Килограми и кърмене

  • 1 957
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 531
При активно кърмене от моя страна и ядене на ужасно мн сладко /каквото се сетиш..и разбира се никакви диети/ към 5-ия мес след раждането бях на минус килограми Peace
Ами освен да ти завидя  Confused Аз не мръдвам нито грам докато кърмя! Всичко свалям след това- въпрос на организам!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 43
Аз кърмя вече 5 месеца и отслабнах 18 кг без никакви ограничения, но мнооого разходки. Но имам да отслабвам още 7 кг. По принцип си пълнея лесно, но лесно отслабнах. По-добре да не се ограничаваш много по време на кърмене. Виж първо как ще тръгнат нещата и тогава си мисли за диети.

# 17
  • Мнения: 2 959
...Храненето, диетите, кърменето, отслабването нямат общо...
Силванко, разреши  ми да не се съглася с Теб. Според мен в основата на доброто и успешното кърмене е правилното хранене на майката както и отн- ето й към самата нея. Диетите ако се спазват такива изобщо трябва да са доста добре подбрани и балансирани за да осигуряват правилните и необходими храни за майката и бебчето. Поздравления дори и за 2мес кърмене на Йоанка- добър и подходящ жизнен старт си дала на бебката.
...Има ли начин докато кърмя да спазвам някаква диета,за да намаля килограмите си?...
Мамоджанке, според мен има. Аз съм на РХ и разбира се на спорт, и съм доволна както от кг си така и от кондицията си, а Дана и сега Никол нямат оплакване от кач- то на кърмата. Но аз не го приемам РХ като диета а по скоро като правилен начин на подбор на храните. Успех Ти желая и дано намериш начина да се почустваш добре в тялото Си, защото новото Ти самочуствие ще се отрази и на Ивайла.
Бото, поздравления за спортните натоварвания и постиженията, наистина това са внушителни цифри в бройките коремни.

Общи условия

Активация на акаунт