Кипърски брилянти + БГ диаманти (15)

  • 24 767
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Деси точно това цвете не знам дали е отровно но се съмнявам да е така. Светли като бебе ми беше нагризал трилистника, а той е отровен. Много рева, много пища и май повърна. После един приятел на Мариан ни каза, че е ял трилистник и усещането е за стотици бръснарски ножчета преминаващи през гърлото. Не се притеснявай, огледай хубаво разстението дали има някъде наранено, но не смятам, че трябва да се шашкаш.
Диди ако наистина искаш нещо много силно никога не е късно да го постигнеш. Няма възраст за това. Докато бях в Кипър (по-точно в Гераджес) дойде една българка да гледа един дядо в селото  жената беше на 65 години!!! Никога не е късно  bouquet...

# 16
  • Мнения: 1 858
Добро утро. При мене нещо се обърка. Събуждам се тази сутрин и едното ми око ме сърби та се не трае. Сърби ме обаче само отпред и на горния клепач. Кожичката не се е избистрила като при ечемик обаче усещането е подобно. Дали е ечемик или конюктивит? Егати а днес е събота и не мога да отида на лекар. Моля ви ако знаете какво да правя казвайте, че това не се понася.

# 17
  • Мнения: 140
Добро утро и от мен!
Муци,чудесна темичка както винаги  bouquet
Засега само толкова ако мога по-късно пак ще пиша Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте,да черпя първо  едно слетобедно кафе с аперативче.. Да ни е слаядко

Мацки,утре в Ларнак имало БГ-панаир и Гвоздея на програмата ще е    animal085КОРБАН-чорба  аххахахахахаа Joy Joy Joy МИлся да се разходим и да видим това чудно празненство Simple Smile

Да ви се оплача аз пак загубих пари(верно само 20евро)ама то неминава път дето да не ме гони каръщината newsm61 поне купих на малия това-онова smile3504

Целувам ви многоооооооо и лек слетобед..  love001

# 19
  • Мнения: 1 858
Здрасти Гугунче, аперитивчето си го бива Blush. Бутилчицата с Бейлис си е за мене пък вие си пийте кафето Crossing Arms. Приятно изкарване на панаира  bouquet. А за парите не се ядосвай аз съм същата ooooh!. Постоянно губя пари и то не винаги малки суми. А в магазините как ме лъжат ooooh!. Нали съм разсеяна и докато ми връщат рестото обикновенно блея на някъде и се чудя дали не съм забравила нещо Crazy.

# 20
  • Мнения: 4
 Hugмомичета предстои ми пътуване до Кипър-кажете ми моля ви с кои авиокомпании е по евтино

# 21
  • Мнения: 953
Здравейте,
добре е детенце,и цветето не е отровно,но ........мъжо ги изфъчка всички.
Докато не пораснел нямало да има цветя у нас,освен 2-3 които стоят малки.
Ние пак сме по пътищата, така че незнам кога ще се включа пак.
Чао на всички.

# 22
  • Мнения: 1 858
Папина здравей, добре дошла при нас. По моите скромни наблюдения по-евтино е с България Еър обаче с кипърската авиокомпания пътуването е далеч по-комфортно. Сега аз ще пътувам с Бг. Еър защото ми е по-лесно да си резервирам билети.
Деси и моя мъж така направи след като Светли се наяде с трилистник.

# 23
  • Мнения: 903
Добро утро, прекрасни мои брилянти и диаманти!

Сервирам ви лека закусчица и ви пожелавам усмихнат и мноооого мързелив неделен ден!


# 24
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и от мен!

При нас от снощи вали, та чак до тази сутрин. Такъв дъжд
скоро не бях виждала... Crazy

Блондичке, страшна закусчица си сготвила...ммм... bowuu

Papina, според моето инфо за полетите кой знае какъв избор няма. Bulgaria Air и  Cyprus Airways са  директни. Бълагария Еър са малко по-евтини.

