Интересно ми е...

  • 4 442
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 034
Бая се чудих днес цял ден дали да дам подобаващ отговор на авторката.
Първо реших да не се занимавам с глупости, но след като прочетох последните постове по темата, мога спокойно да заявя следното на госпожата без ориентация по така поставените и явно наболели й въпроси:
За да ти стане по-малко интересно, а най-вече да получиш подобаващ отговор от реалността на всичките си въпроси, съмнения и въжделения, що не вземеш да си разделиш "пътищата" със съпруга си и тогава да се посветиш на практическото осъществяване на
съм взела решение от сега, никога , при никакви обстоятелства да не поставям своето мнение за него, пред детето. Не вярвам мъжа , който съм допуснала да стане баща на детето ми, да ме нарани толкова. Пък и дори да ме нарани- наранява мен , а не НАШЕТО дете.
Пък като те позавърти малко животът насам-натам, ще имаш практически отговор от първа ръка на всичките си "интересни" въпроси.

# 16
  • Мнения: 575

Аз пък много се чудя как може млада, щастлива, добре образована и уверена във всяко свое настоящо и бъдещо действие жена да задава такива наивни въпроси  newsm78

Може, именно защото съм млада и все още не мога да повярвам , че човекът който съм избрала за баща на детето ми може да ме нарани до толкова , че да не искам да поддържам приятелски отношения с него. Имала съм доста връзки и с всички съм се разделяла едвали не по "взаимно съгласие". Татално съм О.К. с това, ако някой ми каже че вече не ме обича, не му е приятно с мен или каквото и да е друго. Хората се променят и аз съм наясно с това и го приемам, може да се опитвам да го променя , но на сила хубост не става.

праскова , позволявам се да ти отговоря, не защото ми е приятно , а защото е проява на лошо възпитание да се злослови. На всичкото отгоре дори е подсъдимо да клеветиш. Първо не съм новата нито старата на въпросния баща, а го познавам от 10 години, той е приятел на съпруга ми и мой и аз много го уважавам. Второ: на всички тук е ясно, че не съм самотна майка, иначе нямаше да питам подобно нещо. Трето, тук не е мястото нито времето да нападам когото и да било, камо ли личността за която говориш, поради простия факт , че аз вярвам в Бог и смятам , че той е този който раздава правосъдието накрая и съм сигурна , че това няма да остане ненаказано.  И последно по темата: подписът ми е сентенция на мой приятел, която обяснява поведението на мъжете, аз просто я перефразирах.
Та моля ви момичета, с кой си лягам или не е мой проблем и на този с който си лягам. Аз не обсъждам и не осъждам вашите  действия и се надявам, ако някой иска да обсъжда моите първо да ме попита мен. Монетата има ПОНЕ две страни (Има ЛС-та за което)


За да ти стане по-малко интересно, а най-вече да получиш подобаващ отговор от реалността на всичките си въпроси, съмнения и въжделения, що не вземеш да си разделиш "пътищата" със съпруга си и тогава да се посветиш на практическото осъществяване на

В интерес на истината сме се разделяли няколко пъти. Преди да имаме малката, скоро не сме изпадали в настроения да не сме "един за друг". И точно за това се чудя. Разделяли сме се , поддържали сме нормални отношения и в последствие живота ни е завъртал пак да се съберем. Никога не сме се обиждали, нагрубявали или правили мръсни номера. (освен веднъж когато от яд му издърпах кабела на нета  ooooh!)

# 17
  • Мнения: 482
Досега търсих в старите публикации. Е, не я видях оная тема. Но подписа на другата съфорумка е в смисъл, че вярва в чудеса. А твоят подпис е ?И в други теми, и в други публикации личи нападателност.Не ме интересува с кого си лягаш, но да провокираш и дразниш конкретни хора, които пишат тук, познавайки ги от другаде и внасяйки чуствата си отвън, е грозно. Който се е преборил и победил, не звучи като  теб. И това не е лично съобщение, а е ориентирано към други, които ти се връзват, и се опитват да ти обяснят.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ориентация, не ми се иска да съм груба, но начина ти на питане или не усещаш какъв е или просто наистина си провокативна...
та нека ти кажа - не жадувай да научиш някои неща, да не се окаже, че Господ те чуе...че и реши да ти покаже точно как са нещата
а иначе въпроса ти за жена с връзки, че и с раздели зад гърба си - или не си направила никакви изводи, или просто и аз не знам.....
дано наистина не разбираш и затова питаш, щото ако го правиш с цел - много долно и подло, още повече, че не си и признаваш...

# 19
  • Мнения: 1 425
Не съм самотна майка, но съм пределно наясно с това как бих се държала ...
Извинявай Ориентираната, ама хич не си наясно Wink. Целия ти постинг го показва.
Искрено ти пожелавам да си останеш в такова блажено неведение и да не се налага да разбираш кое, как и защо ...

# 20
  • Мнения: 575
Не съм самотна майка, но съм пределно наясно с това как бих се държала ...
Извинявай Ориентираната, ама хич не си наясно Wink. Целия ти постинг го показва.
Искрено ти пожелавам да си останеш в такова блажено неведение и да не се налага да разбираш кое, как и защо ...


В интерес на истината може да си права..Почвам да осъзнавам , че не съм нясно... Но пък все още живея и идеологията , че истината крепи, че двама души , когато имат връзка трябва да се съобразяват с истината на другия. Винаги съм изисквала и винаги съм казвала истината във връзките си. Предполагам , че за човека до мен не е било много приятно, както и на мен ми се е случвало да не ми бъде. Но истината боли, а лъжата в отношенията убива. За това и ми е странно когато двама души се намразват след като се разделят. Факт е че никога не ми се е случвало и поддържам страхотни отношения с всичките си бивши. Дори и с тези които са ме лъгали. Просто с тях сме само на "здравей".
Та да се върна на темата или по - точно да я насоча в друга посока...
Инересно ми е .. Забелязах, четейки из раздела, че на много от пишещите тук връзките им са се разпаднали заради една или друга лъжа. Доста често се намесват 3ти лица, роднини и тн...Мислите ли, че ако казвахте само истината и на вас ви се казваше истината бихте приели нещата по - лесно. Бихте пуснали човека до вас, да живее живота, от който има нужда, макар вие вече да не фигурирате в него? На този въпрос ме наведе това което забелязах- жените, които са намерили щастието в друг или отново след раздялата, или те са причината за раздялата, са склонни и се държат по - меко и по- добре с бившите си.


А на останалите от клюкарника, които не ги интересува темата , а са тук за да разберат с кой си лягам- дерзайте, това ще е чак в 4394273094823  епизод на на'ща песнопойка. 
П.П. Гостенката: 1. не ни интересува с кой си лягаш, от колко години и как. 2. аз никога не си лягам гола. 3. Има една програм за изображения - нарича се Шопчо, научи се да боравиш с нея, и ще може да си лягаш и с приятелките си от 12 години.. гола, облечена... как ти душа иска. Освен това знаеш, че мога да ти помогна в тази насока, колко пъти съм го правила Simple Smile поздрави на морето Simple Smile
И ако трябва да съм откровенна- доста обидно е да смятате , че целя тук да провокирам някой. Красотата на провокацията е да видиш ответната реакция- а тук само писания. Друго си е на живо:)


Така пак се опитвам да помоля да се придържаме към темата. Ако няма какво да кажете, просто не пишете и темата сама ще си умре. Ако има какво да кажете персонално на мен- има ЛС. На мен лично ми е много приятно да отговарям на нападки, но от уважените към Бебето, ще помоля лично темата да се заключи , ако не се говори по същество!

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 00:27 от Ориентация

# 21
  • Мнения: 589
 Само да те ориентирам,че Panther не може да е правА...защото не е жена!

# 22
  • Мнения: 575
Само да те ориентирам,че Panther не може да е правА...защото не е жена!

Упс!!! Извинете. Ама понеже не ми е приятел и не сме си лягали голи и за това... един вид така се обърках Simple Smile

Panther, моите искренни извинения!

# 23
  • Мнения: 1 425
Оттеглям офертата до разясняване (чрез дедукция) на ситуацията.  Sunglasses

PS: Оттеглям и мнението за приятелката. Атаката наистина е груба, но пък ... може да е заслужена.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 03:22 от Panther

# 24
  • Мнения: 575
В интерес на истината може да си права..Почвам да осъзнавам , че не съм нясно... Но пък все още живея и идеологията , че истината крепи, че двама души , когато имат връзка трябва да се съобразяват с истината на другия...
И аз така смятам - за истината. Но пък си давам сметка, че много хора не смятат така. Това е малката разлика между нас. И пола (както вече отбелязаха Wink)

ПС. Извиненията са приети. Философията ти ми харесва, но ми се струва че малко неща си видяла в живота. (Може и да бъркам)
Аз си лягам гол постоянно, ако искаш - заповядай  Twisted Evil

ППС. Тая "случайна приятелка" наистина е доста зле.

