пак за Лондон

  • 100 986
  • 738
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 592
Мисля че съм виждал Петела в Теско, но специално магазин не съм виждал.  Peace

# 316
  • Мнения: 5 701
Мисля че съм виждал Петела в Теско, но специално магазин не съм виждал.  Peace
Благодаря, ще проверя там!

# 317
  • София
  • Мнения: 1 402
Laughing monii- радвай се, че е криза и се моли да е по-черничък продавача, че да питаш в Англия за френска стока - определено ще се държат поне така  Whistling
notar ,мерси за предупреждението! Laughing Моят син е фен на тази френска фирма "льо кок",та ми е поръчал да му взема разни неща.Мисля ,че са спонсори на някакъв футболен отбор или поне ги рекламират.Януари ще ходя на гости в Лондон и искам да не го разочаровам и да успея да изпълня поръчките.

monii, е нета намерих, че има le coq sportif

1. selfridges на duke street:
http://www.thelabelfinder.com/shopsearch/london/le-coq-sportif-s … 3/169255/district

и в

2. debenhams (със сигурност е за деца) на oxford street:
http://debenhams.guided.atomz.com/?b=Le+Coq+Sportif&dep=Kids … p;u1=dep&u2=b

вторият източник е по-достоверен, понеже си е от сайта на debenhams; дано да намериш каквото търсиш и да зарадваш сина ти Simple Smile

# 318
  • София
  • Мнения: 9 979
Много ми се ще този път(след НГ ще пътуваме) да посетим Уиндзорския замък. Някой знае ли как се стига до там ?! А и отворен ли е за посетители през това време на годината  newsm78

Най-лесно се стига с влак, около 30-40 мин е. Освен Уиндзорския замък, съвсем наблизо е и Итън Колидж - много интересно посещение беше за мен, около час е обиколката, но има определени дни, в които може да се посещава. Входът е включен и в Лондон пас-а.

# 319
  • Мнения: 592
За билетите за Уиндзор, само си спомням че важаха освен за това посещение и после в рамките на една година пак можеш да отидеш веднъж. Така и не успяхме да се включим в срока /по стар БГ обичай/. Но имайте предвид че на входа проверяват маааалко повече отколкото на влизане в самолет на Хийтроу  Mr. Green

# 320
  • Smallville
  • Мнения: 994
На входа не са ни проверявали,само билетчетата,ноооо само ако посмеем да снимаме вътре,режели глави ooooh!

# 321
  • Мнения: 592
Ако не са те проверявали, значи не си била в Уиндзор - минава се през скенер - клетка и после един достолепен чичка ръчно те проверява с ръчния скенер и дано да не изписка, че те пребъркват до кокъл - аз бях с всички ключове от къщи и работата те се  #Crazy А вътре няма проблем да се снима - всички снимаха, но с изключение на залите вътре с трофеите и подаръците за кралицата и мисля в църквата.

# 322
  • Smallville
  • Мнения: 994
Че съм била в Уиндзор,била съм,но защо не помня такива церемонии при влизането?!


А снимки отвътре нямам,защото изрично ни предупредиха.

# 323
  • София
  • Мнения: 3 880
danibaby, типичното английско време прозира от твоята снимка Wink

# 324
  • Smallville
  • Мнения: 994
Всъщност времето е много разнообразно Laughing
Тази снимка е от март,тогава беше такова,отвреме навреме се прокрадваше слънчо,но през октомври случихме страхотно топло и слънчево,валя само един предиобед.Дори се любувахме на страхотен залез.Това е любимата ми снимка и повече няма да ви досаждам с мои снимки Crazy

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 22:22 от danibaby

# 325
  • Мнения: 2 697
Хм, времето наистина е адски непредсказуемо там - при мен на 15.09 се изсипа дъжд за половин месец, а следващите 4 дни беше слънчево и необичайно топло за сезона... Като по поръчка Crazy

За Уиндзор съжалявам, че не можах да го видя...Maybe next time Heart Eyes

# 326
  • Мнения: 4 784
"On paying your admission you pass through airline style security where bags are put through an x-ray machine and you empty your pockets and pass through a detector door." - /http://www.londontoolkit.com/whattodo/windsor_castle.htm/ Wink
Била съм в Лондон май, октомври и декември. Октомври месец времето беше разкошно! През май неочаквано беше адски студ. Confused

# 327
  • София
  • Мнения: 3 880
аз помня един юли месец на непоносими валежи и адски студ, около 10-11 градуса Confused но помня и един прекрасен Ноември през 2007 г. - топъл и слънчев.

и все пак намръщен Лондон съм го виждала много повече от слънчев и топъл.
в Бирмингам съм имала повече късмет с времето Peace

# 328
  • Мнения: 314
Tази година края на юни,началото на юли бяхме в Лондон и бяха ужасни жеги,към 40 градуса ooooh!
Миналото лято бяхме средата на юни,също беше много топло,над 30 градуса.Миналия декември пък към средата беше сравнително топло,не като сега.Имаше 12-15 градуса.До сега все на хубаво време попадаме Mr. Green

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 83
Момичета благодаря ви много за инфото относно Уиндзорския замък.

Лана от къде се хваща влак за Уиндзор? Ние ще сме на хотел,близо до Виктория стейшън

Общи условия

Активация на акаунт