Бременност и белина

  • 4 816
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Всичко сме на едно мнение Hug
Успех с двете чертички

# 16
  • Мнения: 4 784
Сама си създаваш излишни притеснения, още от началото на евентуалната ти бременност.

# 17
  • Мнения: 1 763
От един път нищо не може да стане. Но ако наистина си бременна, моят съвет е да се пазиш и банята да  чисти таткото.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 589
Няма страшно. Едва ли нещо може да стане от един път.
Успех! Simple Smile

# 19
  • Мнения: 864
A ако си бременна как мислиш да живееш 9 месеца в този замърсен свят!
Ааа, забравих, ти си имаш маска... newsm78



Не знам защо трябва да се подиграваш на някой???
Момичето се тревожи,и не виждам какво лошо има в това,че е използвала маска!!!
Или и ти си от тези дето трупат точки и пишат колкото да не заспят?!

По темата:

Бъди спокойна мила  HugЩе чакаме да се похвалиш с  EFP чертички!!!

# 20
  • Мнения: 645
A ако си бременна как мислиш да живееш 9 месеца в този замърсен свят!
Ааа, забравих, ти си имаш маска... newsm78



Не знам защо трябва да се подиграваш на някой???
Момичето се тревожи,и не виждам какво лошо има в това,че е използвала маска!!!
Или и ти си от тези дето трупат точки и пишат колкото да не заспят?!

По темата:

Бъди спокойна мила  HugЩе чакаме да се похвалиш с  EFP чертички!!!
   ooooh!а според теб какво ще рече:"бременна съм 7-ми ден" hahaha,момичетата малко да се образоват преди да пускат смешни теми.Все пак желая ти да се похвалиш с 2-те чертички

# 21
  • Мнения: 386
desisladka, според мен "бременна съм 7-ми ден..." означава че жената први опити с партньора си да имат бебе и явно знае кога е била в овулация. Не критикувай другите че не са образовани , просто защото си решила да се заяждаш с някого.

Пожелавам здраво и хубаво бебе на Авторката!!!

# 22
  • Мнения: 864
A ако си бременна как мислиш да живееш 9 месеца в този замърсен свят!
Ааа, забравих, ти си имаш маска... newsm78



Не знам защо трябва да се подиграваш на някой???
Момичето се тревожи,и не виждам какво лошо има в това,че е използвала маска!!!
Или и ти си от тези дето трупат точки и пишат колкото да не заспят?!

По темата:

Бъди спокойна мила  HugЩе чакаме да се похвалиш с  EFP чертички!!!
   ooooh!а според теб какво ще рече:"бременна съм 7-ми ден" hahaha,момичетата малко да се образоват преди да пускат смешни теми.Все пак желая ти да се похвалиш с 2-те чертички

Миличка,не се излагай така.
Ти явно не си чувала за овулация и планирана бременност!!!
А като гледам годините на авторката,тя май е много по образована от теб!

# 23
  • Мнения: 645
Нито се излагам ,нито искам да засегна някого,нито пък се заяждам, Peaceвижте другите  пуснати теми от авторката пък тогава ме съдете,все пак се извинявам на засегнали те се!

# 24
  • Мнения: 388
вижте другите  пуснати теми от авторката пък тогава ме съдете
newsm78 аз виждам само една публикация.... май си се объркала нещо

# 25
  • Мнения: 922
Няма от какво да се притесняваш. За в бъдеще можеш да използваш препарати с по-лека миризма на лимон и т.н.
Ще чакаме две чертички  Peace

# 26
  • Мнения: 528
За по-сигурно предлагам от сега нататък таткото да мие ваната Whistling
Пожелавам ти да видиш желаните две чертички Peace

# 27
  • Мнения: 390
Много ти благодаря за тази информация. Точно сега започвам да си задавам разни въпроси, на които, уви, сама не мога да си отговоря. Ти какви хормони изследва, защото на мен доктора нищо не ми спомена за изследване на хормони. Иска ми се преди да се подложа на тази стимулация да е сигурно, че ми е необходима. Той спомена и на мен, че само с Клостилбегит нямало да стане, трябвало и инжекции, но не ми каза какви. Вероятно може да си чакам и някой случаен овулаторен цикъл, но първо, че мъжът ми пътува и не е тук през цялото време и второ, всеки пропуснат месец явно вече е фатален. Теб с какво ще те стимулират или вече те стимулираха?
Прочетох за загубата ти в предишните ти постове. Много съжалявам, мен страшно много ме боли за бебето ни, което почина на 10 дни след сърдечна операция, а не мога да си представя какво е да изгубиш отгледано дете.

# 28
  • Мнения: 1 817
И аз ти пожелавам наистина да си бременна, щом го искаш.
По въпроса- Няма никаква опасностза сега. За напред обаче, когато бременността напредне, не е препоръчително да се ползват препарати като Белина и подобни, защото са канцерогенни, имат задушлива миризма и т.н.

# 29
  • Мнения: 85
Докато бях бременна в началото по погрешка си пийнах от препарата за плочки защото шишето се беше спукало
и мъжът ми сипа препарата в бутилка от минерална вода и я оставил на масата.Представи си ужасът ми когато пийнах и усетих че не е вода.Веднага повърнах и се обадих на лекарката.За щастие нищо фатално не се случи.Така не мисля че има от какво да се притесняваш.

Общи условия

Активация на акаунт