с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 069
  • 147
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Винаги,когато съм си записвала час (за постригване става въпрос)фризьорката ми казва да отида с мръсна коса задължително.
Моята коса е дълга,пък и обемничка и много трудно я разресва после...сигурно затова. Wink
А за боядисване-задължително мръсна коса(пак според фризьорите newsm78),аз винаги съм се боядисвала сама вкъщи,чиста коса.....и винаги ме е хващала боята Wink Thinking.

# 16
  • Мнения: 363
Когато ще ходя на фризьор, задължително мия косата си предишния ден.
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 766
Ако е за подстригване - ходя с измита коса.
Като реша да се боядисвам, фриз. ме предупреждава да не ходя с мита коса. Да е поне на 1-2 дена.

# 18
  • Мнения: 66
Аз ходя с измита, но това е защото си я мия през един ден.
Но моят фризьор винаги първо ми измива косата, независимо дали съм за подстригване , или само за издухване.

# 19
  • Мнения: 5 001
Винаги ходя с измита коса.Иначе не се чувствам комфортно.

# 20
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ходя с не мита,е не чак мазна,съмнявам се въобще някой да ходи с мазна..
Искам да вляза в салона кат луда в главата и да изляза като принцеска.. Wink

# 21
  • Мнения: 328
Ходя с не мита,е не чак мазна,съмнявам се въобще някой да ходи с мазна..
Искам да вляза в салона кат луда в главата и да изляза като принцеска.. Wink
И аз тай,горе долу на 1-2 дна примерно ми е била косата.Знам че винаги ме мият.Освен ако преди това не ми прави кичури тогава вече първо парви кичури и тогава мие Wink

# 22
  • Мнения: 512
Винаги ходя на фризьор с измита коса!  Peace

# 23
  • Мнения: 3 314
с измита  Peace

# 24
  • Мнения: 410
Винаги,когато съм си записвала час (за постригване), фризьорката ми казва да отида с мръсна коса задължително.
А за боядисване - задължително мръсна коса (пак според фризьорите newsm78),аз винаги съм се боядисвала сама вкъщи, чиста коса.....и винаги ме е хващала боята Wink Thinking.
Peace

# 25
  • Мнения: 663
с измита

# 26
  • Мнения: 1 432
а ноктите оправяте ли си ,когато отидете на маникюр? Wink

Когато ходя за боядисване- с неизмита....всъщност всяко посещаване на фризьорския салон е свързвано с боядисване ,така че винаго ходя с  мръсна коса  Mr. Green Mr. Green Mr. Green .Когато е за изправяне -ходя с мокра ,за да пестя време  Peace

# 27
  • Мнения: 183
Не ходя със скърцаща от чистота коса на фризьор. Зависи и кой, какво разбира под "мръсна коса".
Там обезателно ми я мият, без значение дали съм за подстригване, изправяне или боядисване. То за последното, няма и как да не ми я измият Laughing. А и не бих пропуснала миенето в салона, да ви кажа, голям релакс ми е Heart Eyes.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 415
В такива теми обезателно трябва да има анкета...
...аз лично ходя с не мита коса...така или иначе независимо от процедурата ми мият косата...  Peace

# 29
  • Мнения: 425
Когато ще ходя на фризьор, задължително мия косата си предишния ден.
Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт