Мъж, от когото ти се подкосяват краката

  • 11 900
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък съм убедена, че ако бях имала връзка с който и да е от двамата, вече нямаше да ми се подкосяват краката от тях, знам ли. Различно е.

# 46
  • Мнения: 3 268
Прави ми впечатление, че на всички им се е случвало два пъти....Очевидно третият път е фатално.
А кой е казал,че и двато пъти не е било фатално!? Laughing

# 47
  • Мнения: 229
s-ena , страшно си права! Но убедена съм това може да го разбере само човек на който му се е случвало.И то не онова харестване , онова превличане , а онова изгаряне , онази лудост ! Мислила съм си , че повече от веднъж в живота човек не може да понесе подобен пожар!Просто няма да има сили! Винаги съм казвала , че съм щастлива само заради това , че съм преживяла подобна лудост!

# 48
  • Мнения: 5 622
Да бе, ебаси щастието е ако тръгнеш да изгаряш, а си семеен....

# 49
  • Мнения: 1 212
Направо гориш .... отвсякъде  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 229
По темата момичета ! Няма нещо абсолютно идеално !

# 51
  • Мнения: 3 268
Уверила съм се от личен опит,че от лудостта и изгарянето много боли.Остават белези,гадни.Вече не бих могла да понеса такова преживяване.Изчерпана съм.

# 52
  • Мнения: 4 586
Подкосяването на краката не е влюбване. Друго е.
И то не с жени, които бих идентифицирал като красиви. Даже ноздрите ми се разширяват,
запомням дори миризмата на нагрята от слънцето кожа.
Предполагам става въпрос за пълен комплект различни гени.

# 53
  • Мнения: 16
Преди да се омъжа имах връзка с точно такъв човек. Коремът ми потреперваше всеки път, когато го виждах. При всяко докосване имах чувството, че ще се запаля. А не беше нито най-красивия, нито най-умния с когото съм била. Не знам и аз самата, защо реагирах така. И до ден днешен, когато го видя се чувствам по същия начин. Обяснение?! Няма! И не виждам смисъл да бъде търсено.

# 54
  • Мнения: 606
И до ден днешен, когато го видя се чувствам по същия начин.
Вземи го тресни, че да мирясаш.

# 55
  • Мнения: 600
със сигурност няма стандарт, който да коси крака безотказно.

аз, например, в този период от живота си припадам при вида на хю грант(на много тук ще им е смешно); онзи тип от 'транспортер'(дори не знам как се казва); и един русоляв от 'сватбен агент' - и него не го знам как се казва.

супер различни са, но биха ме довели до припадък, ако ги водя на живо... Crazy

# 56
  • Мнения: 1 212
Сега чакам някоя да признае , че постоянния и' партньор е мъжът подкосител ....  Whistling
Имам предвид да отговаря на тези характеристики  :
Цитат
Коремът ми потреперваше всеки път, когато го виждах....

При всяко докосване имах чувството, че ще се запаля....

Цялостното усещане около него беше, че в някакъв радиус примерно два метра от него света се върти по бавно...

Като си помисля за него и все едно ме удрят с нещо тежко по главата ..


Боже , аз не бих издържала на напрежението  Mr. Green
А Хю Грант - да !  Peace
Ама мога да си го изключвам от ТВ -то като ми дойде в повече или имам да свърша нещо  Grinning

# 57
  • Варна
  • Мнения: 57
s-ena , страшно си права! Но убедена съм това може да го разбере само човек на който му се е случвало.И то не онова харестване , онова превличане , а онова изгаряне , онази лудост ! Мислила съм си , че повече от веднъж в живота човек не може да понесе подобен пожар!Просто няма да има сили! Винаги съм казвала , че съм щастлива само заради това , че съм преживяла подобна лудост!
Каквото и да кажеш в случая, съм съгласна с теб! Само ще си чета. newsm10

# 58
  • София
  • Мнения: 7 098
Предполагам става въпрос за пълен комплект различни гени.

Ха, стана ми интересно - това ли е обяснението, понеже непрекъснато си блъскам главата каква е причината /не само покрай тази тема, а по принцип/.

# 59
  • Мнения: 36 209
Сега чакам някоя да признае , че постоянния и' партньор е мъжът подкосител ....  Whistling

да, когато не ме дразни, точно така се подкосявам  Mr. Green
в началото на връзката ни изобщо не ме дразнеше  Whistling

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 14:42 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт