Какво ще си помислите за намерен презерватив в портфейла

  • 19 244
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 132
Първо никога не му бъркам в нещата само когато той е с мен и ми каже да бръкна да си взема нещо Peace
Няма да ми стане приятно определено Peace

# 136
  • Мнения: 502
Естествено, че първото нещо, което ще си помисля, е, че сигурно си го носи за да му е топло на онази работа.
  Ми да. Кво друго. Joy hahaha

# 137
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Ще си помисля, че не е добре да бъркам в чужд портфейл.
И преди да задам въпроси за него, ще си помисля искам ли да чуя отговорите им.

# 138
  • Мнения: 165
Борисе, ти луд ли си или се правиш на такъв ?
Питах съпруга кво ще си помисли ако намери презер в чантата ми,
той откачи. Буквално. Да не говоря, че както си отговорил на жена си, направо  Sick
Като й го каза, нещичко вътре не те ли жегна ? А?

# 139
  • Мнения: 1 208
момченце как да пиша положителни неща като носенето на презерватив от женен мъж само по себе си не е положително.ще си помисля,каквото си е помислила и твоята жена.Какво може да ти се случи на улицата както ти казваш ллллнякоя с пистолет да те изнасили-яяя стига глупости.

# 140
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Бих си помислила, че му е време да поспи известно време на изтривалката отпред и да се запознае последователно с деснячката ми и с бракоразводния ми адвокат.  Twisted Evil

Доста преди да се оженим, той - католик и от култура, в която безразборното "чукане настрана" не е чак дотам приемлива практика и не се приема като добър ден, ми рече нещо, което не съм забравила и досега. "Жена" - каза той - "ако решиш да ми слагаш рога, както гледам, че твоите приятелки често правят за разтоварване от семейните тегоби, просто ме уведоми предварително. ДА си стегна багажа и да си хващам самолета, не за друго."

Та, ако на фона на тая пламенна реч намеря презерватив, докато го млатя, ще му викам "лицемер"!  Joy

# 141
  • София
  • Мнения: 12 555
Има опасност да почине задушен от запушена с презерватив трахея  Twisted Evil

# 142
  • Мнения: 3 371
както казва брат ми 'без пари и без презерватив 'не се ходи.
където и да е.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Ами няма да ми стане приятно, ако видя презерватив. Щом е в портмонето, значи евентуални би му потребвал някъде навън, тоест не с мен. Как при това да ми е безразлично. Друг е въпросът, ако сме се разбрали да си носим презервативи в портфейла "за всеки случай", ако на нас двамата ни потрябва.

# 144
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Не бих си простила, ако някой добър и праведен човек (а съпругът ми е такъв), се размине с чукането на живота си, понеже му ровя по джобовете и не смее един презерватив да си носи в портфейла. Освен това на някой приятел винаги може да му потрябва, понеже е изразходвал тези, които е взел за деня и тогава някой трябва да му услужи.
 От дете не съм ровила по джобовете на хората, ще взема да пробвам, зарибих се.

# 145
Ако иска презервативи, има в шкафа, да си вземе, когато му потрябват. Mr. Green/стоят там от 4 години/

Трябва да ги изхвърлиш.... имат срок на годност и са опасни вече...

# 146
  • Мнения: 202
Ама мъжете ако няма да ги ползват тези презервативи, защо изобщо ги носят?

# 147
  • Мнения: 118
Ама мъжете ако няма да ги ползват тези презервативи, защо изобщо ги носят?
Ами чети цялата тема и ще разбереш!

# 148
  • Мнения: 1
Нищо против,аз самата си нося в чантата.Не веднъж ни се е налагало така Embarassed на неудобно място да се забавляваме EmbarassedТака,че дори е препоръчително да има Peace

# 149
  • Мнения: 678
Честно казано предпочитам да не ми се случва  Rolling Eyes
Ако ли се случи със сигурност няма да си помисля, че съм благодарна за дето ме пази. Но най-вероятно няма да кажа нищо, докато не видя, че е изчезнал от джоба или е заменен с друг.
Докато бяхме гаджета ги имаше моментите с носене на презервативи в портфейла, в колата и т.н. Приемах варианта, защото трябваше да се пазиме. Откакто решихме да сме семейство презервативи сме ползвали в редки случай за екзотика, а и те изчезнаха от джобовете и портфейла му.
Относно навлизането в личното пространство на другия - навлизаш доколкото ти е позволено  Peace Бъркам в портфейла и чантичката му, но и той в моите. Знае ПИН кода на картата ми и още много други неща - но нали за това сме семейство. Ако започнем с малките тайнички по между си винаги в един момент ще се появи някоя голяма.
Следвам модела на семейство на майка ми и баща ми - винаги за всичко доверие и никой не е крил нищо от другия. Все още хората казват, че изглеждат влюбени, както преди 35 години  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт