Бритон или без ?!Равна или етажирана ?!Дълга или къса?!

  • 22 428
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 110
Съвсем скоро си промених изцяло прическата. (Да кажа ли, че си обожавам фризьорката?  Heart Eyes)
Няколко години наред бях с дълга къдрава коса, оформена на много лек триъгълник, без бретон. Сега съм етажирана, с бретон и ПРАВА.... много й се кефа  Crazy
Няма нищо по-хубаво от промените, единственото което винаги запазвам е дължината  Peace
Дай снимка ,кажи кой е вълшебника "фризьор"!

# 16
  • Мнения: 90
Харесвам карето, силно филирано отпред и страничен бретон. Такава е и моята прическа в момента.

# 17
  • Мнения: 289
Дай снимка ,кажи кой е вълшебника "фризьор"!

За снимки трябва да потърся вкъщи Simple Smile
Иначе фризорката се казва Стели, а салона е на бул. Македония  Wink

# 18
  • Мнения: 14 489
бретон, средна дължина, равна.

мисля, че вече се отказах от етажирането, то и без това го препоръчват за фини коси, моята не е такава

# 19
  • Мнения: 3 413
Бретон,етажирана,под раменете baby_neutral

# 20
  • Мнения: 1 813
Аз не се задържам много с една и съща прическа.
В началото на годината бях  с дълга коса,на нива,без бритон,винаги изправена.
После цяло лято не погледах преса за коса,ходех само къдрава.
После си напрвих плитък бритон отпред.
Вчера си направих дълбок бритон.
Косата все още е със запазена дължина и нива.
Но да видим до кога.  Laughing

# 21
  • Мнения: 7 474
Дълга, етажирана с бретон  Flutter

# 22
  • Мнения: 6 618
Бях с дълга без бретон и на кичури ,сега съм на черта с бретон и руса .През повечето време се изправям с преса , но от време на време я начупвам с ролки.Явно обичам промените.

# 23
  • Мнения: 277
Без бретон,неетажирана,дълга.Преди много години имах бретон,но го пуснах,тъй като не ми отиваше.В момента се опитвам да си изравня пластовете на косата.

# 24
  • София
  • Мнения: 790
Къса, етажирана и без бритон  Peace
Ама е зор за поддържане, трябва по-честичко да се ходи на фризьор, пък на мен нещо време все ни ми остава...

# 25
  • Мнения: 3 611
Харесвам етажирани, средна дължина, и дълъг на една страна (неравен) бретон.
Моята е противоположна на тази _ дълга под кръста и без бретон.
Отдавна ми е омрьzнала, ама нали си ми върши работа, когато ми потрябва...

# 26
  • Мнения: 304
бретон среднодълга и равна Peace

# 27
  • Мнения: 1 186
  И аз като Iliana_....Всеки път харесвам различни прически Rolling Eyes.....незнам,според зависи....била съм и с къса и руса, с дълга и черна и средно дълга с кичури,както и черна и удължена Peace

Преди седмици бях такаhttp://ivonka.multiply.com/photos/album/28/Ivka_v_Izrael-2g.6m.#10

Сега така се промених и мисля че е по-добрия вариант за моето слабо лице...http://ivonka.multiply.com/photos/album/29#27

# 28
  • Мнения: 1 259
...принципно харесвам дълга и етажирана много харесвам...дълга и равна не Naughty, но по-скоро съм на принципа да ходя с прическа, която ми отива, а не с модна или такава, която ми харесва просто като прическа  Crazy ... същото се отнася и за бретона, колкото и да ми харесва и да е моден, ако не ми отива не бих си направила  Peace

Напълно съм съгласна с теб Peace

# 29
  • Мнения: 3 830
И аз не харесвам дългите равни коси. Като достигнат една определена дължина, която по принцип е след раменете и на върховете има много обем, за разлика от корените. И от тежестта стои като залепена за скалпа.

Моята е била дълга до коленете, до дупето, пък в момента ми е пак до кръста, след последното подстригване преди два дена. Расте като луда. Открих страхотна фризьорка, която ми я филира много плавно и няма видима етажираност. Отгоре имам много обем, а надолу стои права и гладка. Не мога да си се нарадвам на прическата. Crazy Flutter

Общи условия

Активация на акаунт