Термометър за ухо

  • 34 198
  • 112
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 292
Ние сме с термометър за чело, много съм доволна.  За щастие не сме имали повод досега да го използваме, но сестра ми също имат такъв от няколко години и са супер доволни. За съжаление го няма в БГ. Преди това бях купила на Чико, и моята температура изкарваше 35.5   Stop

# 31
  • София
  • Мнения: 1 335
Имаме термометър Braun за ухо и отклонението, което дава е 1-2 десети.
http://www.chemistdirect.co.uk/braun-thermoscan-exactemp-4520-ea … meter_1_2134.html

Нарочно пращам линк от чужбински сайт, понеже можеш да си го купиш от там, за много по-малко пари отколкото в България.

# 32
  • София
  • Мнения: 717
Имам за чело, не съм особено доволна. Мерси с няколко десети по-висока Т.

# 33
  • Мнения: 1 132
Имам дигитален за ухо на Браун и всеки път мери различно.  Обикновенно меря 3 пъти и правя средна аритметично.  Crazy За 2.7 години дъщеря ми е боледувала 3 пъти и след всяко боледуване се заричам да си купя живачен. Днес мисля най-накрая да си купя и благодаря на автоката за темата, че ме  подсети.

# 34
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Кажете ми моля, от къде си купувате шапчиците за Термометър Браун?  Praynig Praynig Praynig

# 35
  • Мнения: 3 456
Отдавна искам и аз такъв термометър, но цената все ме спира.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 809
АЗ в крайна сметка купих на OMRON за ухо и съм много недоволна. Изобщо не мери вярно. Измъчих се, ядосвах се, вече се примирих, че явно аз немога да се справя. Детето беше с 40 градуса, термометъра показваше 36.8. А на мен ми показваше 35.4  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 351
meggle, сигурна ли си, че накрайника е бил чист? Занм, че трябва често да се сменят, понеже от ушната кал се замърсяват и това дава отклонения. Както и, че не трябва да се ползва един и същ накрайник от различни хора. Аз не съм имала проблеми.

# 38
  • Мнения: 493
И аз купих на ОМРОН,но не съм много доволна,не ми измерва правилно.

# 39
  • Мнения: 2 768
От почти 10г ползвам на Браун (вече втори). Мери точно. Незаменима вещ у дома и на път.

# 40
  • Мнения: 7 947
Дигиталните не са точни, само това мога да кажа, за съжаление, че спряха вече живачните. Ползвам на Чико, беше с най-тънкото "шило", когато избирах и купувах.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 809
АЗ неможах да открия Браун. В Премама ми казаха, че ги внасят по принцип, но нямаха и незнаеха кога ще получават. Единствения, който намерих беше ОМРОН. Сигурна съм, че беше чист накрайника. Смених с друг, за да си измеря на мен и се втрещих от това 35. Явно е много важно как точно ще се сложи термометъра, под какъв ъгъл... Знам ли вече. От проби изхабих накрайниците и нищо.
Някой да знае на ОМРОН накрайници откъде?

# 42
  • Мнения: 685
Една продавачка днес ми каза да потърся спиртен термометър на Чико. Но като разпитах на 2-3 места ми казаха, че не се внасяли в БГ отдавна...
Ето това не мога да разбера, защо не залагат на изпитаните и качествени стоки.
За едно бебе дори малко отклонение в температурата може да е опасно.

# 43
  • Мнения: 7 947
Винаги като меря Т - меря по два пъти!
Сега открих моя http://family-bg.com/prX_1861.htm , http://shop.danet.bg/product.php?ProductID=1481 - защо не опитате онлайн?

# 44
  • Мнения: 351
Накрайници за ОМРОН има в аптеки Ремедиум (по-точно тази в Изток).

Общи условия

Активация на акаунт