за пола на бебето

  • 6 923
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 93
На мен ми казаха пола на бебето в 15г.с. при феталната морфология.В 22г.с. на втората фетална се потвърди,че ще е момиченце Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 57
На мен ми казаха в 10 г.с   #Crazy.А може би беше чиста случайност,че доктора позна толкова рано.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още в 13та, 14та седмица ми го казаха и после безброй пъти се потвърди.

# 18
  • Мнения: 3 268
Има и изненади.В деветия месец,разбира се преди 18 години,ми казаха,че очаквам момиче.Е,вече е 190 см,с 49 номер обувки,рошав и непослушен тийнейджър.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зависи от лекар , специалист , апаратура и т.н..На мен на 4д при д-р Марков в София на ФМ още в 13 г.с ми казаха пола и сега и той и други лекари , които тогава казаха , че не са врачки го потвърждават  Laughing

# 20
  • Мнения: 9 814
Зависи от лекар , специалист , апаратура и т.н......

Така е, но към 4-5 ти месец вече може да се разбере пола на бебето.

# 21
  • Мнения: 678
На мен ми го казаха в 13-14 г.с. Забелязвам обаче, че по-ранното определяне на пола е било все на момченца  Grinning

# 22
  • Мнения: 4 784
На мен ми позна доктора още в началото на 4 месец.
На моя позната, родила преди дни, двама професора в София я гледаха по време на бременността и двамата бяха казали - момиче, а си роди момченце!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 294
А защо е толкова важно да се знае пола на бебчето  Wink
И с двете щерки не съм искала да знам и предварително да се настройвам  Naughty
Въпреки че и с двете ми казаха (около 6 месец), без аз да искам, просто лекарите понякога си казват "Знаете ли вече че ще имате ......." и при двете ми познаха, пак казвам това не е от значение дали ще отгатнат пола или не.
Важното е бебчето да е живо и здраво  Peace

# 24
  • Мнения: 173
на мен ми казаха още в 4-тия месец,ама да ви кажа когато видя с очите си ,тогава ще повярвам.

# 25
  • Мнения: 4 434
Аз разбрах в 5тия месец

# 26
  • Мнения: 257
В началото на 5 месец и при двете ми бременности  при преглед с екограф

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз разбрах в 4-я Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 4 589
За първи път ми казаха на феталната морфология в 18 г.с. Преди това лекарите ми казваха, че е много рано.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 535
Още в 13та, 14та седмица ми го казаха и после безброй пъти се потвърди.
И на мен така  Peace. Докато не се роди обаче не вярвах на 100%  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт