85 та сезонна смяна на гардероба: на БотуШа ве4е сме с ботуШи

  • 20 244
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 710
Отивам аз да видя колата, един чичко ми намества седалката, сеньора нагоре, сеньора надолу, ама минете напред, ама вижте назад... Вътре е голямо куче тази кола. Цял рейс. Точно като за моето волуме  Mr. Green А явно преди мен беше сядал някой пигмей, защото седалката макс. напред. Казах си " а такааа, аз не се хващам, какъв срам". После се оказа, че спацио колкото си ще човек. Поприказвахме си мили приказки, мъжът ми пита някакви мъжки работи  и си заминахме с идеята, че това ще е. Сега да видим кога и как.

# 76
  • Мнения: 3 425
Добър ден  Flutter

Мдамм, япоснките коли нямат равни...аз съм фен и на някои немски марки,но цените са им различни от на японските  Crazy

Овчева какво ли прави....сигурно вече захрани и с пържолка,а?

Дюн, аз определено не те помня....моля и за други снимчици  Grinning

Прави сте за гоблените и ръчните изработки  Peace

Наоколо съм май;)

# 77
  • Мнения: 750
Ехо здравейте дами Hug
Да ви се похваля ве4е и нашите кра4ета ходят най-накрая Simple Smile.Много сме смешни Heart Eyes
Дуне и аз не бях те виждала като булка,но определено си прекрасна Hug.Още снимки плииззз Praynig

# 78
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Здравейте, дружки! Ние откак се закалихме в хайманенето в България и тук взехме да обикаляме из гори, паркове и край брега на морето. Днес намерихме доста дружки на МАргото, интер компания се спретна от полякинчета и малки рускинчета, в Градчето на децата бе определено женско парти около катерушките и пластмасовите колибки, на всичкото отгоре все 2007 набор и все родени февруари-март, ама че случайност голяма!
Бре, Италинката, страшни майсторски ръчички! Голяма ръкоделка и цветарка, бравос!
Аз , за срамотите сега установих, че съм уморила и един кактус, ама явно съм за убиване чак пианта грасса да погубя Embarassed Embarassed
Ники, честити ви крачета, търкулете една питка сега за здраве! ПАк съм за порицание и това де не сторих с другите две българки тук, ама от търчене след малката не ми бе до месене на питки, сега съжалявам!
Ама кога стана на две годинки Раенцето!? Явно съм била нейде и не съм ви чела, пардон, Деска римлянката, никога не е късно да ви пожелая здраве и веселие на красивата принцеса и на родителите и, да се гледате и растете в спокойствие и разбирателство!  bouquet Красива булка си на снимките и не си се променила въобще от него ден!
Аз още чакам да ми излезе новото " моминско" стато ди фамилия и да мислим за сватба. Не бях умувала за булченска одежда и голямо тържество, но сега искам да се видя в дълга рокля, макар и да не бъде бяла съвсем, защо пък не да си изживея и аз тоз момент, първият път бях в костум бежов, сега си искам моята  женска радост- РОКЛЯ!
И за църква се замисляме, а не само в комунето. Ама явно с тая бавна бурокрация тук ще остане за пролеттаважният ден и купонът после.
Лени, КАшкай имат братовчедите ми де са в София и когато си бях в Силистра за Великден ме поразходиха с него, е хубава кола си е, звяр голям, удобна и комфортна.

# 79
  • Мнения: 1 100
Привет дами Hug

Никиии, 4естито, да ви е живо и здраво официално проходилото 4ове4е  Grinning bouquet Много весели моменти ви предстоят, ех де4ица сладки Heart Eyes Целувки на ходеЩите кра4ета от нас.

Калка, как ти вървят неЩата, мал4о как е с адаптето в детската градина?  НИЩо не казваШ...Simple Smile

В заЩита на японските коли, ето ви моя малък бонбон:
 Laughing

http://img407.imageshack.us/my.php?image=dscn0164jc4.jpg


http://img515.imageshack.us/my.php?image=dscn0166re6.jpg


Тенкс за бул4инските отзиви. ОЩе снимки идните дни, 4е времето е кът Wink


Миликс4е, то4но за теб си мислех тези дни, тъкмо Щях да питам де се изгуби Hug Отивам да ти из4ета с удоволствие поста.

# 80
  • Мнения: 52
ейййй 4естити ходещи кра4ета на Габ4о,да са бързи и здрави ,и питка да се направи,А падате ли по дупе?????

Дюн и ти с уникат си била.Много много нежна рокля.Бравос.

По повод колите,гледайте да има видимост за задна.защото аз снощи не успях да паркирам колата на мъжа ми(ниска и спортна) та извиках шефката да ми я паркира (3 пъти ве4е я одрах),докато мойта е малка и маневрена и имам видимост,

# 81
  • Мнения: 3 388
Ники, 4естити ходе6и кра4ета на Габ4о  Hug

# 82
  • Мнения: 1 100
ейййй 4естити ходещи кра4ета на Габ4о,да са бързи и здрави ,и питка да се направи,А падате ли по дупе?????

Дюн и ти с уникат си била.Много много нежна рокля.Бравос.

По повод колите,гледайте да има видимост за задна.защото аз снощи не успях да паркирам колата на мъжа ми(ниска и спортна) та извиках шефката да ми я паркира (3 пъти ве4е я одрах),докато мойта е малка и маневрена и имам видимост,

Джуф, да не е някое Феррари, та да ядеШ бой за драскотините, а?   Laughing


Миликс4е, нямам търпение да запо4нем да ти избираме "заедно" бул4енска рокля, по съфорумски Hug Какъв по хубав сезон от пролетта за такова събитие? Grinning

# 83
  • Мнения: 5 710
Здравейте хора!

Честито прохождане на Габи!Сега мама да му купи едни наколенки и ... да й е яко! Mr. Green

За колите - аз мисля че колата трябва да ни служи, не обратно.
За мен няма лоши и некачествени коли, има нови и стари. От 3г карам Панда и съм страшно доволна. За моят живот на отчаяна съпруга това е перфектната кола и един ден ще ми е мъчно. Мразя коли с климатици, с автоматични скорости също. Твърде обичам шофирането, за да натискам само 1 педал (нищо лично към предпочитащите удобството)  Laughing

Дюнски, много готинка е.

# 84
  • Мнения: 750
Лени да ти се връща и скоро и ти да бягаш след някое мъни4е Hug.Между другото Габи е много предпазлив и като види,4е става напе4ено веднага се захваща на нещо Wink
Пак сте подхванали за колите Crazy.Лени ами през лятото как без климатик бе жена Confusedаз ще полудея.А автомати4ните скорости не ги заменям за нищо на света  thumbsup

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 00:27 от nikoleta77

# 85
  • Мнения: 5 710
Добро утро,

Имам 2 въпроса към градинарки и цветарки: луковици нарциси, лалета на каква дълбочина се садят? И може ли да ги посадя под дърво, т.е сенчесто място общо взето?

Ники, не обичам климативци в кола, защото първо не са полезни за планетата и второ, когато изляза от колата ме зашеметява разликата в температурата и се чувствам, като парцал. Затова оцелявам по стария метод - отварям прозореца Laughing

Мерси за пожеланията и ние всеки месец си стискаме палци. Взе да ми писва.

Приятен ден на всички!


# 86
  • Мнения: 1 100
Добрутро дами Hug

Ник4е, бравос, Щом мъникът внимава, Ще ограни4ете контузиите, което хи4 не е маловажно Heart Eyes

Ленка, в това е тайната: трябва да престанете да стискате палци. Да видим тогава Wink

Я виж тук, Щот срам за градинарските ми способности, ма нА, лалета нямам Crazy :


http://www.giardinaggio.it/bulbi/tulipano.asp

http://www.bulbose.it/primavera_T.html



Хубав ден от мен
  bouquet

# 87
  • Мнения: 764
Tова намерих за лалета:

Profondità di piantumazione: La profondità, alla quale deve essere posto il bulbo, è di 10/15 cm; tra un bulbo e l'altro mantenere la distanza di circa 10-25 cm, che comunque può variare a seconda della varietà e dell'effetto, più o meno fitto, che si vuole ottenere.
Luce: I tulipani devono essere piantati in una zona soleggiata e, al tempo stesso, riparata dai venti.

А това за нарциси:

Profondità di piantumazione: Il bulbo deve essere posto a circa 12 cm di profondità. La distanza tra i bulbi varia a seconda dell'effetto che si vuole ottenere, da un minimo di 2 cm ad un massimo di 10 cm
Luce: Prediligono la piena luce.

Ако искаш за сянка виж на Баккер,на търсене има "светлина".Там излизат цветя са сянка,полусянка и за слънце Peace
 

# 88
  • Мнения: 5 710
Мерси, много дълбоко, бе...
Нищо де, идята ми е около всяко дърво да ги посадя, имаме 7 дървета. Обаче тая земя не мърда. Тоест, трябват камъни, да се направи бордюр, да се насипе пръст и тогава да се садят. Така както мислих - отивам, разкопавам и садя няма да стане.
Обаче веднъж да направя бордюри, после ще мога да сменям цветята вътре и изобщо, ще заприлича на градина от Отчаяни съпруги  Laughing  И сега съм пред дилемата дали да чистя, че днес съм си вкъщи, или да махам доматите, или да се направя че всичко е наред и да си стоя в нет-а. Докато реша какво ще правя днес стана 10. 

# 89
  • Мнения: 402
10сент, един съвет от мен- може и да не обичаш климатиците #Crazy-мн.учудващо и за мен, но когато си вземеш кола,непременно си сложи такъв,защото , когато имаш дете,до определена възраст е задължително да го возиш на задата седалка...а,като отвориш прозореца,при теб не се усеща ,но да ти разправям ли как духа имено на тези, които са на задната седалка.

Никой не ми отговори за кожените мебли с какво се третират? Или поне кожените якета,чанти ???? Според мен ще  същото.

Общи условия

Активация на акаунт