Спокоен неделен ден мили момичета!  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 858
Преди около месец имаше едни на Луфт ханза (дали така се пише не знам) по 100 Е обаче бяха през Истанбул и с престой около 8/9 часа.

# 26
  • Мнения: 140
Добър ден и от мен!
Детенце вече е доста по-добре и на таткото повече почивни дни му се събраха и много не се задържаме вкъщи тези дни Simple Smile
Гугунче я кажи повече за панаира... аз както винаги нищо не съм чула newsm78
Папина,добре дошла  bouquet Вече са ти казали- няма кой знае каква разлика в цената и на двете компании Peace
Весела неделя на всички Heart Eyes

# 27
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
пиша набързо че съм на едно кафе с най малкия лап топ и много са му малки клавишчетата пък аз нали съм машинописка ииии се иизмъчвам тотално Mr. Green Mr. Green
Муцка чудесна темичка .... Heart Eyesмерси че си обърнала специално внимание на ТЕО да ти пусна и снимка на рибките освен да ги лепнеш и тях Twisted Evil..ииии колко скромно звуч
и иимаме ии гъсеници и големи черни бръмбари Mr. Green...това са градиннските гадинки Sick
Папинадобе дошла и от мен  bouquetмомичетата вече са ти отговорили

Деси
тва цвете е някакъв фикус бе ти пък отровно #Crazyглупости #Crazy
Дидия стягаш ли куфарите а сега да видим как ще се измъкнеш ...... newsm78 гледай какво си говорихме и как се обърнаха нещата ееее голяма работа а ааа Twisted Evil
Блонди чудесна закусчица за съжаление не можах да я изям по рано тъй че аз ще си хапна нещо ТУК а вие ТАМ яжте и ви чакам със голямо нетърпение да се слеете с моето ТУК ....  bouquet
Маатетекакво се оказа ечемик или друго newsm78
БГ ПАНАИР В ЛАРНАКА и аз разбрах вчера съвсем случайно ще бъде след летището има една местност където правят пикници и се вика ТЕКЕ та там ще пеят АМЕТ....ПЕПА и още някой в момента не се сещам newsm78
ТОва е засега ще се включа после а меЖду другото научихме тео да вика на пожар тт.е. аааааааааааааааааааааааааа ужасно крещи да не си наблизо ма то аз съм за боя щото купих на децата едни тромби от тия дето ходим по мачовете и знаете какъв звук издават та така вика горкия #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 858
Кате не знам какво е още ме тормози но не е постоянно.
Имам едно питане. Докато бях в Кипър много ми харесваше една песен, от нея разбирах само "малко аз малко ти..." или  "лиго его лиго еси..."знаете ли я? Много ми се иска да я чуя хайде малко помощ моля.

# 29
  • Мнения: 903
Тъйййй, в тая тема още не съм ви пускала музикален поздрав....., пък си го имам като един вид запазена марка... Знаете, аз все едни сълзливи ги изнамирам, но много ми хареса песента.., ама много засукан текста беееее - направо се поизринах докат`си го преведа... и за някои изрази пак не съм съвсем сигурна как е граматически правилно да се преведат на БГ, иначе смислово е ясно... Че таковата.., Катенце, едно рамо душко - тоя израз "Που να 'σαι" според теб как е най-правилно граматически да се преведе на български... "като да си" или "който/която сякаш си"... newsm78.. абе нещо такова трябва да е смислово /в контекста на останалия текст/, ама я си кажи и ти тежката дума! Mr. Green  И още нещо което в речника ми го няма - думата "ξορκίζεις" хич и не мога да предположа от кой корен идва /изрових го целия речник на буква "ξ" ако мога логически да извлека от някъде, ама нъцки Confused/
Та ето го и поздрава накрая де smile3525

http://uk.youtube.com/watch?v=QWqSlbHsOWA&NR=1

Общи условия

Активация на акаунт