Какво става с детето ми?

  • 1 754
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз си мисля 4е детето просто в момента  "съзрява " ..до този момент  е била едно "малко разбиращо 4ове4е" .. скоро ще имаш едно "вси4ко разбиращо 4ове4е" ..така 4е не е нещо шокиращо . както се изразяват някои хора " детски пубертет" ..и ще продължи .Например Гери винаги иска да е по неината ..ако не стане ..по4ва да се сърди ,да бу4и , изобщо за секунди се променя и доброто дете из4езва някъде . ... аз до известна степен съм " овлядяла " гнева в нея . ..ами как няма да се гневи детето ..не може да говори ..иска нещо .. пък майка му съвсем друго прави .. и няма как да й каже " мамо искам това , мама , отивам там" .подготви се  психи4ески ,4е това ще продължи и гледа филосовски на нещата ... Whistling
като се прибави и фактора "зъби" и става страшно ..но и това ще мине .
аз съм стигнала до някъде ..и продължавам ..ако знаеш само колко нещастна бях преди време 4е малката "била по4нала да удря" (някъде на вашата възраст ) - ами мина  и замина..сега о4аквам поредното вклю4ване ..вместо да се тюхкам , се нау4их  да се забавлявам заено с нея .. допоредния "по - сериозен проблем" може би.
гърнето - като не иска не иска , оаб4е смятам 4е трябва да пробваш , но не и да насилваш -4е води до другата крайност

# 16
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
И ние точно в този период преживяхме подобно раздразнение и нежелание не само да не сяда на гърне, а и да не се храни с лъжица. Сега Крис се храни само от шише. Все пак не скрих гърнето, а в обичайното му време за сядане му го предлагам и ако откаже просто го пъхам под леглото, а ако е на кеф си сяда и си върши работата. Никнат му всички кътници и май и кучешките са тръгнали.

# 17
Иса, така като чета всичко до тук, не само зъбите са проблем, можеш да си 100% сигурна, а щом веднъж си се съмнявала в бавачката не отлагаи нейната смяна. Все пак това е твоето малко съкровище! И никой и нищо не може да ти попречи да направиш за нея това, коети ти си решила.
Искам да споделя нещо с теб и за гърнето... моето съкровище, Теди, също е имала подобни моменти, направо съм плакала с нея, иска да седне на гърнето и като седне пищи и става веднага, по скоро застава в полу клекнало положение и реве та се къса.... И аз почнах да се притеснявам като теб, тя ходи на градина, питах-разпитвах там но никакъв резултат, какви ли не ми минаха през главата, най-накрая се оказа, че е запечена и я боли. От тогава стриктно следя кога и по колко ходи до тоалетна, даже съм казала на лелите в градинката да ме информират.
Не знам дали при теб е така? Но да пребереш гърнето не е решение...

Общи условия

Активация на акаунт