Искам още едно слънчице...

  • 3 136
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8
От скоро съм и аз искам второ дете и все чета и търся начин да го накарам но нашият тати отказва категорично Cryкакво ли не опитах не знам вече.Страхувам се че ако го понатисна още ще се получи обратен ефект.Отчайвам се вече

# 16
  • Мнения: 17
Здравейте и от мен мили  МАМИ.
Ние също си имаме едно момченце ,вече на близо 5 годинки и много искаме момиченце.Хубавото при нас е че и тати иска да си вземем още едно детенце,но го е страх от всички мъки през които трябва да минем за да успеем.Чета с голямо внимание темата и се мъча да открия най-лесния начин,но мяй няма такъв.
Имам само един въпрос-някой плащал ли е за осиновяване на детенцото?Който иска може да ми пише на скайпа   danajievi
МНОГО УСМИВКИ И МНОГО ЛЮБОВ ВИ ЖЕЛАЯ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА Crazy

# 17
  • Мнения: 83
стискам си палци за утре Praynig Praynig Praynigако проработи планът ми ще споделя.ние така или иначе с дъщеря ми писахме  на  дядо Коледа!А утре ще запознаем и нашата социална.

# 18
  • Мнения: 88
И от мен много стиснати палци, Тита  Praynig  Hug

# 19
  • Мнения: 883
Успех, тита!
 Hug

# 20
  • на път
  • Мнения: 2 804
стискам си палци за утре .....

 thumbsup успех!

# 21
  • Мнения: 83
благодаря на Ивон Hug и Дефи!и Д Ива!
Специални благодарности на Цветелина Василева и екипа на РДСП София-Изток!
На кратко причината е ясна,а повода следният:естествено нашето дете е най-най-най във всяко отношение и друго такова не може да има,а и аз как ще се справя с още едно дете.........\мнението на нашия татко\аз пък с повод и без повод започвах темата докато много му досадих и поспрях пред него,но не и пред дъщерята докато не я научих да се "какосва "пред всяко бебе.....и преди Коледа  получихме писмо с което ни подсещат ,че ни изтича двугодишния срок.Темата леко се промени от "искам още едно слънчице" в "кога ще отидем до нашата социална....."и ето днес отидохме до нея Hugслед което таткото се отпусна започна свободно да изразява желанието си за второто ни детенце.Аз съм безкрайно щастлива от положените усилия\мечтата ми е да нямат голяма възрастова разлика\и така сега започваме реално да си чакаме Grinning

# 22
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Ами на това освен много бързо чакане, друго няма какво да се каже!

 newsm78 А, сетих се, пожелавам още един помагач у вас при боядисването на яйцата за Великден! Grinning

# 23
  • Мнения: 883
Супер, Тита! Поздравления за решението!
МНООООООГО БЪРЗО ЧАКАНЕ!

Сега вече ще стисаме палци за "ОНОВА" писмо  fingerscrossed

 Hug

# 24
  • Мнения: 83
Ганката и Дефи Peace освен това щъркела и великденския заек вече са ни приятели!

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
.....таткото се отпусна започна свободно да изразява желанието си за второто ни детенце.Аз съм безкрайно щастлива от положените усилия\мечтата ми е да нямат голяма възрастова разлика\и така сега започваме реално да си чакаме Grinning

Подозирах аз нещо такова  Wink.
Сърдечни поздрави!!!
Бързо чакане и от мен!

# 26
  • Мнения: 88
Бързо чакане, Тита и дано скоро Мира да си има компания  Hug

Общи условия

Активация на акаунт