома.  Надявам се на място ако има нещо ще се разбере.

# 22
  • Мнения: 302
За четвъртък и аз съм на линия, кажете какво да купя. Който иска може да  пътува с мен.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
За четвъртък и аз съм на линия, кажете какво да купя. Който иска може да  пътува с мен.
Да се преброим колко сме и да преценим с колко коли ще тръгнем. За носене сме отделили неща за подготвителната група и от дрехите които сме събрали, друго не сме им взимали. Така че ако искате да им вземем нещо за почерпка, може и сокчета, а ако искате мога да им взема по една дребна играчка с пари от касата.

# 24
  • Мнения: 302
ок, ще отида до Метро за сокчета /колко?/ и някакви десертчета. Дрехи нямам за тази възраст, имам приготвени дрехи и обувки за големите деца в Асеновград.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
ок, ще отида до Метро за сокчета /колко?/ и някакви десертчета.
Децата са 41, за всеки случай ще е добре да има 1-2 бройки в повече. Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ние пак сме болни, ходим по 2 пъти на ден на инхалации  Rolling Eyes
Ако Виктор се пооправи до четвъртък, ще дойда и аз. Ако не - някой ще трябва да дойде да вземе подготвените дрешки в сряда.

# 27
  • Мнения: 786
Благодаря на всички за поздравленията.Ще пратя по Мили да се почерпите които ще са в групата,а другите просто ще изгубят едно бонбонче Mr. Green
Мили,мога да дойда само след 18ч.иначе ако ти имаш възможност когато ти е удобно.
Да напомня,че дрехите които са при мен за малките са доста като обем,та мислете как ще се организирате.Има и кашон с надуваема игра с много топки.Не съм купила чаши и покривки за Зелениково,но не мога да мърдам.Ако Зелениково остане за другата седмица ще се включа във всичко.
Тони,ще говоря с моя познат за мебелите и ще ти се обадя.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Аз засега съм на линия с Нели за Наречен.
Вярче, аз мога да взема дрехите, нали сме си квартални  Mr. Green и после да ги прехвърлим в колата, с която ще се пътува.
Бистре, дано се оправи скоро Вики, но ако не е добре детето, по-добре не го размотавай насам-натам.  Аз мога също  да взема багаж за Наречен, и без това зная вече пътя и не е необходимо да ви разкарвам и вас, само трябва да предупредиш майка си.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
emimimi , вземи ти багажа от Вяра, пред нас ще го прехвърлим.
 
Бистре, разделени ли са нещата за Зелениково и Нареченски бани?

Вярче, ще си чакаме почерпката Laughing

Общи условия

Активация на акаунт