Въй, въй, нидей! Молим ти съ, ни мъ вкарвай в грях. Не четеш ли каква съм зла усойница, че искаш да ти се намърдам в леглото. Освен това, както виждаш съм заета да спя с мъжа на някой други. Не мога да се разцепя на две.. само с езика успях Simple Smile
Оттеглям офертата до разясняване (чрез дедукция) на ситуацията.  Sunglasses

PS: Оттеглям и мнението за приятелката. Атаката наистина е груба, но пък ... може да е заслужена.

Не ти работи добре дедукцията Simple Smile Имаш още 2 опита с момичетата на Късмета!

И към темата.. сигурно са малко, аз си мислех че са доста.Имах няколко сериозни връзки и виждания за живота, които ме водят на пред. Но кредото ми е истината и съм си доказала, поне за сега, че наистина работи. Само че трябва да научиш човека до теб да се престраши и да не се опитва да минава с "благородни лъжи" и премълчаване. Защото на края всичко излиза на яве и нещата се сгромолясват.

Последна редакция: вт, 07 окт 2008, 10:37 от Ориентация

# 25
  • Мнения: 2 175
"Мислите ли, че ако казвахте само истината и на вас ви се казваше истината бихте приели нещата по - лесно. Бихте пуснали човека до вас, да живее живота, от който има нужда, макар вие вече да не фигурирате в него? На този въпрос ме наведе това което забелязах- жените, които са намерили щастието в друг или отново след раздялата, или те са причината за раздялата, са склонни и се държат по - меко и по- добре с бившите си. "

Ориентация,
принципно - тук си права..Обаче...нр разчитай на това..))) Praynig
Незнаеш как Въпреки всичко можеш да се окажеш адски изненадана и наранена..  Sad

Т'ва ти го казвам от личен опит..
П.С - и аз първоначално бях "от другата" страна..т.е - недоумявах как бившата прави и създава постоянни проблеми/особено по отношение на виждането на детето..
Но..не се намесвах..само потушавах бурните емоционални реакции Stop
След няколко години нещата се поуталожиха и си заживяхме мирно и щастливо..

"Бихте пуснали човека до вас, да живее живота, от който има нужда, макар вие вече да не фигурирате в него?"

Относно това - Да, бих. И го направих. Но с ясното съзнанние, че ми писна.. Close
Винаги съм го пускала -14 г съвместен живот, без ограничения..
Резултатът - не свобода, а слободия..Мерси от подобна постоянна откровеност.. #Crazy
Аз се съобразявам с неговата откровенност, а той не..
Незнаеш как боли..усещането, че си предаден и прецакан.
Не ти го пожелавам..Искрено ти стискам палци да не изпиташ това чувство..
За това - плс, не дърпай дявола за опашката.. Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 6 477
Неее, не мога да се въздържа Joy Joy Joy Ще оспамя темата.... Joy Joy Joy Ориентация-провокация, как можеш да говориш, че на 24 години си имала не малко сериозни връзки зад гърба си и ги умееш мъжете?! Аз да кажа такова нещо от висотата на 40-така дет го гоня - бива...а и доста съм се наживяла...Но ти.....почакай да стигнеш годинките на леля си Моргана и тогава давай заключения как и какво е станало с бившите връзки....Много се смяяях Joy Joy Joy Деца, деца...какво да ги правиш?! Joy

# 27
  • Мнения: 1 425
Не ти работи добре дедукцията Simple Smile Имаш още 2 опита с момичетата на Късмета!
И кое не и работи на дедукцията? Simple Smile

# 28
  • Мнения: 6 711

Може, именно защото съм млада и все още не мога да повярвам , че човекът който съм избрала за баща на детето ми може да ме нарани до толкова , че да не искам да поддържам приятелски отношения с него. Имала съм доста връзки и с всички съм се разделяла едвали не по "взаимно съгласие". Татално съм О.К. с това, ако някой ми каже че вече не ме обича, не му е приятно с мен или каквото и да е друго. Хората се променят и аз съм наясно с това и го приемам, може да се опитвам да го променя , но на сила хубост не става.


Радвай се на младостта, тя и без друго е единственият недостатък, който отминава с времето. И не дърпай дявола за опашката, че той си няма друга работа.
Ако ти дойде до главата, тогава ще разбереш как може някой да предаде и теб и собственото си дете. Както и какво можеш и не можеш да простиш.
Това за достата връзки и мен ме разсмя - ех до кле е младост.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Отговори ли си на въпросите ми стана много интересно? И какво значение има за теб какви са отношенията м-у хората, може да се мразят, да се съдят до дупка, да правят най-страхотния секс след като са се разделили, може и да са най-добри приятели..... Теб това какво те засяга и защо ти е толкова интересно, че чак тема пускаш? 

Общи условия

Активация на акаунт