Движение на българските майки ПЛОВДИВ-17 тема

  • 16 911
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Носили сме големи плюшени играчки при малките. Общо взето стоят за украса, но пък децата им се радват.
Еми, ако ти е по лесно да ми ги изпратиш на пощата:mili.m@abv.bg, аз ще ги кача.

И да питам, желаещи има ли за ходене до Калофер?

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Мили, утре ще ти ги пратя на пощата, не са много.
Сега се сетих и нещо друго за мечока на Ани, преди при мен имаше едно голяяяяяяяяямо куче и Мили го занесе на близначетата момчета, много му се радвали, но не можели да го разделят. Може пак така, да го дадем на някое дете на което помагаме, на тях или на момиченцето - на Черна перла.  Просто идея, вместо да стои за украса.

# 257
  • Мнения: 475
mili.m за моите снимки,които направих,чудех се как да ги кача смисъл на личен албум и да ви дам паролата ли как, а и ако ходите до Калофер,кога ще е и през Зелениково ще минете ли, а и имам дрехи за Калофер newsm78

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
mili.m за моите снимки,които направих,чудех се как да ги кача смисъл на личен албум и да ви дам паролата ли как, а и ако ходите до Калофер,кога ще е и през Зелениково ще минете ли, а и имам дрехи за Калофер newsm78
Снимките ги качи с парола и който иска му е изпрати на ЛС. За Калофер ми се ще да се отиде най вече да им занесем дрехи. И ако има някой желаещ може да се организираме и да минем и през малките в Зелениково. Хем да ги видим, хем да им занесем чаршафите.

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, виждам, че се организирате за ходене до Калофер.
Мен другата седмица ме няма, връщам се на 11ти ноември. Еми има телефона на майка ми, така че може да се обади направо на нея да се уговорят, за да вземете багажа от склада  Peace

# 260
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
идеята на emimimi да ги дадете на дете за което се грижите ми харесва повече, защото
в дома наистина си е риск децата да се карат
щом измислите на кой ми драснете да го донеса
ICE_89 като качиш албум със снимки моля прати ми и на мен парола с ЛС да ги видя
За калофер съм събрала няколко плаката, дано да им харесат

# 261
  • Мнения: 475
Който иска  снимките да се обажда, качила съм ги  Simple Smile

# 262
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ICE_89 благодаря за снимките чудесни са както и купона който сте организирали, а за тортата направо нямам думи
децата са страхотни, личи си че усилията ви не са били напразни
браво  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Аз за Калофер съм за Peace
Галя и аз искам да видя снимките  Grinning

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Привет момичета  Hug
Браво на вас Peace

И аз се нареждам на опашка за снимките.

# 265
  • Мнения: 786
Еййййййй ,докато си направя две три СПА процедури  newsm37 и вие  сте изписали роман бре .
Благодаря за материала за сурвачките и за снимките.Никога не съм правила ,но мисля че ще се справя.Повечко въображение и готово.
Тази седмица ми е закотвена в работа и пропускам ходене.Ако остане за другата мога да се включа.Имайте ме в предвид за багаж за Калофер.Обещала съм сушилници и цветя на едни момичета.За Зелениково имам една торбичка.
Роси,магнитите ще ги поръчам от София.Ще пратя допълнително сайта да видите и да решите.
Ще искам някоя друга салфетка да пробвам и аз малко декупаж - фигурки от тесто,фигурка на щипка,фигурка от стериопор...
Мили,благодаря че си се сетила да ми купиш нещо,ама просто съм била извън обхвата на форума Simple Smile
Така съм се надъхала след тия спа процедури,че ...бягай базар че идвам Mr. Green

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 ВяраВики, кой като теб? Салфетки има при мен, който иска да казва.
Щом си свободна другата седмица за Калофер, нека да го плануваме за тогава. Лично на мен понеделник и петък са ми най-удобни.
Да не забравя че вече можем да се съберем да разгледаме нещата останали от миналата година.

# 267
  • Мнения: 475
в другата тема писах ,но и тук ми се до иска да пиша ,вижте снежният човек ,който оплетох днес http://ays-pld.blogspot.com/ Simple Smile

# 268
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ICE_89 снежния ти човек е невероятен! newsm74

# 269
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
"Така съм се надъхала след тия спа процедури,че ...бягай базар че идвам" Mr. Green
[/quote]
ВяраВики по повод ентусиазма ти, имам около 10 сушени люти червени чушки
при следвашата среща ще ти ги донеса за сурвачките /на снимките гледам че и те присъстват/

Общи условия

Активация на акаунт