мисля, че бившят си пада по ... мъже

  • 3 207
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 385
А, в един от онези сайтове си беше закачил снимчица с розови прашки и дълги копринени чорапки.
След като прочетох това, а след него и вторият ти пост
Може да допълня още с малко детайли. За пръв път разбрах, че има регистрации в сайтове за запознанства съвсем случайно, още бяхме заедно и всичко уж си беше добре. Видях, че е писал на мъже, че си е определял срещи с тях. Попитах го и той ми каза, че всичко е на шега, че се забавлява по този начин и че в действителност мрази мъжете с обратни наклонности.
ми се струва, че няма какво да мислиш, то си е на 99% сигурно.
Но както са ти написали по-нагоре не си ти човека, който трябва да обяснява тези неща на детето.
След като пишеш - бившия, след като се разделихме - значи вече не ста заедно. Какво те интересува какво и с кого прави сега? Избрал е да не бъде със семейството си - до тук. Не би трябвало да се вълнуваш от сегашните му постъпки. Гледай си детето и си търсете нов баща.

А това с търсенето на НОВ баща на детето много глупаво ми прозвуча.

# 16
  • Мнения: 4 458
След като пишеш - бившия, след като се разделихме - значи вече не ста заедно. Какво те интересува какво и с кого прави сега? Избрал е да не бъде със семейството си - до тук. Не би трябвало да се вълнуваш от сегашните му постъпки. Гледай си детето и си търсете нов баща.

Подкрепям! Това което прави след раздялата си е негова работа и не би трябвало да те интересува Naughty

Какво ще кажеш на детето... Не смятам, че сексуалните наклонности на който и да било от родителите е за обсъждане пред децата особено да се изтъкват като ужасяваща причина за раздялата  Naughty
Разделили сте се - това е факт. Той е баща което също е факт. Това което би трябвало да те вълнува е дали се грижи за детето а не с кой/коя излиза в момента!

Общи условия

Активация на акаунт