Хиперактивност с дефицит на внимание - тема 6

  • 58 977
  • 482
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
Благодаря ти Катинка. Точно това второто му правеха на детето. Чак сега се успокоих. До среднощите търсих инфо.

# 16
  • Мнения: 4 451
Зламома, аз съжалявам за първоначалната ми реакция,  с която може би те изплаших, но както си го обяснила, ми звучеше доста страшно. След като прочетох линковете, дадени от кати, вече гледам на нещата по друг начин. Опитай, щом така ти подсказва майчиното сърце.
Аз толкова се ошашках от описаното от теб с онзи леген, че съм пропуснала изречението, че си ми звъняла по телефона.  Embarassed Изивнявай, за което. Телефона наистина звънеше, но докато го открия в чантата и спря. Погледнах, че е непознат номер и се отказах да звънна. Но не съжалявам сега, защото сигурно първоначалната ми реакция щеше да е същата и само излишно щях да те наплаша.
Желая успех от сърце и чакам да споделиш повече и как се чувства малкия. Hug

# 17
  • Мнения: 798
Здравейте, да се запиша и аз за новата темичка.
На подобен уред , като на Зламома, съм водила Ники преди време, но без легена с вода...Пак беше рускиня...Даваше му да държи някакви метални неща, свързани с кабелчета и се образува нещо като нисковолтова ел. верига и по този начин се замерва. Какво точно тя не даде смислено, запомнящо обяснение. На монитор излизаха някакви точки, ако са зелени добре , ако са червени , значи има някакъв проблем. При него излязоха някакви червени точки под хипоталамуса ли, под хипокампуса ли ще излъжа... Предполагам, че там са центровете на Брока и Вернике, които отговарят за говора . Не ми предложи някакъв метод за повлияване. За мен това си беше нещо средно между опит за диагностика и лека шарлатания.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 412
Зламома, аз също мисля, че един сеанс няма да навреди, а аз каго го гледах  го определих в графа лека шарлатения. Но както е написала Катина, не се знае. Като разгледах линковете, аз съм виждала това -  http://letiya.net/node/13 на "Алея на здравето" /не разбрах на него ли казваш второто/, защото в дъното на страницата пише, че е забранено за деца под 6 години.
А тук най-отдолу  http://mediter-bg.info/html_files/album.htm пак има подобен леген, но и имена на доста специалисти над него. Някой ползвал ли е услугите на този център? Другите им терапии ми се видяха полезни.

# 19
  • Мнения: 2 448
Привет на всички в новата тема!  Hug

Снощи ходихме на панаира в града. Моето момче се оказа супер голям смелчага да се вози освен на детските въртележки и на една много екстремна за възрастни. Разбира се качих се с него, но не ме пусна на седалката до него, а на отделна отзад. през цялото време бях на тръни да не се уплаши прекалено и да се разпищи за слизане, защото спиране няма или пък да се напикае от страх,но той се оказа много много смел и любител на екстремностите.
Каза че иска да стане пилот.  Simple Smile Първото изпитание го минахме успешно.

Разказах тази случка вместо запис с пожеланието на нови успехи на нашите деца и много много усмивки за нас мамите.  Hug

# 20
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Зламома, малко ми стана ясно. И аз бих се подложила на това. Казвайте цени, ако искате и преди децата. Аз поне имам сериозно заболяване и да видим дали може да се повлияе.

# 21
  • Мнения: 460
Уреда с жичките е за биорезонансна диагностика. Сканира органи и системи, хранителна непоносимост, аминокиселини, тежки метали, токсични натоварвания и прочеее. Сестра ми ходи, мисля да водя Роско. А за детоксикатора мнението на майка ми, на която преди 2 г откриха злокачествени образувания и сега е в ремисия е, че се е почувствала много добре след ваната, заредена с енергия и без малките си болки. Имайте предвид това, че електрода трябва да се сменя периодично, ако не се лъжа-40 вани, той не е скъп, но ако е преупотребяван няма да има ефекта, който се очаква.

# 22
  • Мнения: 214
Мари_Анка , наистина много се изплаших, но пък като гледах, че с детето нищо тревожно не се случи се успокоявах, че явно аз не съм успяла да ви обясня правилно и тъй като вие сте с много по- голям опит естествено попитах първо вас.
Даваше му да държи някакви метални неща, свързани с кабелчета и се образува нещо като нисковолтова ел. верига и по този начин се замерва.
Това е втората процедура , но на монитор излизат някакви стойности и те ги въвеждат в комп. и след това излиза диаграма на която се вижда кой орган е "увреден". След това ми казаха, че ще ми дадат някакви чайчета. Тези са българи.
dorothy , за цени не знам нищо дори си мисля, че на мен сега няма да ми вземат пари, защото дори на съседката не са споменали за пари, а са й казали да заведа детето, но после решихме, че ще е по- спокоен в дом. обстановка и за това дойдоха в нас.
Довечера по- вече

# 23
  • Мнения: 4 451
Мари_Анка , наистина много се изплаших, но пък като гледах, че с детето нищо тревожно не се случи се успокоявах, че явно аз не съм успяла да ви обясня правилно и тъй като вие сте с много по- голям опит естествено попитах първо вас.
Бе какъв ти опит, за първи път чувам за това нещо. Embarassed Но вече след подробните обяснения и линкове, горе долу и на мен ми стана ясно за какво иде реч. И аз като Дороти бих подложила себе си, а после и детето.  Grinning

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ами Зламома взимай адрес и Катина ще ни заведе майките с увреждания вкупом да пробаме.

Аз да ви кажа на това което се подложих за хранителната поносимост за три месеца съм отслабнала 10 кг, а видимо и Зламома не можа да ме познае на морето, та мисълта ми е че определено вярвам. А пишат нишо метално в организма. Аз имам металокерамика, питай дано не отпадна от процедурата.

# 25
  • Мнения: 3 591
Зламома,  едно само разбрах - не си си навредила на детето  Joy така че спокойно.
Обаче машината наистина имала прочистващ ефект, само че не на металите от организма, ами от портмонето  hahaha
Има много из нета - навсякъде пише, че е поредната "магия" да източват парите на родителите с деца с проблеми. устройството е от мнооооооооооого години на пазара, факта, че досега не се е разпространило говори, че никой не е видял успех от него за да го направи...иначе де що има родители на аутисти щяха да го продават  ooooh!

Интересно че на официалния им сайт пише:

The IonCleanse Premier is not intended to treat, prevent, cure, or diagnose any disease or ailment.
демек, те не претендират, че с тази машина могат да  третират, предпазват, лекуват или диагностицират и т.н. Mr. Green

http://www.devicewatch.org/reports/aquadetox.shtml
http://www.zimbio.com/Autism/articles/104/Ion+Cleanse+Foot+Bath+ … toxification+Body
http://skepticalsurfer.blogspot.com/2008/04/ioncleanse-aka-rust-machine.html

А на това се смях на глас:
http://www.scam.com/showpost.php?s=932bee76e008635b830f588339328 … &postcount=59 ...ама прав си е човека...

Ама си споменете и какво казва Катина - ако всички са като мене никой няма да движи науката  Joy Никой незнае дали ако направиш 200 такива вани няма да се случи нещо  newsm78
Аз съм просто скептик. Голям. Иписла съм 1 тон хомеопатия - никога не проработи нито за мен нито за децата. Смятам това за голяма ала-бала. Ама има хора - вярват на алабалата, че и се лекуват само така...
Аз не се лекувам с лекарства, и на децата не давам - пак им минава всичко и без алабала Simple Smile
И точно като с хомеопатията - вдигат висока Т да си се преборят с болестта и до 24 часа са на крак. И без захарно топче Mr. Green Тези вани - също са алабала за мен...
обаче ме накараха да се сетя за едно старо забравено "лечение" за изкарване на токсините от организма -  с Epson Salt - да се киснат краката всяка вечер.
Та устройството що да не искара метали  newsm78 - нали пак се киснат краката всеки ден в морска сол? Ама според мен и без уредчето пак ще има същия ефект  newsm78 ако добавим малко Epson Salt (как е това на БГ?) към морската сол.
тука има рецепта:
http://ezinearticles.com/?The-Wonders-Of-Epson-Salt&id=786252

Айде - давам да ме изядете с парцалите  Mr. Green неверничка такава съм  Mr. Green

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
А аз се сещам, че такава вана май продават в магазините за медицинска техника.

Деси гледай от тази страна че поне форумска весела среща има повод да си направим.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 351
Айде - давам да ме изядете с парцалите  Mr. Green неверничка такава съм  Mr. Green
Аз те почвам тогава  Mr. Green.
Посъветваха ме да не се пробвам повече да правя психоанализи на никого, затова почвам да разказвам.
Психиатърка /детска/ ми обясни, че няма нищо лошо да водя Мишо на врачка, на екстрасенс, или хомеопатия /слагам ги в една група  Wink/ стига да не се вманиачавам и да не прекалявам.Защо ли?Ами самия факт, че мен ме успокоява е достатъчен  Naughty.
Не случайно постоянно ви набивам линкове към маматерапия.Ето
 
Цитат
Всяка любяща майка може самостоятелно да внуши на своето дете и да му помогне да се справи с всеки проблем - дори с най-тежката болест. Майката за болното дете – това е лекарство, по-силно от всякакви таблетки, прахчета и сиропи. Така смята известният детски психиатър проф. Борис Зиновиевич Драпкин, създателят на уникалния психотерапевтичен метод за лечение на детски недъзи.
От тук
Имам приятелки лекуващи децата си само с книги по психоанализа от сорта на тази.Аз отдавна лекувам дъщеря си с плацебо - хапчета.Боли я корем - правя чай от каквото имам и обяснявам, че е специален за коремни болки.Боли я глава и давам витамини на хапче - минава и всичко винаги в рамките на половин час.С Мишо по същия начин ще стане - стига аз да съм достатъчно убедена, че захарното топченце  Wink ще подейства.Силно вярвам, че Мишо ще може да направи това, което пише, че аутиста не може.И той наистина го прави.Всичко е в съзнанието.Деси в тази връзка - работи и върху себе си   newsm51

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
Абсолютно съм съгласна с мнението на Деси. Simple Smile Добре, че ме подсети за морската сол.

А мислите ли, че тези методи помагат на детето  да оцветява по контур или да подобри вниманието си newsm78

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 15:35 от TanyaMG

Общи условия

Активация на акаунт