Мъж, от когото ти се подкосяват краката

  • 11 891
  • 173
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Сега се сетих, че навремето в университета имах един колега с перфектна физика. Без никакви забележки. Освен това с изключителен релеф. Всяко мускулче прозираше и ти помахваше приканващо. Беше истинска наслада да го наблюдаваш как играе плажен волейбол..... Не са ми се подкосявали кракато от него, но такава визия не се забравя.

не успях да се вредя......
Стига де,взех да си го представям  Laughing И ти да не се вредиш!!!Ако бях мъж,нямаше да те подмина в никакъв случай.Хммм,послъгваш май  Wink

# 16
  • Мнения: X
Подкосявали  са ми се краката при вида на мъже с излъчване, хубава кожа,лъчезарни очи  и спортна фигура  Joy Спомням си веднъж как при вида на подобно на описанието момче, с една приятелка тръгнахме спонтанно да го следваме по магазините- много готин тип беше, строен, небрежен, с широки рамене- хубавец.

# 17
  • Мнения: 581
 Подкосиха ми се краката като видях мъжа ми за първи път.И не защото е много красив, а заради излъчването, странното привличане, което усетих.Като го видях през главата ми мина мисълта, че точно за този мъж ще се омъжа, така и стана.
 А иначе припадам по този от аватара ми.

# 18
  • Мнения: 7 008
Като изключим мъжа ми, краката ми се подкосяват от още един мъж, когото познавам. Двамата си приличат  Laughing - дълги къдрави коси, високи, спортен тип...
По улиците не се заглеждам по хората, не се сещам скоро някой да ми е направил чак такова впечетление. Мисля, че трябва да познавам човека, за да може да ми подкоси краката.

# 19
  • Мнения: 2 663
Веднъж са ми се подкосявали краката от вида на мъж / не говоря за филмови герои и т.н. /. Такова падане беше


...че и до ден днешен усещам болка в корема...химия е всичко.Виждам го много рядко, но привличането е ужасно силно, погледа му, жестове, усмивка.... Crazy Crazy Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Случвало се е силно да се развълнувам при гледката на мъж, който е издържан в представата ми за красив.
Подкосяват ми се краката не когато гледам само.

# 21
  • Мнения: 3 268
Веднъж са ми се подкосявали краката от вида на мъж / не говоря за филмови герои и т.н. /. Такова падане беше


...че и до ден днешен усещам болка в корема...химия е всичко.Виждам го много рядко, но привличането е ужасно силно, погледа му, жестове, усмивка.... Crazy Crazy Crazy
Абе какво не бих дала аз да ме заболи корема пак някой ден...

# 22
  • Мнения: 1 072
О, младостта освен красива е и глупава!  doh

Сори, every me, витрината не се пипа...... Grinning

Подкосяват ми се краката не когато гледам само.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Сори, every me, витрината не се пипа...... Grinning
Гледката ще да е болезнена тогава. Краката ми неподкосени.

Това за младостта е само констатация или насочена реплика към някого?  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 1 783
От пръв поглед никой не ми е подкосил краката. Тези, от които биха ми се подкосили краката, трябва да са нещо повече от красиви.

# 25
  • Мнения: 1 400
Дааа....захласвала съм се по разни хубавци, но няма да забравя един такъв случай дето наистина, ама наистина ми се подкосиха краката. Лошото е , че в този момент мъжът ми беше до мен  Blush
 Не мога да го опиша. С нищо не превъзхождаше човека до мен, но само като ме погледна Crazy

# 26
  • Мнения: 2 018
Май не ми се е случвало от раз да изпадам в екстаз. Винаги ми е трябвало време, контакт.

# 27
  • Мнения: 2 070
само от един.не моя собствен.какви очи имаше,да се удавя в тях.не съм го виждала 15 години.дали ако го видя сега,пак   ще потъвам така?

# 28
  • Мнения: 3 268
Мъжката красота е нещо много относително.Има мъже,красиви като картинка,които с нищо не ме вълнуват.Като Владо Карамазов например.Но един Едуард Нортън направо ми бърка в здравето със своето несъвършенство
http://forum.stih4e.com/index.php?topic=36021.0

# 29
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
И аз съм на мнението, че всичко е химия, останалото просто започва да ти харесва дори и мъжа да е супер грозен.
Феромони или излъчване или както там се нарича. Аз познавам един такъв, от който не само ми се подкосяват краката а просто загубвам способността да разсъждавам трезво и най-интересното е, че дори не е нужно да е в полезрението ми. Самото му присъствие ми действа така, затова залагам на химията.

Общи условия

Активация на акаунт