Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 497
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 675
Абе дай ще ги разпишем. Laughing
 И още нещо момичета, по новините казаха, че от много секс се хваща  мигрена, така че внимавайте! Naughty Mr. Green

Благодарим за предупреждението. Ша фнимаваме. Mr. Green

Бързо оздравяване на болните! Hug

# 91
  • Мнения: 1 813
Аз да докладвам : 
вода - йок.  bowuu

# 92
  • Мнения: 1 298
Ax Не голям късмет изкара ти с тая вода  ooooh! Ние сме  Изгрев и не е спирала въобще.Но пък сутринта бяхме на едно заведение в парка-не можаха да ни направят кафе.Ходихме да купуваме от магазина  Shocked

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 1 246
аз за петък не мога на банкет съм   Party
И аз така

# 94
  • На морето!
  • Мнения: 5 792
И аз ще пропусна този път- остававам сама, мъжа ми заминава на семинар в Хисар, Мони е болен, а на работа едната колежка тръгва за Гърция в най-натоварения период, няма да ми се излиза със сигурност.
Очертава се тежка седмица, но дано поне малкият се оправи, че се измъчи детето- вече 3та седмица е със сополи, кашлица, а от събота и с висока Т.
Айде оплаках се, лека седмица на всички!

# 95
  • Мнения: 995
Добър ви ден!

Мисля, че ще мога да дойда на среща, но като гледам няма много желаещи.

Недялка, много ти е сладко бебето!

# 96
  • Мнения: 27
 Здравейте и от мен ... след мъжо и малката, сега аз съм болна  #Cussing out   точно оздравя детето може ли сега аз да й лепна нещо Sad обикалям с маска на устата, че иначе лошо става...
 някой пил ли е витамини подходящи за кърмачки ?

# 97
  • Мнения: 440
Пих и сега пия Центрум Матерна, но не бих казала, че съм усетила някакъв ефект.

# 98
  • Мнения: 917
Недялка, да ви е жива и здрава малката принцеса. Хубавица е от сега.
venividivince, невероятни са ти произведенията.

# 99
  • Мнения: 1 298
Забравих да честитя на Недялка.Честито бебенце и успешно кърмене!

venividivince все още кърмиш ли? Похвално,много се радвам  Hug

Аз витамини за кърмачки не съм пила.Но знам че има няколко вида.Питай аптекарката,ще ти препоръча.

Скорошно оздраяване на всички болни ..

# 100
  • Мнения: 2 577
такаааа за Турция - да отговоря...

Екскурзията ми хареса, както казах вече, е добро съчетание на обиколка на забележителностите, научаване на интересни исторически факти, поглед над нашите бивши български земи и екскурсия за пазарене...
В Одрин се посещава църквата "Св. Георги", Одринската крепост (Мемориал на Балканската война-пресъздадени с восъчни фигури и звук сцени от войната),  Джамията на Селим ІІ – Селимие. Ние помолихме екскурзоводката и шофьора да отидем и до Новата Бг Църква "Св.Св.Константин и Елена", осветена на Кръстовден - та макар и извън програмата успяхме и нея да посетим  Laughing

Лири - аз си купих от Б-с за 1.19, само на едно Бюро успях да намеря - по Богориди, с/у часовника, до магазин Urban . На бг граница курса беше 1.15, но нямаше кой да ни обслужи, а на Турската 1.20. И в Турция купуват по бюрата, но по-добре да не се губи време, че и да те излъжат може  Rolling Eyes

Прах за пране
- наистина до църквата има склад. ексурзоводката каза, че е най-евтино там  Peace 17 трл е Персил 9кг, 20 беше Ариела, а на Кипа 24.90 Оттам хората, които явно често ходят напълниха багажника с битова химия

Злато - 35 трл /грама - тук не знам колко е. За смяна турчина ми написа 19.
Естествената кожа агнешка - за 100Е каза, че ще ми даде   /по етикетите на тези якета, които  пробвах пишеше от 210 до 260трл./ - не знам колко са тук
Другите дрехи - да скъпи и нищо особено, там където са цените по-нормални - все едно си на битака. Обувки по-свестни под 60-70трл няма, ботушите 100... В техните фирмени магазини на Адидас и Найк, може би някои неща са една идея по-евтини от нашите ...
Баклавички - Супер са , ескурзоводката каза откъде да ги купим - на място ги правили и все пресни - 10 трл./кг. Аз уж доста си взех, а не ми стигнаха  Mr. Green
Кипа - http://www.kipa.com.tr/ - тук публикуват промоционалните каталози, често ги сменят ...
Всички като луди пазариха, а аз докато се ориентирам - тръгнах си с една торба лакомства за децата... и хляб. 40човека за хляб се наредиха, и аз да не остана по-назад викам - дай да взема и аз  Mr. Green Купих голяма питка - 2 дни ядохме все така си беше мека и вкусна. Оставих за експеримент мъничко - снощи я видях - още има някаква мекота и не мухлясала при срок на годност до 29.09.  Смятайте нашия хляб какъв е. Хората и кисело мляко от Турция купиха - огромна била разликата ...
Памперсите бяха там 24.50трл, а тук за 29-30лв - все тая, за качество не знам, за Ариела писах, Омекотител БингоСофт 6л. за 8трл

free shop има на турската граница само

оф, сигурно пропуснах някой въпрос  newsm78

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 326
venividivince, аз пия в момента Центрум Матерна и се чудих трябва ли да ги спирам в някой момент или да ги взимам и живот и здраве докато кърмя.
Исках да питам мога ли да взема Осцилококциум профилактично, че днес колежката кашляше като магаре и ще ме хване и мен сигурно. А пък в този период на годината разкашлям ли се ще го карам до декември, а пък все пак влизам в осмия месец и хич не ми се боледува.

# 102
  • Мнения: 1 280
Исках да питам мога ли да взема Осцилококциум профилактично, ...........

      Може  Peace безвреден е

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 130
Amelia - благодаря за информацията за Турция  bouquet. Майка ми ще ходи сега в събота! Аз ходих до Лозенград преди Коледа, но отидохме за разходка и почти нищо освен прах от Kippa и баклава не купихме.А прах за пране взехме, защото нямаше за какво да си изхарчим парите Laughing. После се оказа, че било добра сделка! Joy Лири обмених малко на турската граница, а в Kippa - платих в евро и така...

# 104
  • Мнения: 5 713
Аз витамини не пия сега, докато кърмя. То и като бях бременна пак не пих. И фолиева не съм пила.

А Осцилококциум-а като едно хомеопатично лекарство може и да помогне, може и да не.

Общи условия

Активация на акаунт